Když se stýská

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
Marthy
Příspěvky: 17
Registrován: 5. 8. 2005, 08:10

Když se stýská

Příspěvek od Marthy »

Na srpku měsíce, co z výšky hlídá nás,
zahlíd´ jsem oči svý lásky, až mi po zádech přeběhl mráz.

Do bĂ­lĂ˝ch hvÄ›zd upĂ­rám zrak, staĹ
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

re

Příspěvek od Kuba Horák »

Zase bych musel opakovat to, co jsem dostkrát slyšel jako radu a co jsem taky přeposílal dál. Člověk píšící text by se měl asi u každého řádku hodně zamyslet a zkusit, aby byl co nejlepší, aby z dost řádků textu byl cítit nový nápad...Někdy velká snaha o novost taky nepřinese to pravé, ale ta práce a čekání se asi většinou vyplatí. Tady cítím, že to bylo napsáno dost rychle. Hodně zdaru.
michal k. kosmonaut

jen tak

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

Kuba to napsal trefně. Já bych jen za sebe dodal, že se mi zdá, že tento text byl psán rovnou do kolonky nového příspěvku na textové dílně a použití slova bloud?!!?! Jak můžeš toto slovo použít a myslet to vážně? To slovou jsem naposledy slyšel v nejlepším možném kontextu u P. Bobka a i tam to bylo na ostří nože s kvalitou.

-mínusy aneb co se mi vybavilo:
co z výšky hlídá nás
styl noční modlitby na měsíc a vzápětí pasáž jak vystřižená z Olimpiků
(oči svý lásky)
to protstě nějak nefunguje
Takovou pomyslnou třešničkou na dortu už je jen:staň se, co má se státu Bartošové a jiné popové lůzy, to možná funguje, ale kvalitě to opravdu nepřidá.
Použití čekaných rýmu, které v konečném pohledu až tolik neslouží: nás x mráz,bych se taky příště vyvaroval. Nenech se mnou odradit a piš dál.
Měj se hezky.kosmonaut
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“