12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


3. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA - KDANICE 7.- 9. 10. 2005

Potřetí a opět naživo...
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Partneři

Příspěvek od Cácorka »

Tak už někdo Dennymu tu Andrejku povolte, ať je od něj pokoj. Stejně - pokud nechce tvořit - tak až zjistí, co jsme za sebranku, příště pojede radši někam, kde to bude pro ni smysluplnější, a nebude co řešit.
A nebo naopak začne psát daleko kvalitnější věci než Denny a nechá příšě doma ona jeho. Cha! :D
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka Tichotová »

A von jí něgdy něgdo zakázal?
Marta
Příspěvky: 8
Registrován: 27. 7. 2005, 20:11
Bydliště: Miletice

3. text. dílna

Příspěvek od Marta »

Ahoj Kubo.
Já bych si tedy také dovolila přijet i když moje tvůrčí schopnosti nedosahují kvalit ostastních...
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Tak to vypadá, že snad taky dorazím. Už se na vás těším.
Lucka
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

předběžně s tim počitam

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Dílnu mám v prioritách. Pokud se nestane něco neočekávaného, přijedu. A těším se, že zase popíšeme stohy papíru!
Ivo Cicvárek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Jsem rád, že nás Ivo konečně přivedl na správnou cestu - STOH a věci kolem něj, to je to, co mně celou tu dobu na dílně chybělo a chybí (a nemusíme se tam potom ani nikde podepisovat - nebo jak jsi to myslel s tím papírem?...) P.S. vzhledem k tomu, že už jsem asi rok nic nenapsal, se na dílnu těším dvojnásob (a to vím, že už se přihlásila i Tichotová :? ) K.
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Ahoj lidi,
jen několik malých technických:
1) kapacita chalupy je 18 postelí + 6 přistýlek, s tím že dvoulůžkový pokoj bude rezervován pro VIP hosta Slávka, 4 lidi (asi Arnošt + Zhasni) u nás v privatu, pak bude pro Vás ostatní k dispozici 4 lůžák a 4 postele na (od loňska opravené)dřevěnce + bude na dřevěnce 6 přistýlek. Zbytek jedině podle místa na karimatkách, jako strop bych viděl max. 30 lidí
2) Spacáky rozhodně s sebou, nocležné 100,- na osobu, jako vloni.
3) K jídlu budou naložené hermelínky, utopence a zvažujeme, zda nenavařit i guláš. Vzhledem k tomu, že nejsme hospoda, tak Vás prosím o sdělení závazného počtu lidí (to by si mohl vzít za své Kuba), abychom podle toho připravili jídlo, které si budete moci zakoupit za lidovku, jako vloni.
4) K pití bude pivo Svijany 11(světlé) a možná Svijany 13 (černé). Vzhledem k tomu, že od lonska nám zase zdražili pivo, bude letos za cca 12,-Kč. Na baru bude k zakoupení nějaké víno a kořka, opět za lidovku.
5) Jinak jídlo a pití si můžete samozřejmě přivézt svoje, kuchyn budete mít k dispozici, takže si můžete něco uvařit. Pokud budete chtít zajistit snídaně, dejte mně zase vědět. Náklady na společné snídaně bych pak rozpočítal podle počtu zúčastněných.
6) Bazén bude k dispozici, teplota cca 25 - 26°C.

Takže Kubo, dej to prosím nějak dohromady a do konce září mně potvrď počet lidí, at se na Vás nachystáme. Kdo neví, do čeho jde, at se koukne na www.kdanice.cz. Tam jsou kontakty na mne, takže kdyby jste něco potřebovali vědět, ozvěte se.
Zatím ahoj a těším se na Vás
Mrca
Mrca
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

přesně tak, přesně tak

Příspěvek od Kuba Horák »

Hoj, Mrca už napsal vše důležité, ale protože jsem rád podstatný, ještě to pro lidi jako já jednou zopáknu.

Místo: Kdanice (Český Ráj, cca 2 km od Sobotky, možno se dopravit autem nebo najít něco in na www.idos.cz

Čas: 7.-9. října 2005

Sraz: v pátek v 19,00 na nádraží ČD v Sobotce nebo později na místě

Odjezd: v průběhu neděle na požádání

Cena: 100,-/noc

Strava: částečně vlastní, částečně na místě – hermelín, utopenci, pravděpodobně snídaně, zbytek v nedalekém městečku nebo s sebou

Alkohol: pivo v místě, ostatní v okolí (sousední domy…)

Bazén – jsme fórum na úrovni, do míst bez bazénu jezdíme jen výjimečně, poslední hlášená teplota 29° , naposledy měněná voda 24.12.2002

Ručníky – vlastní

Spacáky – vlastní

Milenky(ce) – Dennyho Andrejka může! přijet

EXTRA POZOR – Žádáme všechny ty, co na živé dílny z ostychu nebo jiných náboženských předsudků zatím nedorazili, aby své zábrany odhodili jako svršky před usnutím či plánovaným sexem…. a zkusili to.

Přihlášení ke 14. 9. 2005 :
Slávek Janoušek + Klára?, snad Jiří moravský Brabec, Michal Vaněk +Irena Vaňková, Lada Hiclová, Kosmonaut, Denny + Andrea, Cácorka, Lucka Gritzová, Lucka Minaříková, předsedkyně Koule Mgr. Lenka Tichotová, Radek, Arnošt Frau and Berg, Ivo Cicvárek, Marta, speciál host Jarda Síbrt – elitní pražský textař, asi Žamboši, Petr Sedláček? Vlasta Redl??
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

TISKOVÁ OPRAVA:
- voda v bazénu měněna na jaře 2004
- teplota vody cca 25°C
- na kořalku nemusíte obcházet okolní domy, u nás na baru se určitě něco najde, malej za 10,-, velkej za 15,-, nebo si přivezte vlastní zdroje.
(Pokud mně do tohoto termínu dorazí pašeráckou stezkou ze slovenska hruškovice, vřele doporučuji. Je velice jemná, cca 40% a chuťově jako když kousnete do žluté máslovky)
Mrca
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

...

Příspěvek od kosmonaut »

Ahoj, nevím jestli to muzu prozradit, ale Zeno mi potvrdil, ze tez jede (pripsat do seznamu ... :D ). Jinak uz se taky velice tesim, ze přijedou i nove tvare. Zdravím vsechny.

to Mrca: rikas hruskovice, jo? 8)
Uživatelský avatar
Klára Fišerová
Příspěvky: 35
Registrován: 28. 9. 2004, 12:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Klára Fišerová »

Ahojik lidisky docela bych se rada podivala na textovou dilnu, ale 10. odjizdim do Francie na 4 dny takze to asi nestihnu s balenim a tak. Myslela jsem si ze bych se za vama treba na den prijela podivat. Turnov je od Sobotky 20km tak je to za bukem. Ja see chci jen zeptat zda-li je to mozne, ci nikoli.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

re

Příspěvek od Kuba Horák »

Já nevím, jak ostatním, ale mně se zdá, že to možné je :lol: P.S. Jarmila Týnková taky přijela jen na část a tuším, že jí tenkrát nikdo nepranýřoval...k
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

důležité upřesnění!

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Jakožto předsedkyně bych se nerada podrobila tahanicím a nepříjemnostem v denním tisku, které se mi (jistě záměrně) snáží závistivý Kubas přivodit. Můj akademický titul není Mgr. Zájemcům o další podrobnosti ráda zašlu srukturovaný životopis.
God save everyone!
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Zdravím všechny!
Konečně mám opět možnost připojení dle libosti - celé léto mi starý počítač provozoval odpojování po několika minutách a odmítal se podruhé připojit bez restartování, ale zejména nechtěl zobrazit mnou napsané zprávy, pouze třeba náhodně po sedmém pokusu. Mail však jel, takže mě to bohužel nevedlo k radikálnímu řešení, ke kterému došlo až teď. To je radost, že zas můžu fungovat.

Do Kdanic se těším, Klára asi nebude, neb jest v Irsku a není známo, bude-li tou dobou zde, spíš ne.
Co se týče nových tváří: během roku se mě ptalo několik nových adeptů, jestli by mohli přijet. Tuším tak 5 - 6. Nejméně tolik lidí jsem pozval osobně. Mezi přihlášenými je ale nevidím. Tak je vyzývám - pokud nás může být do třiceti, pak se přihlašte a hlavně přijeďte!! Tedy jestli si tuto zprávu někdo z Vás přečtete.
Slávek Janoušek
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

ad "speciál host"

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Jejda Kubo, co mi to děláš? Doufal jsem, že jsem řadový účastník akce? A co je to "elitní"? Není to náhodou podobná nadávka jako "pražský"? :o)))
...těší se
Jarda
Odpovědět

Zpět na „3. živá textová dílna - Kdanice, 7. - 9. 10. 2005“