Naděje

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Příspěvek od Lada »

Ahoj Arnošte,
na první přečtení jsem ti chtěla napsat, že původní verze byla určitě lepší. Ale možná to byl jen zvyk, protože pak jsem se začala tvou inovací pročítat a docela si mě získala, i když takový ten vnitřní rytmus mi stále víc sedí asi ten původní. Obsahově je to docela obrat. Pokud jde o jednotlivosti, hodně se mi líbí, jak se vracíš k tomu motivu klapky uvězněné pod... - to je zcela nové a povedené (nejvíc "pod prsty opilce"). Nadobro a dočista by asi vážně chtělo změnu. A dál, liána se sice může objevit, ale je to takové nejasné, co třeba "těžko se nad hlavou zahoupe liána" ... ?
Měj se, Lada
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

Naděje

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Ahoj kamarádi, děkuji uctivě za všechny reakce. No, to jste mi opravdu pomohli! Co člověk, to názor ...... stará pravda. Nicméně, nechám Naději stále otevřenou a uvidím co s ní. Pozitivní možná je, že si v tom textíku v podstatě každý našel něco a každému se něco nelíbí a vždycky je to něco jiného. Teď jsem teda napsal něco co ..... no to je něco teda - ale. Takhle z ničeho nic.
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“