12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


3. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA - KDANICE 7.- 9. 10. 2005

Potřetí a opět naživo...
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

3. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA - KDANICE 7.- 9. 10. 2005

Příspěvek od Kuba Horák »

Zatím pouze datum. Dám vědět víc. Vše je údajně připraveno a na svých místech.
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Kdo z nových členů ještě nevíte, kam že Vás to ten Kuba láká, koukněte na www.kdanice.cz . Ceny jsou samozřejmě smluvní, takže Kuba to už za Vás usmlouval a budou stejné podmínky a ceny, jako vloni. Jen to pivo nám ve Svijanech (vlastně nejen tam) trošku zdražili. Podrobnosti, jako menu apod., později. Těšíme se na Vás.
Mrca
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Ahoj, měla jsem to štěstí a byla ve čtvrtek na Slávkově koncertu v Solenicích. Super (zbytečná poznámka)...mluvil o víkendu před tím...přiznám se, že by se mi hodil víc. Tento víkend už jednu akci mám a budu mít těžké, takřka nemožné rozhodování....
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

re

Příspěvek od Kuba Horák »

Hm, to je zajímavý, protože já jsem ten datum určoval právě po "sms-domluvě" se Slávkem...tak teď nevím, ale snad se to co nejdřív vyjasní. K

P.S. Jde hlavně o to, aby tam Mrca pro ten čas nikoho neměl a o jeho harmonogram vůbec.
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Zarezervoval jsem pro jistotu oba vikendy, a to 30.9. - 2.10. a také 7.-9.10. Takže mně dej Kubo co nejdříve vědět, který z těchto víkendů platí. Zatím jsou možné oba dva termíny.
Mrca
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

a

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Tak to můžem pařit (pardon textovat) čtrnáct dní!
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Termíny

Příspěvek od Cácorka »

Ahoj všichni,

byla jsem teď nějakou dobu bez internet. spojení, tak jsem trošku vypadla ze všeho, co s tím souvisí. Odměnou mi byl týden na táboře rodičů s dětmi (další z důkazů, že všude, kde lze být, může být dobře), kam jsme tentokrát vytáhli obě Lucky Gritzů, a ta starší (to zní sice blbě, ale Lucka ví, že to myslím dobře) mi oznámila nový termín textové dílny. Ne že bych si myslela, že do toho můžu kecat, ale kdyby se náhodou sbíraly hlasy pro první či druhý víkend v říjnu, tak já bych byla pro září. (to byl vtip) - Hlasuju pro 1.- 2.10.05, jinak taky zatím nevím...

Loučím se veršovaným pozdravem:

Zdrávo buď léto - s horkem a bouřkami,
se šťávou z ovoce na jazyku,
s puchýři na patách, hmyzími letkami,
sérií bláznivých dobrozvyků...

Cácorka Mili
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Ahojte všichni! Jarmilo, říkal jsem, ať se raději podíváš na stránky, že si to přesně nepamatuju. A to se taky stalo. Platí to, co jsme domluvili s Kubou. Kdyby byla všeobecná nevole s termínem 7. - 9. 10., pokusil bych se něco udělat s tím předchozím víkendem, resp. s tím, co jsem slíbil, nebo bych se objevil asi jen na část víkendu ze začátku. (On tedy i ten domluvený termín je o tom, že přijedu až po hraní ve Slaném v pátek tak ve 23h, ale mohu být do neděle). Tak ještě dejte vědět.
Zdraví Slávek
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Já už jsem starší, občas mi dlouho trvá pochopit...jinak bohužel mám ten druhý víkend závazky...autorská čtení, vyhlášení soutěže, kde sice nic nevyhraju, ale pořádají pro mě ještě znova v Čáslavi autogramiádu, nemůžu tam nebýt. Takže pokud se sejdete přijedu se na Vás v neděli podívat, ale budu smutná, že nemůžu na celý víkend...v životě to občas prostě nejde podle plánu.

:roll:
hrochoušek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

jedu

Příspěvek od kosmonaut »

Zdravím, tak kdo všechno jedete? Prosím o napusteny bazen, textove hry a zadnou debatu o reality show. Dekuji za odpovedi i splneni podminek :D
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Kdanice

Příspěvek od Cácorka »

Já bych, tedy, s dovolením přijela.... (už je ten termín definitivní? 30.9-2.10. bych přijela bez výčitek, ten druhý budu muset nechat trochu ve štychu náš pěvecký sbor...)
Jinak mně by stačil ten napuštěný bazén a textové hry. Debaty různého druhu mi nevadí, reality show se dají vykázat do zvláštního odlehlého rohu. :D
Těším se na vás na všechny. Cácorka
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

...

Příspěvek od kosmonaut »

Ano, zvlastnimu odlehlemu rohu... ale pod dozorem web kamery, abychom my, v tech ostatnich rozich, meli prehled, co se tam deje!


Tesim se :D 8)
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Pokladám zásadní otázku, o které už jsme se bavili s některými zasloužilými členy Koule i Krychle (Arnošt): Vzhledem k rostouci popularite textovych dilen a vyprávění účastníků svým rodinám a partnerům, jaký to tam bylo "vážně úplně bombácky skvělý", na kterýžto fakt alespoň moje Andrejka reaguje smutným pohledem, který říká "škoda, že jsem to neviděla", ptám se - vzít s sebou partnera ANO či NE? Pište rychle, protože můj z Nového Zealandu právě přibyvší přítel se učí rychle česky a až mu dojde, o co jde, bude chtít jet taky. Jo a - Jarmilo neštvi a koukej se objevit. Howg.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

To víš,že objevím, ale až v sobotu večer, pokud najdu nějaký spojení z Čáslavi .... nikdo mi auto nepůjčí :cry: :?
hrochoušek
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jarmilce

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Když Ti nikdo auto nepůjčí, může to mít i výhody... třeba, že pro Tebe přijede vůz i s řidičem. (řidičkou)

Lepší by samozřejmě bylo, kdyby se Ti povedlo se aspoň poněkud přiblížit.

(Tuto zprávu mohou organizátoři považovat za mou závaznou přihlášku :-) )
Odpovědět

Zpět na „3. živá textová dílna - Kdanice, 7. - 9. 10. 2005“