12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Zpoutaná

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Klára Fišerová
Příspěvky: 35
Registrován: 28. 9. 2004, 12:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Zpoutaná

Příspěvek od Klára Fišerová »

Déšť padá přichází zrození
vlak vyjíždí hledat svůj cíl
Mlha stoupá mám ruce svázaný
je to mí prokletí je to můj hřích

Pro jedno malí uhranutí
cekaj me stíny a mříž
nevnímám...
jdu k cíli blíž

Mraky se valí ja dřímam v zklamání
co je být svobodná jen básník ví
v šeru se halí moje vzpomínání
jsem z bídy zrozená splácím svůj díl
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

Tohle mi celé připadne klišé jak hrom. Neuškodilo by v tom to případě alespoň trochu hledat něco nového. Tohle je jak těžká trampská agitka: ...pro jedno malí uhranutí, cekaj me stíny a mříž nevnímám... jdu k cíli blíž.
Zkus psát více osobně a ne kopírovat něčí slova, ještě ke všemu slova padesátiletého sentimentálního trampa. Tohle je už hodně zastaralé a nevhodné: já dřímám v zklamání.
Tohle je zase neoriginálně patetické(hmmm…zjistil jsem, že toto slovo používám ve svých reakcích, čím dál tím víc:)): jsem z bídy zrozená splácím svůj díl.
Výčtem chyb nechci být nepříjemný, jen upozornit, co by šlo ještě zlepšovat (= do budoucna, ne tento text … začni radši čistým listem). Měj se hezky a nezlob se jestli jsem byl přísný. Kosmonaut
Uživatelský avatar
Klára Fišerová
Příspěvky: 35
Registrován: 28. 9. 2004, 12:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Klára Fišerová »

nezlobim se a jsem rada ze mi to rikas. Aspon vim co nemam pouzivat. Budu se na skladani vicero soustredit... dekuji ti mnohokraaaaat :roll:
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

Tvá hrdinská krásná odpověď ( ne každý je toho to schopný) je snad nejhezčí odpověď, kterou může drbaný kritik slyšet :D .
Jsem za tvou reakci vděčný (trešnička, ale i dort zároveň je toto:Budu se na skladani vicero soustredit... ). Předvedla si nejsprávnější možnou věc ... a já jsem opravdu šťastný, že si to takhle vzala.
Měj se hezky. Šťastný Kosmonaut

P.S. určitě své texty dál dávej na dílnu, možná se rozmluví i ostatní
s dílny, když uvidí, že si odhodlaná se zlepšovat. Ještě jednou díky za odpověď.
Uživatelský avatar
Klára Fišerová
Příspěvky: 35
Registrován: 28. 9. 2004, 12:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Klára Fišerová »

kosmonaut: abych ti rekla pravdu tak jsem chtela napsat spis SOUSTREDOVAT ale pak jsem si to rozmyslela.... budu pokracovat tohle forum je prece o tom aby se kazdy zlepsoval a ne aby se urazil kdyz mu nekdo rika to co si o tom mylsi .... az zasejc neco vyplodim tak to jsem pisnu... mej se krasne, zdarv stare lidi a vyhybej se patnikum :D
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“