12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


IV. Živá textová dílna - Bábinka 31.3. - 2.4. 2006

Kdo nebyl, prohloupil...
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Denny, Ty by ses mohl tou prózou i živit. Co že to děláš v civilu? Je to moc hezký připomenutí toho všeho. Musím říci, že až na malé mraky v pátek se ten flám vážně moc povedl a není to jen můj názor....
hrochoušek
Karel Markytán

Bábinka

Příspěvek od Karel Markytán »

Zdar Denny, na tom co píše Jarka něco je. Děkuju za komplimenty, v naší sexuální orientaci máme jasno (s nejmenovaným písničkářem básníkem v duchu zpívám "a mezi ňadry se do rána skrýt"), jen se mi vypařilo z hlavy,
o čem byla ta scéna z Butche Cassidyho a Sundance Kida.
K tomu víkendu, v duchu se tam vracím, k momentům a tvářím, bylo dobře.
Ale abych to nepřehnal s patosem, uzavřu to, jako poděkování všem, symbolickou rýmovačkou, v níž se obracím k tomu, který to celé zaštítil svým jménem:
Ať žije Slávek/má dobrý splávek/Já ho mám taky/We wil be lucky(toniiiiight)/
Měj se Denny
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Kdo má u sebe texty z dílny? Nebo jsem jenom slepý a nemůžu je tady najít?
Ivo Cicvárek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Věci vzniklé na 4. živé textovce

Příspěvek od Kuba Horák »

Texty z dílny měl u sebe Sedloň, a ten udělal tu chybu, že mi je před deseti dny přeposlal, abych je sem vložil - za tuto důvěru mu opožděně děkuji a všem ostatním se omlouvám, že jsem spolehlivý jako nejmenovaný vlak italské výroby...

Je toho opravdu hodně, tak si případnou četbu případně rozložte, aby nikdo neztratil případný zájem :wink:


xxx přesunuto do kolonky - texty ze 4. živé textové dílny xxx
Naposledy upravil(a) Kuba Horák dne 23. 4. 2006, 21:30, celkem upraveno 1 x.
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

xxx

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Jakube Horáku! Nechápu proč musíš bejt vždycky ten nej! Proč sem sakra posíláš tak dlouhý příspěvky!!!

Jinak dílna ušla, jakž takž, šlo to .... zatím asi nejlepší, na kterých jsem byl. Byl jsem vlastně na dvou, teď to bylo tak na stejno. Tak jo, byla skvělá. Díky všem za dost dobrej víkend. V Loděnicích mi skoro upadlo kolo, ale to už bylo blízko, takže pro mě přijel brácha. V pondělí jsem tam vzal kámoše, aby se na to podíval, tak vyndal ty šrouby co byly napadaný v poklicích, utáhnul kolo a jel jsem domů. Ale to sem už nepatří.
Irena Vaňková
Příspěvky: 21
Registrován: 1. 2. 2006, 00:58
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Irena Vaňková »

Díky Horáku,že trávíš čas psaním takových blábolů :lol: a díky za to,že jste všichni tak skvělí. Myslím,že by měl J.M. Brabec radost.Snad bude příště přítomen a já s dětmi taky.
Denny díky za román,alespoň si dám příště pozor na bacily a tohle všechno budu moci prožít s váma. Krásně se to čte a já se k tomu dostala bohužel až dneska. Pohodičku Vám všem a pěkné jaro!
________________________________________________
Irča Vaňková
Odpovědět

Zpět na „4. živá textová dílna - Bábinka, 31. 3. - 2. 4. 2006“