Stránka 1 z 2

Reakce na 1. živou dílnu

PříspěvekNapsal: 20. 9. 2004, 15:19
od Ivo Cicvárek
Zdravím všechny,
po příjezdu do Brna jsem téměř okamžitě usnul, tak mě to textování zmohlo. Těším se, až kompetentní osoba vystaví všechny naše výtvory - ať se můžeme kochat nejen my, ale i Ti, kteří čtou tenhle webík, ale na dílnu nepřijeli. A těším se na další setkání (doufám, že bude v Kuřimi!)

Kompetentní osoba

PříspěvekNapsal: 20. 9. 2004, 15:28
od Petr Sedláček
Ahoj Ivoši a všichni, už jsem se dnes pokoušel texty vystavit v rubrice Písně vzniklé v textové dílně, ale mohou tam jen moderátoři. Už jsem kontaktova Kubu, doufám, že se to povede brzy vyřešit.

Jinak musím říct, že jsem po návratu z dílny také upadl do postele. Ale nadšen, přátelé. Tůze nadšen!

Bouřím se

PříspěvekNapsal: 20. 9. 2004, 15:31
od Ivo Cicvárek
Petře, zatím jsem vystavil Bouřím se na svůj web (oko.webz.cz) - mrkni se tam, napadlo mě totiž, jak ozvláštnit závěr textu zkombinováním Tvých 2 verzí.

Re: Kompetentní osoba

PříspěvekNapsal: 20. 9. 2004, 16:57
od Návštěvník
Petr Sedláček píše:Ahoj Ivoši a všichni, už jsem se dnes pokoušel texty vystavit v rubrice Písně vzniklé v textové dílně, ale mohou tam jen moderátoři. Už jsem kontaktova Kubu, doufám, že se to povede brzy vyřešit.

Jinak musím říct, že jsem po návratu z dílny také upadl do postele. Ale nadšen, přátelé. Tůze nadšen!

Ahoj,
nemyslím si, že do "Písně vzniklé v textové dílně" mohou jen moderátoři... Pokud tento problém dál přetrvává, dej mi, prosím, vědět a já se s tím pokusím něco udělat...

Ruda

PS: k vystavení textů z ŽIVÉ dílny jsem dnes zřídil novou rubriku a již se tam něco vyskytlo...

Pro Rudlu

PříspěvekNapsal: 20. 9. 2004, 17:01
od Petr Sedláček
Ahoj, když se pokouším odkaz Písně vzniklé v TF otevřít, objeví se mi vždycky tenhle vzkaz: "Promiňte, ale jen Moderátoři mohou číst témata v tomto fóru". Stalo se mi to zatím pokaždé, a není to tím, že bych měl tuhle hlášku v "keši". Tož nevím.

Jinak už jsem texty do nového oddělení vložil.

Měj se báječně,

Petr Sedláček

PříspěvekNapsal: 20. 9. 2004, 23:07
od Jarmila Týnkova
Ahoj všichni. Bylo to moc fajn a ač velmi unavená ( ještě teď nejsem dospalá) jsem moc ráda, že jsem byla při tom. Už jsem se radovala, že se mi povedl i " domácí ukol" , ale co byste řekli? Je to jinak!!! Já věděla, že nápověda bude nutná. Takže se zatím mějte fajn a já jdu spát.

PříspěvekNapsal: 21. 9. 2004, 04:30
od Slávek Janoušek
Petře, Ivoši a všichni,
už je to vše vystaveno, doplněno v Textech z živé textové dílny. Případné další úpravy těch textů si nenechávejte pro sebe a překopírujte je ze svých stránek i sem. Pokud by vznikla skutečně píseň, uveďte prosím vítěznou verzi do rubriky Písně vzniklé v textové dílně, věřím, že Rudlík odstraní ten problém, že tam mohou jen moderátoři.
Dále mi Rudlík oznamoval, že tu někde (ještě přesně nevím kde) umístil rubriku Fotoalbum, do které by měly jít vkládat fotky, tak kdo fotil, pověste to tam (to byl určitě Denny i mnozí další, ne?).
Dílna, jak jsme na cestě domů s Jirkou Brabcem a Ivo Cicvárkem zkonstatovali, byla velmi povedená a až překvapivě příjemná, s poměrně slušnou úrovní vzniklých čtyřverší, takže jsme se shodli, že to mělo smysl. Navíc probíhala v krásném domácím prostředí penzionu, vše se dařilo, včetně dvou hodnotných večírků. A bazén hned ve vedlejší místnosti, to už byl prostě nadstandard. Martine, díky za skvělé naložené hermelíny a utopence (z láhve, nikoli z bazénu). Tak zase to někdy zopáknem, co?

PříspěvekNapsal: 21. 9. 2004, 07:23
od Návštěvník
Ahoj Slávku a všichni
Díky za vyseknutou poklonu, jsem moc rád, že se Vám u nás líbilo. I pro nás to byl neopakovatelný (vlastně doufám, že se opakovat bude) zážitek, takže tímto zase děkuji já Vám. Takovou ,,spokojenou, spokojenou společnost" jsme u nás ještě neměli.
Ještě poslední technická: Slávek v pátek avizoval důvod Vlastova sobotního příjezdu jako pomoc při dokončení textů na jeho novou desku. Mluvil i o honoráři... Domnívám se, že se jedná o Vlastou nahozený text na známou lidovou melodii:

Taťka spinká, nebuď ho, nebuď ho,
do hospody nenuť ho, nenuť ho...

Takže přátelé, s chutí do toho, ať si ji můžem příště sborově zazpívat, popřípadě i zatančit na stolech.

Přeji Vám tisíce všeříkajících slov ve Vašich textech a ještě jednou díky.
Martin

Re: Pro Rudlu

PříspěvekNapsal: 21. 9. 2004, 08:16
od Návštěvník
Petr Sedláček píše:Ahoj, když se pokouším odkaz Písně vzniklé v TF otevřít, objeví se mi vždycky tenhle vzkaz: "Promiňte, ale jen Moderátoři mohou číst témata v tomto fóru". Stalo se mi to zatím pokaždé, a není to tím, že bych měl tuhle hlášku v "keši". Tož nevím.

"Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa!"
Nějak se mi tam zatoulal šotek a je pravda, že do toho fóra mohli jen moderátoři, ale už to běží...
R.

Fotografie

PříspěvekNapsal: 21. 9. 2004, 13:02
od Denny
Ahoj, fotografie jsou, ale jak se ukázalo při pokusu o uploa, každá jedna z nich je o malinko větší, než je povoleno, takže se jdu vyvztekat a snad už ve čtvrtek je dám do fotogalerie.

Re: Fotografie

PříspěvekNapsal: 21. 9. 2004, 13:17
od Návštěvník
Denny píše:Ahoj, fotografie jsou, ale jak se ukázalo při pokusu o uploa, každá jedna z nich je o malinko větší, než je povoleno, takže se jdu vyvztekat a snad už ve čtvrtek je dám do fotogalerie.


:-)
klíííd ja změním to nastavení, aby nebyly velký přes limit ....;-)
R.

Nejhezčí víkend

PříspěvekNapsal: 21. 9. 2004, 21:55
od Kuba Horák
Jsem moc rád, že se mi znovu potvrdilo, že čeho se nevíc bojím, to nejlépe dopadne. Abych se přiznal, tak jsem přeci jen cítil ždibec zodpovědnosti za zdárný průběh celé akce – hlavně pak za početnost aktérů…A všechno skončilo tak, jak psal Slávek. Byl to skutečně báječný víkend a troufám si ho zařadit mezi ty vůbec nejlepší v tomto roce, ne-li v tomto…K tomu, jak to všechno dopadlo přispěl valnou měrou i výborný hostitel Martin Mrca Holan, kterému tímto ještě jednou děkuji a zdravím ho. Poděkování patří ale také Jiřímu moravskému Brabcovi, Slávkovi, Ivu Cicvárkovi a vůbec všem. Kubas

A tady je můj rychlopokus o domácí úkol: ) Když otočíte pořadí, může vlastně vzniknout básnička

1.
Snad byl bych vrahem a snad byl zas panic
Moci se oplátkou navrátit zpět
Ptáš-li se na ráj – pak uprostřed Kdanic
Tam pro mne končí i začíná svět

2.
Když rukáv dlouží se na rozkaz léta
Postel si stlouká fauna i flóra
Do srdce pustého cosi mi vkvétá
Co květ to člověk našeho fóra

PříspěvekNapsal: 22. 9. 2004, 11:00
od Návštěvník
Ahoj Kubo
člověče nechval jenom mně, vždyť hermelíny a utopence nakládala Peťula!
Jinak první básnička hodnotící víkend je moc pěkná, musel jsem dojetím zatlačit slzu. Jestli to tak bude pokračovat i u ostatních, tak budu řvát jako želva!
Martin

domácí úkol Ireny Vaňkové

PříspěvekNapsal: 22. 9. 2004, 21:49
od Michal V.
Upřímné otázky důvěrná chvíle
trochejské skládanky hedvábná nit
přesmutné příběhy zamžené brýle
okamžik svítání potichu snít :roll:

Domácí úkol

PříspěvekNapsal: 23. 9. 2004, 13:02
od Lada
Ahoj všem,

posílám svůj domácí úkol. Přesvědčila jsem se při něm, že čas je opravdu relativní - zlatých dvacet minut ... :

Na světě zřídka dějí se zázraky
trvají krátce, pak smutno mi je
to se mi stýská, mám všechny příznaky
neznámé příčiny nostalgie

... vše je asi jasné...

Lada