12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Fotoalbum

!! POZOR POZOR !! - 1. živá textová dílna, Český ráj, 17. - 19. 9. 2004
Odpovědět
Návštěvník

Fotoalbum

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj.
Jak tady v jiném tématu Slávek avizuje, přiinstaloval jsem do fóra FOTOALBUM (odkaz na prvním místě v druhém menuřádku pod hlavním nadpisem dílny nebo přímo tady).
Slávek vyzval kompetentní fotografy, a proto neváhejte a fotky digitalizujte (pokud jste zastánci analogu) či stáhněte z foťáku do PC a pošlete do fotoalba, ať ostatní, co se živé dílny neúčastnili, mohou ještě VÍCE závidět, o co všechno se svou nepřítomností připravili...

R.

PS: mám jisté hlášení o nefunkčnosti toho fotoalba, tak Vás chci poprosit, zda-li byste mi sem mohli potvrdit, že po kliknutí na "Fotoalbum" to funguje a že to na Vás nevybafne nějakou chybovou hlášku... Ď!
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Fotky na poslání nemám, ale co jsem zkusila funguje....Měj se krásně.Jarka
hrochoušek
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Ahoj Rudo,

vše funguje vpohodě, jen je trochu na závadu, že když uploaduješ fotografie chronologicky, jsou pak seřazeny obráceně - tedy nejnovější na začátku, osobně bych přivítal opačný postup.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Denny píše:Ahoj Rudo,
vše funguje vpohodě, jen je trochu na závadu, že když uploaduješ fotografie chronologicky, jsou pak seřazeny obráceně - tedy nejnovější na začátku, osobně bych přivítal opačný postup.
Řadit se to dá všelijak (viz dole na každé stránce dvě roletky), ale pravdu máš v tom, že to prvotní zobrazení bylo podle času nahrání fotky a sestupně... tedy "nahoře" fotky nahrané jako poslední... ale už jsem to otočil, takže teď by se při vstupu do alba ( http://forum.slavekjanousek.cz/album_cat.php?cat_id=1 ) měly fotky seřadit chronologicky s nejstarší jako první...

R.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

můžete mi tohle někdo vysvětlit, či přeložit? Díky
hrochoušek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jarmila Týnkova píše:můžete mi tohle někdo vysvětlit, či přeložit? Díky
je to spammer... nechapu jaky z toho ma uzitek, kdyz nezanecha zadny link, ale kazdopadne na odstraneni tech nesmyslu pracuju...
R.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

díky. už mi to přišlo několikrát i na mejl jako upozornění k tématu, kde link byl....no nic. Nechápu to, ale ....
hrochoušek
Uživatelský avatar
zebrovnik
Příspěvky: 147
Registrován: 1. 12. 2004, 16:47
Kontaktovat uživatele:

foto

Příspěvek od zebrovnik »

ahoj Rudliku, Slavkovo fotky mam, ale jsou z lonskeho roku z Hradku, budes je chtit poslat? Kaja
Odpovědět

Zpět na „1. živá textová dílna - Kdanice, 17. - 19. 9. 2004“