12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Rozverná

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
Fajtlik
Příspěvky: 27
Registrován: 14. 12. 2004, 08:31
Kontaktovat uživatele:

Rozverná

Příspěvek od Fajtlik »

Rozverná…

Složím obrázek,
dám si ho na zeď,
ze zbytečných otázek,
frází a masek.

Pověsím obrázek,
hned vedle kabátu,
až půjdu ven,
po štěstí nešlapu.

Ty jsi můj obrázek,
Já malíř – blázen,
Snílek a romantik,
z půdy až na zem.
Fajtlik
Příspěvky: 27
Registrován: 14. 12. 2004, 08:31
Kontaktovat uživatele:

Sebekritika...

Příspěvek od Fajtlik »

Rád bych jenom podotknul, že tento text je schválně minimalistický a pln naivismu protože nechce být maximalisticky hluboký...Tak !! :wink:
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

Zdá se mi to trošku s pýchnuté horkou jehlou … ale rozhodně ti nechci šlapat po štěstí:) a taky nechci aby si mne pověsil hned vedle obrazu či kabátu:) …….. a tak tedy na závěr můžu jen říct, že už se těším, až budeš trošku více maximalistický a hluboký … ale nebuď moc … ať se v tom neutopíš. Měj se hezky. Kosmonaut
Fajtlik
Příspěvky: 27
Registrován: 14. 12. 2004, 08:31
Kontaktovat uživatele:

to Kosmonaut

Příspěvek od Fajtlik »

Kritiky si vážím...A je pravda že tento textík nebyl podroben hlubokomyslné analýte za dlouhých zimních večerů...Tak nějak jsem tohle fórum pročítal a přišlo mi, že drtivá většina textíků je na mou veselou povahu až příliš trudomyslná (nemyslím to nijak jízlivě a urážlivě ! jsou tady k nalezení velice dobré a chytré texty, před jejichž autory klopím hřbet)...Takže ten můj příspěvek by napsán téměř bez úprav jen z momentální radosti ze života...a já ho mám rád zrovna pro to jak je naivní...Ale...každá polemika má mít své ale :-)... s pýchnutá jestli jsem to "správně" pochopil není asi chyba nebo překlep...jestli je to myšleno ve spojitosti s nějakou mou imaginární pýchou tak jsem to nějak nepochopil...se omlouvám...každopádně...Hodně dlouho jsem přemýšlel zda sem něco ze svých textíků vystavit, ne proto že bych si myslel že jsem básník od PánaBoha...(v šuplíku mám...si myslím :wink: i mnohem méně naivní a hlevně ne tak plitké a nedopracované), ale nějak se stydím...a nemám odvahu...a moc vážím všech zde co dávají v plén mnohdy křehké okamžiky jejich žití poskládané do brázd slůvek polí neoraných...někde zde jsem četl krásné přirovnání jak mnoha způsoby může být viděna obyčejná židle...nemá smysl se o tom zase rozepisovat...kdo četl ví jak to myslím...snad :wink: ...A ještě jednu věc...hrozně se mi líbí vůbec nápad s textovou dílnou...to že je ještě ke všemu i "technicky" výborně zpracován volám třikrát SLÁVA,SLÁVA,SLÁVA SLÁVkovi a jeho "pomocníkům"... :-) No myslím že jsem se vylil z břehů své výřečnosti až dost...přeji všem co si to možná kdy přečtou krásný den či noc...a odvahu neodvážným...
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

Samozřejmě tam byla chyba, má tam být: Zdá se mi to trošku s píchnuté horkou jehlou . No teda tak to vypadá, že budu muset zpravovat kiksi ve všech svých příspěvcích :D.


Ale jestli má "prostá"reakce způsobila tvé hezké řádky o psaní jsem rád.
Rohodně něco dál pošli... těším se. Pochyby stranou. Jestli píšeš tak hezké
odpovědi(křehké okamžiky jejich žití poskládané do brázd slůvek polí neoraných), co teprve ty hlubší texty. Měj se hezky. Kosmonaut
Fajtlik
Příspěvky: 27
Registrován: 14. 12. 2004, 08:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fajtlik »

A já v tom hledal bůhví jaký jinotaj :-)...
Dík za reakci...potěšilo mne že jsi našel v té selance mé reakce i světlejší okamžiky :-)
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“