12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Mobility...

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
Uživatelský avatar
spunt
Příspěvky: 55
Registrován: 26. 11. 2005, 18:21
Bydliště: Hanácká metropole
Kontaktovat uživatele:

Mobility...

Příspěvek od spunt »

Vyšel borec z Tokia
s telefounem Nokia
Na hlavu si hodil gel
a ten mobil na p...

Přišel až k nám na Hanou
s tou nokií usr...
Dalo mi to makačku
ukecat to za kačku

Za kačku si hovno koupí
...byl to ale chlapec hloupý

Potom přišel soused Tonik
v tuce novej Panasonic
Stál ho jen tři tisíce
..ten je blbý nejvíce....

Taková extra krávovina, která mě napadla zpatra tak, jak jsem ji hrál. Sesříhané a mixlé jen tak trošku s dětskou plastovou kytarkou a harmónem zde http://bigbity.unas.cz/nokia.mp3
Od rozbřesku do půlnoci samé štěstí přeji vám!
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

Mobility

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Ahoj spunte, to je hele fakt hustý, má to tah ..... vystupuješ veřejně?
Uživatelský avatar
spunt
Příspěvky: 55
Registrován: 26. 11. 2005, 18:21
Bydliště: Hanácká metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spunt »

No, buď vystupuju já, já s opicí, nebo má opice s harmónem. Většinu obecenstva naštvu a ten zbytek urazím. A pokud tam ještě někdo zbyde začnu vyprávět vtip o tom jak šla blecha...
A teď vážně... Vystupuju pouze na komornějších akcích, kam chodí lidé s problematikou a složitodtí mé osobnosti a jejícho projevu tak nějak abych řekl smíření, nebo zvyklí... Nicméně jsem minulý týden založil opět kapelu a to sice HURRA TORPEDO REVIVAL - pokud budeš hledat hurra torpedo a najdeš videoklip, ve kterem vylepšili hit od Bony Tailor - Total eclipse of the earth, tak se zaměř na kytaristu... Když jsem to několika lidem pouštěl, tak se mě ptali jak jsem tam dostal ten svuj ksicht. Nicméně dostat se k jejim skladbám je dost složité a sehnat přesné nástroje jako mají oni asi taky pořádně nejde, neboť začínající kapela má už bicí značky Calex a Mora. Taky tam máme nachystaný jeden Minsk a tož tak jsme se rozhodli zpracovat skladby moje. Zatím jen tak pro potěchu sami sobě...
Od rozbřesku do půlnoci samé štěstí přeji vám!
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“