Až na dno nebe...

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
Michal V.

Až na dno nebe...

Příspěvek od Michal V. »

AŽ NA DNO NEBE... aneb malá píseň o Samotě

Jsi moje nejtrpčí víno
má nejvěrnější z kurtyzán
roztančená baleríno
jsem tvůj pán

Milenka v kožichu z norka
a bytná z naší partaje
koketa ve tváři horká
poslední výdech od ráje

Až na dno nebe
a k hladině výš
teplo mě zebe
zatímco spíš...

Hladová, tichá jak spánek
jak smečka vlků pod strání
ve chvíli tvých radovánek
se člověk těžko ubrání

Až na dno nebe
a k hladině výš
teplo mě zebe
zatímco spíš...
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Kdyby tenhle text napsal někdo jiný Michale, asi bych nebyl tak kritický, ale že jsi ho napsal ty .... mám z toho pocit, jako bys ji poskládal ze všech svých písní minulých, co se ti nevešlo jinam, taková mozaika z toho co zbylo a to téma samoty... ty víš, že psát na tak otřelé téma je móc móc těžký. A protože já vím, že to umíš a protože sis sám nasadil laťku sakra vysoko .... Možná kdybys to sem dal pod nějakým pseudonymem, napsal bych něco úplně jiného. :wink: Zdravím. arnošt.
Michal V.

Příspěvek od Michal V. »

Ahoj,
díky moc za reakci.Vážím si toho, že mi nemažeš med kolem huby a přiznávám, že jsem si tímto textem nebyl vůbec jistý.Snad proto jsem
ho sem dal, abych poznal reakce.Nu, je to taková rychlovka...to víš,uzávěrka konkursu se blížila...
Měj se krásně, pozdravuj holky a já se vrhnu na čudlík" Delete"
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Ne že bych se chtěl nějak přidávat k Arnoštovi, ale je fakt, že z textů jako jsou "Řeky" nebo "Pohlaď mě..něžně po tváři" (beru ty novější) čiší ten nápad víc a prostě mě uzemní, dojmou..., což u tohoto textu tolik necítím. Ono by ani nebylo normální, abys napsal pět písní a všechny byly výborné. Je ale zajímavé ironicky nazývat samotu nejvěrnější z kurtyzán...
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“