2. živá textová dílna na Bábince u České Kamenice - pozvánka

Opět spolu a znovu živě!

2. živá textová dílna na Bábince u České Kamenice - pozvánka

Příspěvekod Kuba Horák » 20. 2. 2005, 12:12

Všechno důležité jsem napsal do aktualit, ale zdá se mi, že to patří spíš (nebo taky) sem:

Zdar jak sviňa,
zasílám nový informační balíček o aktivitách fóra v první polovině roku:

A) O víkendu od 1. do 3. dubna 2005 proběhne v penzionu Bábinka v obci Líska u České Kamenice

2. Živá textová dílna

Lokalizace - Lužické hory, 17 km od Nového Boru, 100 km severně od Prahy - trasa přes Mělník a Českou Lípu platí i pro autobusy, nejrychlejší cesta přes Mladou Boleslav - pouze pro auta)

O penzionu - obydlí patří bratrovi Michala Vaňka, který nám s velkou pravděpodobností smrští cenu, tak aby se nepodobala té pro německé turistické družiny, které se pro padlé euro neshýbají. Prostředí si vyzkoušel už i Slávek a Lucka Redlová (podle dostupných informací spali každý zvlášť) i mnozí další, a tak je pravděpodobné, že to projde.

Očekávaná cena za nocleh/noc - 100,-

Bazén - tentokrát chybí

Hospoda - v místě

Účast - zváni jsou všichni členové textové dílny bez rozdílu rasy, národnosti, věku, váhy, pohlaví, náboženského přesvědčení, politické i sexuální orientace...(dále viz kodex sociálního pracovníka - zásady), přislíbili Žamboši, Slávek Janoušek, Lucie Redlová, Arnošt Fr, Lucka Min., snad Petr Sedláček...pokusím se znovu oslovit Jiřího moravského Brabce, o životě manažera možná povypráví Zeno Václavík a kdo ví, kdo nám tentokrát přijede uvařit polévku

Přihlášky - volat nebo psát na tel. 728 35 75 35 nebo použít email anglokuba@seznam.cz či zanechat důvěryhodnou zprávu tady na dílně

Vrchol akce - proběhne překvapivě v jejím středu (myšleno v sobotu), kdy se všichni přesunou na hromadný koncert, který proběhne v Navrátilově sále v nedalekém Novém Boru pod hlavičkou Stálé divadelní scény. Na koncertu by, když vše dobře dopadne, měli vystoupit: Žamboši, Zlomzas, Lucka Redlová, Petr Sedláček, Arnošt Frauenberg, Kosmonaut, Michal V., Zhasni, Jarda Střelka, snad i Slávek a ti z vás, kteří patříte do dílny a včas projevíte zájem (vystoupení budou samozřejmě časově omezená, ale dá se předpokládat, že to bude spíš jakýsi minifestiválek)

Odjezd a rozchod: neděle odpoledne

B) Sobota 4. 6. 2005 Žilov u Plzně - Druhý hromadný koncert účastníků text. dílny!! Nejedná se o text. dílnu jako takovou. Jde o setkání a vystoupení písničkářů, kteří jsou zároveň členy fóra - podobně jako v Novém Boru

Kamarádce Lucii Gritzové a jejím přátelům se podařilo v malebné vísce Žilov rozjet chvályhodné kulturní aktivity a za poslední rok se v sále místní hospody vystřídalo mnoho folkových veličin od Psychiatria s Radimem Zenklem přes Vladimíra Mertu po Michala Prokopa s Hrubým a Andrštem. I proto jsem jí oslovil s plánem na další využití a zviditelnění umu některých našich členů. Naštěstí souhlasila, pro věc se zapálila a minifestiválek pro mladou písničkářskou generaci je (bude) na světě. Telefonát s Tomášem Zenem Václavíkem mi dodal optimismu.Slibně se rýsuje účast Ivo Cicvárka, Žambochů, Petra Sedláčka, Arnošta Frauenberga, Zlomzas, Lucky Redlové, Zhasni a možná i některých dalších (některých uvedených jsem se ještě ani nestačil zeptat a už vím, že zahrajou:) )

Všichni jsou srdečně zváni. Problémem bude jen ubytování, ale pokud vám nevadí věci jako spacák, nemělo by to být tak hrozné. Případní zájemci ať prosím píšou na výše uvedenou adresu nebo ať prostě přijedou s rizikem, že budou spát Bůhví kde Bůhví s kým:)
Kuba Horák
 
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 21:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Zpět na 2. živá textová dílna - Bábinka, 1. - 3. 4. 2005

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron