Vyjádřete se. Děkuji

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
Ondra k.
Příspěvky: 18
Registrován: 31. 8. 2004, 15:45
Bydliště: Pce

Vyjádřete se. Děkuji

Příspěvek od Ondra k. »

Moc a moc se omlouvám, že toto téma dávám na toto místo, ale jde asi o nejčtenější fórum, proto chci abyste vyjádřili svůj názor:

Ocenili byste, pokud by šlo do této dílny přispívat povídkami???

Chci jenom znát Váš názor, abychom poprosili administrátory těchto stránek, zda-li by nepřidali do hlavních témat téma "Povídky".
Děkuji Všem za jejich názor a omlouvám se, že toto není text písně, i když zhudebnit by se zcela jistě dal :o).
S pozdravem
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

re:

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj Ondro,
nevím, jestli do toho mám tolik co kecat, ale já osobně bych byl raději, kdyby se tu jednalo o specifický prostor pro texty. Důvodů je několik. Tím největším je asi fakt, že by se nám toto fórum moc rozklížilo a že to celé bylo myšleno právě pro zdokonalení v písňových textech. Já osobně bych odklonil i kolonku s básněmi.

Druhý důvod je ten, že na internetu existuje jeden server pro všechny kategorie psaní, kam můžete dávat opravdu cokoli od textů, přes povídky a básně až k říkankám...Je to obří web www.pismak.cz a je v něm začleněno několik tisíc autorů. Kdybychom udělali prostor pro povídky, spíš bychom ztratili. Už tak je tu pomálu kritiky. Je to ale jen můj názor. Tak či tak díky za námět. Třeba budou ostatní pro. Zeptám se na živé dílně. Ahoj Kuba
michl k. kosmonaut

...

Příspěvek od michl k. kosmonaut »

Taky bych řekl, že specifikace této dílny je dobrá a jasná. Básničkovou kolonku bych též smázl ( omlouvám se tam přispívajícím autorům :twisted: :wink: :D ) zde jen texty ... vše ostatní jinam. Při této příležitosti bych si chtěl přihřát polívčičku a říct, že povídky i básně jdou dávat též do Vesmíru ( skromný webík jehož vznik jsem inicioval) www.dilnavesmir.tk Takže pokud jste ještě nebyli ve vesmíru tak hup tam :D ( tenhle příspěvek admin asi smaže, ale jestli ne tak díky :) ).



No prostě závěr= textová dílna jen o textech a za učasti textařů ( a samozřejmě příznivců). Chtěl bych souhlasit s Jakubem, že kritik je tady už takhle málo a s povídkama i básněma by se to o dost zneprůhlednilo.
Měj te se. kosmonaut
Návštěvník

Re: ...

Příspěvek od Návštěvník »

michl k. kosmonaut píše:... Při této příležitosti bych si chtěl přihřát polívčičku a říct, že povídky i básně jdou dávat též do Vesmíru ( skromný webík jehož vznik jsem inicioval) www.dilnavesmir.tk Takže pokud jste ještě nebyli ve vesmíru tak hup tam :D ( tenhle příspěvek admin asi smaže, ale jestli ne tak díky :) ).
Ale kdeže...! 8)
R.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Jak většina už víte, píšu víc básničky než texty. Přesto se přikláním k názoru, aby toto zůstala textová dílna. Je hodně servrů kam se dá poslat povídka, ale tohle je jedinečné a bude jen dobře, když to tak zůstane. Mějte se fajn. Jarka
hrochoušek
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

JSEM PRO POVÍDKY

Příspěvek od Lucka Minaříková »

A to já bych zas byla pro, kdyby tu mohl být kouteček povídek. Je to vlastně nespravedlivý, když básničky tu bejt můžou :cry: - i když je fakt, že básničky mají k textům písniček blíž. Ale na jiných serverech jsou ty povídky většinou dost nepřehledný (např. Písmák). Tam je tisíce autorů a člověk se nemá šanci v tom moc vyznat. Kdyby tu byla rubrika povídek, co by se stalo? Nebyla by určitě tolik navštěvovaná jako texty a mohla by být úplně nenápadně stranou, ale já bych si ráda přečetla dílka některých autorů, které znám už coby autory poezie (textů). Myslím tím, že by ty povídky byly spíš jen jako doplněk textové dílny.
Lucka
Petr Sedláček
Příspěvky: 240
Registrován: 10. 3. 2004, 11:46
Bydliště: Samota Sychrov na kopci

Povídky

Příspěvek od Petr Sedláček »

Ahoj všem, já jsem docela hodně proti. Nic proti povídkám, ale ztotožňuji se s názorem, že povídky lze publikovat na jiných serverech. Čím víc se bude rozšiřovat okruh témat, tím nepřehlednější to tu bude. Alespoň si to myslím.
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Když přibude jeden okruh témat, tak už to bude nepřehledný? Stejně se většina lidí dívá na okruh témat Písňové texty, u ostatních je (a podle mě nadále bude) návštěvnost dost malá a když někdo píše kritiku k textům, tak se na to s největší pravděpodobností nevykašle a nezačne najednou číst jenom povídky. Na jiných serverech sice povídky jsou, ale na tomhle serveru jsou si lidi přece jen blíž, např. poslouchají podobnou muziku, píší texty, mají rádi přirodu a tak .. no, já nevím přesně, jak to popsat, ale určitě se to může odrazit i na tom, co napíšou i nejen "textově písničkovsky" a mohlo by to bejt docela zajímavý... Neříkám, aby se z tohohle serveru stalo úplně něco jinýho než je hlavní účel a to jsou texty písniček. Myslím, že by to mohlo bejt jen okrajově něco navíc.
Lucka
Petr Sedláček
Příspěvky: 240
Registrován: 10. 3. 2004, 11:46
Bydliště: Samota Sychrov na kopci

Povídky jinam

Příspěvek od Petr Sedláček »

Ahoj Lucko, prostě si myslím, že sem povídky nepatří. Ale je pěkné, že se na to každý díváme jinak. Dělá to svět takový plnější, barevnější... jupí! ;-) Měj se bájo!
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

re

Příspěvek od Kuba Horák »

Když jsme před rokem se Slávkem dílnu "duchovně připravovali", o povídkách nebylo ani zmínky. Skutečně by to spíš ztratilo, ale je to jen můj opakovaný názor.

A že tu lidi poslouchají dobrou hudbu? Blbost! Vždyť třeba já jsem nedávno poslochal Cicvárka a Sedláčka... :twisted:
Pavel Řepa
Příspěvky: 2
Registrován: 26. 9. 2004, 08:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

povidky

Příspěvek od Pavel Řepa »

Ahoj všem, jsem učastníkem tohohle úžasného fora jenom krátce (a bohužel jsem tak prošvihnul možnost živé dílny :cry: a doufám, že se co nevidět bude něco podobného opakovat) a tak nevím, jestli do toho tady můžu nějak moc kecat, ale podle mého je tahle dílna tím co je právě svým úzkým zaměřením a bylo by prima, aby to tak zůstalo. Takže, povídkáři prominou, taky jsem proti rozšiřování témat. Na internetu je spousta jinejch možností, kam s povídkama jít, ale místo pro texty a ještě takhle přehledně fungující je asi jenom tohle (poklona webmastrovi)
Mějte se
P.
Návštěvník

Re: povidky

Příspěvek od Návštěvník »

Pavel Řepa píše:. Na internetu je spousta jinejch možností, kam s povídkama jít, ale místo pro texty a ještě takhle přehledně fungující je asi jenom tohle (poklona webmastrovi)
Rdím se, pýřím a čepýřím pýchou... :oops:
Ruda
Ondra K..

Příspěvek od Ondra K.. »

No já už jsem svůj názor vyjádřil uveřejněním původního příspěvku. Chci jen poděkovat za Vaše názory, nemyslím si, že by se tento web dostal někam jinam zařazením sekce povídek... Zkrátka kdo by je chtěl číst, ten by kliknul na ikonu "Povídky", kdo by je nechtěl číst, tak by udělal opak, takže zdravím zejména Lucku M., :o) "o)...

Ne vážně - díky za Vaše názory.... Ondra K.
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“