Emotikonový valčík

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
EM
Příspěvky: 105
Registrován: 13. 1. 2004, 23:10

Emotikonový valčík

Příspěvek od EM »

Po posledním "Pneuservisovém" úletu zase jeden zásadnější text. Jak jistě pochopíte, je o lásce.

1)
:D :lol: :lol:
:D :lol: :lol:
:D :lol: :lol:
:shock:
2)
:D :lol: :lol:
:D :lol: :lol:
:D :lol: :lol:
:shock:

Ref: 2X

:shock: :shock: :shock: :x
:shock: :shock: :shock: :x
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:? :? :? :?
3)
:roll: :twisted: :twisted:
:roll: :twisted: :twisted:
:roll: :twisted: :twisted:
:?:
4)
:roll: :twisted: :twisted:
:roll: :twisted: :twisted:
:roll: :twisted: :twisted:
:?:

Ref: do ztracena

:twisted: :twisted: :twisted: :?:
:evil: :evil: :evil: :?:
:twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll:
:?: :?: :?: :?:
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

reakce Nekritika

Příspěvek od Kuba Horák »

Tvoje předchozí texty mě chytaly víc, ale proč to neproložit jedním vážnějším, že :?: :lol:

Mám nápad na dopěvek- :roll: :roll: :roll:
:evil: :shock: :P :roll:
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

Asi se mnou nebudete souhlasit, ale vložil bych do prostřední části racitativ, mám na mysli tenhle: :x :x :x :x :x :idea: :P

Musím nesouhlasit s Jakubem, mě se tento text líbí daleko více než předešlé příspěvky zaslané EM (i když váhám u Poslední klidné hladiny). Na stupnici dokonalosti 1 až 8 bych se zastavil někde mezi 6 a 7 ( a to si osobě troufám říci, že jsem náročný zvláště na myšlenku textu). Také bych se přikláněl, aby víše zmíněný dopěvek nebyl :roll: :roll: :roll: :evil: :shock: :P :roll: ale
:roll: :roll: :x :twisted: :o :roll:
Nicméně jsem schopný o tom dovětku ještě polemizovat, protože si myslým, že jeho stavba není dokonalá ani teď a dalo by se objevit jiné zásadnější a správnější východisko. Ještě bych si dovolil věčnou pravdu o tom, že láska opravdu inspiruje, ale spíše bych příště zvolil téma poněkud hlubší. Neříkám, že myšlenka je vyjádřená špatně, to ne ... ale spíš se mi zdá, že se toto téma začíná trochu vyčerpávat. Je ale velice pozoruhodné kolik emocí se podařilo dostat do tak krátkého textu. Jedině kde mne to trochu škobrtlo ( ne formou ani rytmem, ale právě myšlenkou) je třetí sloka:
:roll: :twisted: :twisted:
:roll: :twisted: :twisted:
:roll: :twisted: :twisted:
:?:

alespoň v první řádku bych trochu více posluchače napínal a překvapil zhlediska zvratu v řádku druhém ... asi takhle:
:? :( :(
:roll: :twisted: :twisted:
:roll: :twisted: :twisted:
:?:

Měj se hezky a nezlob se, že jsem ti do toho zasahoval ... myslím si, že tvůj text si zasloužil malé připomínky, ale jinak je velice dobrý ( v rámci tématu). kosmonaut
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

Milí EM, škoda, že jsi ještě tento text takříkajíc nedotáhnul ... vypadal slibně :) ... Žiješ ještě vůbec ... v Brně:). Mám nahrávku tvého, doufám úspěšně zhudebněného textu: Poslední klidná hladina. Záznam byl pořízen na našem vánočním koncertu a pokud by si chtěl slyšet tak se ozvi a nahrávku zašlu. Text je doprovázen kytarami, djembem, saxofonem a trubkou ... myslím, že to zní píseň zajímavě a chtěl bych znát tvůj názor, protože mi šlo o to, aby tvé skvělé dílko bylo patřičně dobře zhudebněno. Ozvi se na můj mail nebo nech vzkaz na www.nevermore.wz.cz. Měj se hezky. Kosmonaut
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“