12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Kouzelný klíč II.

Živá textová dílna uvádí sama sebe koncertně
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Kouzelný klíč II.

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Boj s hloupostí je celkem úspěšný a tak vám tímto oznamuji vyhlášení druhého ročníku Kouzelného klíče. Většinu z případných účinkujících jsem již obvolala a tak i sem patří termín 29.3.2007. Začátek zatím stanoven kolem jedné odpoledne. Moderovat pro velký úspěch z Bohnic slíbil Petr Sedláček. Hrát se bude pravděpodobně jen za cestovné, takže vydělají Ti kdo se odstěhují na Slovensko. Ale to vše se teprve ukáže. Vzhledem k tomu,. že akci zaštiťuje ministr kultury a zřejmě částečně bude sponzorovat ministerstvo počítejte s jejich účastí. Tentokrát ale bez ostudy. Místo krásné, inteligentní tiskové mluvčí tam budu já, takže se máte čeho bát. :D
hrochoušek
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU »

Ach jo,
a já zase nemůžu, chcete mi tedy říct, že po podzimní dílně skrz turistiku v Alpách prošvihnu i tu jarní skrz lyže ve Francii?? Člověk si jednou za půl roku někam vyjede a zrovna... Tak já nevím, asi budete muset všichni dojet k nám na Valachy nebo co!
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Jestli ono to nebude tím, že jsi pořád někde ve světě...a to si někteří myslí, že je to na aktualitu příliš brzo...já mám dojem, že pro někoho už i pozdě. Mrzí mě to, ale co naděláš?
hrochoušek
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU »

No to je právě srandovní, že to vypadá, bůhvíjak nejsem akční, že jsem pořád někde pryč, ale dyť to říkám...jediné dva pořádné výlety za rok... :o(( no tak si holt, jako cestující z nějvětší dálky, budu muset vydělat někde jinde!
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Jeden z mých klientů byl oceněn a z akce nadšen. Přiznám se, že bych asi uvítal kratší scénář (Jarmilka už se nám z dílny zavděčila dost a udělal pro nás dost práce, tak příště může pozvat méně sdružení - stejně na to mnozí moderátoři nemají), ale o smyslu Kouzelného klíče nepochybuju. Měli jste vidět ty tváře, když zmiňovaný pán ukazoval sbírku poezie, ve které byl uveden...Děkujeme
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Kubo, dodatečně díky, teprve jsem se probrala. Pro mě je tohle to největší ocenění a proto to má smysl....
hrochoušek
Odpovědět

Zpět na „Koncerty živé textové dílny“