Kety kůl lejdy

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
Libor Pekárek

Kety kůl lejdy

Příspěvek od Libor Pekárek »

KETY KŮL LEJDY

Kety
Jsi má lejdy
Jsi všechno
Co mám
Letní sníh
Břízy smích
Dneska večer
Všechno ti dám

Mám rád
Ten tvůj úsměv
Když brány odmykáš
Jak delší se stín
Tak mizí můj splín
Dnešní večer
Bude náš

Dávno už nezpívaj ptáci
Den s nocí rande si daj
Tápu tmou, hledám
Lásku tvou
Kety má lejdy
Ukaž mi ráj

Za chvíli
Už bude ráno
Zas půjdem
Každej sám
Díky moc
Já ti na dobrou noc
Něco zadrnkám
*****************

Hudba k tomu je převzatá (proto ten název), je to pomalé jazz-blues, bubnované zlehka štětkami, hrané řekněme někde na baru...
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

reakce nekritika

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj Libor,

v první sloce mě trochu zarazilo spojení slov- břízy smích. Po přečtení prvních řádků jsem si jako čtenář řekl, že se bude jednat o přímočarý text, který nemá za úkol přijít s nějakou novotou a tohle mi přijde trochu násilné. Taky se mi nezdá - jsi všechno co mám x dneska večer všechno ti dám. Ve druhé sloce bych si dal pozor na použití stín x splín. Vím, že se ke každé hudbě nehodí nějaké extra originální verše, ale u tohoto textu se mi zdá těch často slyšených řádků poměrně dost. Jednoduchost je mnohdy ku prospěchu věci, ale z jiného pohledu si myslím, že by to chtělo déle bádat. Taky se mi zdálo, že jsi ten příběh jakoby přelétl a nezastavil se u něj, což má za následek, že jsem se do něj nevcítil ještě víc, i když je mi po prvním přečtení jasné, že jde o milostnou píseň...tolik jeden názor, hledal jsem spíš chyby. Kubas
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“