12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


1. Živá textová dílna - září 2004 Český ráj

!! POZOR POZOR !! - 1. živá textová dílna, Český ráj, 17. - 19. 9. 2004
Odpovědět
Návštěvník

1. Živá textová dílna - září 2004 Český ráj

Příspěvek od Návštěvník »

Tak teď už teda vážně...
1. Živá textová dílna proběhne o víkendu 17. - 19. září 2004 v oblasti Českého ráje - VŠICHNI JSTE ZVÁN !!I
Dorazit by kromě Slávka Janouška měl i Jiří moravský Brabec a možná i Honza Žamboch.
Další podrobnosti se budou zjevovat tady a vy všichni, kdo jste v této textové dílně zaregistrováni, dostanete mail s dalšími instrukcemi.
Za všechno může a všechno to páchá hlavně Kuba Horák a Slávek Janoušek a ti by sem v příštích dnech měli zveřejnit podrobnější informace o tom co, kde, kdy a jak v Českém ráji proběhne.

Ruda
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Info o živé dílně

Příspěvek od Kuba Horák »

Z hromadného mailu, který by co nevidět měli všichni obdržet od webmastera Rudy Miloty:

Ahoj přátelé!

Již v samých začátcích textové dílny se objevovaly návrhy na uskutečnění víkendové živé dílny s účastí Slávka Janouška a (při troše štěstí) i několika dalších veličin textařského světa. Aby nezůstalo jen u slibů, rozhodli jsme se dát všemu reálnou podobu a celou věc zorganizovat.

1. živá textová dílna se tedy nakonec uskuteční o víkendu od pátku 17. do neděle 19. září ve Kdanicích u Sobotky (Český ráj). Konkrétním místem konání akce je rodinný penzion, který pro nás přes svého dlouholetého kamaráda a zároveň majitele objektu Martina Holana sehnal člen dílny - legendární ovčák Arnošt Frauenberg.

A teď již souhrn všeho důležitého:

Sraz - pátek 17. 9. v 19,00 na vlakovém nádraží v Sobotce (poznávací znamení zimní kulich na hlavě nebo podle instinktu)


Cena - za 1 noc - 100,- ( ti, co budou spát v postelích s peřinou, mají příplatek 50,- ) , všichni si raději vezměte spacáky - počet postelí je limitovaný


Stravování - vařit si můžeme sami v místě, hospoda je vzdálena asi 1 km, je možnost předobjednat utopence a nakládaný hermelín, který bude za levno (prý) dispozici přímo na baru, který je součástí penzionu + bylo nabídnuto zakoupit sud piva, na který bychom se systémem pivo=čárka po konzumaci složili - můžete reagovat i na tyto podrobnosti

Doprava - každý je odjinud, ale do Sobotky se, myslím si, dostat dá. Vlaky a autobusy najdete na známé adrese - www.idos.cz , Kdanice u Sobotky potom na serveru www.mapy.cz


Vybavení budovy - kromě prostor pro nocleh je tu malý bazén (plavky s sebou), kulečník, společenská místnost !!!, kuchyňka, sprchy, terasa, bar....Samozřejmě tu budeme jedinými klienty!

Program - Jak se sluší na textovou dílnu. Budeme rozebírat jednotlivé texty zúčastněných, pokoušet se je zlepšovat, vybrušovat...Můžeme udělat nějaký společný, dodělávat nehotové a také třeba zhudebňovat. I proto si s sebou vezměte svoje hudební nástroje (varhaníci, harfistky a cimbalisti jistě prominou). Také asi dojde na dost teoretických rad a snad i nějaké ty ptákoviny s absolutním veršem...A snad i něco navíc:)

Další - Když budeme mít štěstí, akce se kromě Slávka Janouška zúčastní i Jiří moravský Brabec a písničkáři Honza Žamboch a Lucie Redlová. Nic nezaručuju ani nevyvracím. Nezapomeňte, že se tam jedeme něčemu přiučit a že je úplně jedno, jak kdo píše. Je to také setkání lidí na stejné vlně, takže nejde jen a jen o texty, i když jsou hlavní náplní.

Prosba - K tomu, aby organizace proběhla hladčeji, bych vás chtěl požádat, aby se mi každý zájemce o živou dílnu hlásil na můj mail - anglokuba@seznam.cz nebo telefonicky na mobil 728 35 75 35, nebo pevnou linku 487 725 949 Díky.

Tak se těším na vaše reakce a hlavně na společné shledání. Ahoj v ráji Kuba Horák


P.S. Omlouvám se za změnu data. Slávek dostal na poslední chvíli nabídku, která se špatně odmítá a já mám ke všemu v původním termínu, který byl o týden později, začátek školy. Promiňte všichni ti, co už počítali s posledním zářijovým víkendem. Díky za pochopení.
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

...ach jo ach jo...

Příspěvek od Honza Žamboch »

Tohleto dílny posunutí
k šimrání v nosu nutí.
V tento den, ach slzo na líci
hrajeme v slovenské Skalici!

H.Ž.





Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

No jo, počítala jsem s tím posledním víkendem v září. Zkusím ale nějak zakouzlit s akcema, co mám na toho 17.-18.9. a přijet aspoň na chvíli. Nejspíš to vypadá na sobotu večer. Kdy se plánuje odjezd odtamtud v neděli? A je to od Sobotky daleko, když půjdu v sobotu sama možná už potmě?
Lucka
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

No se mnou mužeš Jakube počítat :) od toho pátku . kosmounaut
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

A hele, v diáři mám zatím volno, píšu si. Jestli se nevyvrbí nic nepředpokládaného, tak bych přijel.
Ivo Cicvárek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

radost

Příspěvek od Kuba Horák »

Tak se nám to pěkně kupí :D Začínám se příjemně obávat problému s noclehem, ale určitě se tam nějak poskládáme.
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

Dílna

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Ahoj vespolek,
potvrzuji účast a nabízím dvě místa v autě v Pátek z Prahy do Kdanic a následně v neděli zpět. Jinak přátelé, hlaste se, neváhejte, penzionek je pro naše účely opravdu skvělý, dobře ho znám a hostitelé taktéž ( i ty dobře znám ). Kdyby chtěl někdo tedy přistoupit, kontaktujte mě zde, nebo na armont@volny.cz. Samozřejmě mohu někoho nabrat i na trase tj.,mezi Prahou a Mladou Boleslaví.
Mějte se.
Arnošt.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Ahoj, ráda přijedu. Ovšem bohužel nejspíš v sobotu dopoledne. Přivezou mě z Liberce. Ale pokud by to nevadilo Arnošte a vejdu se, využila bych tvojí nabídky odvozu zpátky do Prahy. Ale můžu i vlakem. Uvidíme až se uvidíme. Mějte se fajn. A těším se.Jarka
hrochoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak prý nás je zatím 13 kusů se zájmem o živé setkání. Věřím, že se ještě někdo přidá. Zdá se, že nás bude víc autem, takže ti, co budou přijíždět později, resp. průběžně, a to vlakem či busem, by měli mít na někoho mobil, aby se pro vás dalo zajet. Můj kupříkladu je na mých stránkách.
V neděli se budem rozjíždět podle potřeb. Žádný spěch.
Slávek Janoušek
Návštěvník

1. živá textová dílna - Český ráj - 17.-19.9.2004

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj všichni textaři.
Jako záchytné místo pro Vás sraz doporučuji restauraci Na Syrovandě, asi 100m od nádraží v Sobotce. Na nádraží je čekání trochu nuda. Jinak pokud někdo dorazíte dřív, budeme s rodinkou v Kdanicích cca od 15,00, takže můžete dorazit i dříve. Aspoň si vyberete lepší postel. Jinak kdyby někdo bloudil a potřeboval navigaci, tak klidně volejte na můj mobil, který Vám určitě na vyžádání zašle Kuba. Těšíme se na Vás a doufám, že se Vám u nás bude líbit.
Mrca, Petula a Adélka

PS: Pro gurmány: dnes nakládame utopence a hermelínky, aby byli správně uleželí...
Michal V.

Příspěvek od Michal V. »

On to už Kuba sice ví, ale jestli tedy ještě můžu, tak se taky přihlašuju.
Ten poslední příspěvek ( o těch naložených utopencích ) mě táák
naladil...
Protože ale ještě v sobotu hrajeme divadlo, dorazíme s Irčou v so odpoledne, tak nám ty utopence nesnězte...děkuji a těším se
Lucka M.

textová dílna

Příspěvek od Lucka M. »

Ahoj lidi, kdo jedete na textovou dílnu zítra (v pátek)z Prahy - nemáte náhodou ještě jedno místo v autě nebo nejel byste někdo kdyžtak busem z Černýho mostu v 16.35? Můj mobil je 723 503 873 - Lucka na e-mailu: luckamin@seznam.cz jsem do zitrka od 8mi cca do 14ti hodin. A na koho se mám obrátit, když se v Sobotce ztratím?
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

až v sobotu

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Ahoj - zdravím hlavně organizítory: dorazím až během soboty (kdy přesně teď netuším). Vyrážím z Brna autem někdy v sobotu dopoledne (pokud by byl náhodou zájemce o odvoz, tak se mi ozvěte - 604 938 119)
Ivo Cicvárek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

V případě požáru volejte ,,Hoří!", v případě nouze při případném bloudění v Sobotce volejte na mob.: 602 385 427
S pozdravem Váš víkendový ,,pan domácí"
Mrca
Odpovědět

Zpět na „1. živá textová dílna - Kdanice, 17. - 19. 9. 2004“