I´ll be back ... Zpráva!

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
michal k. kosmonaut

I´ll be back ... Zpráva!

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

Píšu teď více reakcí na texty z Textovky a to systémem takový, že mám uloženy čistě jen texty a nevím kdo je čeho autorem ( je to z důvodu toho, že když jsem se pokoušel po krásném srazu textové dílny zasednout k recenzím textů, nedokázal jsem se od prostit od toho, že před očima vidím autora a některé mé ,dobře myšlené, poznámky jsem nedokázal tomu konkrétnímu autorovi sdělit, protože jsem se bál, že nějak zpřetrhám ty jemné nitky vztahu k němu … nechtěl jsem ( a to se tady strašně moc plete… bohužel), aby někdo zaměnil můj názor na text s názorem na toho konkrétního člověka … píšu kritiku ČISTĚ JEN NA TEXTY a ani nevím kdo je autorem. Tento úvod jsem si nemohl odpustit, protože jestli se máme někam posunout musíme si říkat věci !o textech! na rovinu, jinak se nikam nepohneme … a přitom taky chci, aby na příštím srazu
( na který se už velice těším) se na mě osazenstvo nevrhlo a neumlátilo mě čepicemi, zpěvníky a kytarami. Dík. Kosmonaut


P.S. : budu rád, když se do recenzí pustíte podobně :) , hlavně ať se to tady zas rozjede(ať je dílna pro psaní textů přínosem) a neupadnem do nudy ...
Mějte se hezky. Kosmonaut
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“