12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Písničkáři pod Klíčem - I. ročník minifestivalu v Novém Boru

Živá textová dílna uvádí sama sebe koncertně
Odpovědět
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Písničkáři pod Klíčem - I. ročník minifestivalu v Novém Boru

Příspěvek od Kuba Horák »

Pozdrav Pán Bůh!

Dne 30. 3. 2007 se na půdě novoborského divadla uskuteční první ročník festivalu, z jehož názvu, který se nalézá v předmětu zprávy, lze vyčíst, že se na něm představí písničkářská sebranka - a to ta působící převážně na textové dílně. Festival navazuje na nultý (relativně úspěšný) ročník, který se konal před rokem a půl ještě v Navrátilově sále. Shrnu raděj info pod body, bo bych se moc rozkecal...

Místo: Divadlo Nový Bor

Čas: 30. března - pátek, od 17, 30 hod.

Moderuje - buď JmB nebo JS (Jarda Střelka, vynikající herec, řečník a tak vůbec- moc za to nechce)

Účinkující: Michal Vaněk a Zhasni, Michal Kosmonaut Šimíček, Arnošt Frauenberg, Lucka Mina říková, Ivo Cicvárek, asi snad doufejme Žamboši, Jarda Síbrt, Žofie Kabelková, Slávek Janoušek, Karel Markytán a možná i někdo další.

Vstup: asi něco kolem 100,-

* Každý účinkující je povinnen se prokázat pěti diváky, kteří přišli výhradně na něj (to vymyslel Vaněk, bo se bojí, že...)
Naposledy upravil(a) Kuba Horák dne 4. 3. 2007, 14:47, celkem upraveno 1 x.
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

x

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Hlásím svých pět diváků : Horák, Vaněk, Vaňková, Dekány a Butrus Butrus Ghálí ......

Poznámka moderátora: Neuznává se. Dál.
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

To Arnošt: nechápu, jak jsi mohl zapomenout na svoji silnou fanouškovskou základnu z Turnova a Lomnice n.P., která na Tebe jezdí až do Balbínky a chystá se i na Bělohrad a vyjmenováváš výše nějaká jména pochybných existencí! Po tom všem mně to fakt mrzí :(
To Kuba a Arnošt: přestože jsem častým divákem jak Arnošta tak Zhasni, téměř s inventárním číslem, tak to pro tentokrát vypadá, že do N.Boru nedorazím, protože sice už budu bydlet, ale v té době budu pravděpodobně v nemocnici, nebo budu po operaci v domácím léčení. Nic vážného, ale cca 4 týdny budu mimo provoz a vypadá to na přelom března a dubna. Opravdu mně to mrzí, moc jsem se na Bábinku co by účastník, nikoliv obsluha, těšil.
Mrca
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

x

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

To Arnošt: nechápu, jak jsi mohl zapomenout na svoji silnou fanouškovskou základnu z Turnova a Lomnice n.P., ........... pro tentokrát vypadá, že do N.Boru nedorazím, .......... víte co pane Holan? Někdy vám nerozumím. :lol:
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Milý pane Aleši Frautrnberku,
pravidelně na Vaše koncerty jezdím až z takové dálky, ještě zblbnu další lidi (kteří pak se mnou ke všemu nemluví) a Vy pak na mě zapomenete při vyjmenovávání svých nejváženějších diváků. Tento fakt mně skutečně zamrzel. Mj.jen do Bělohradu jsem přivezl 9 (slovy "devět" !!! ) lidí a dle předchozí domluvy jsem za každého měl od Vás dostat 50,-Kč. To že vstupné bylo 40,-Kč mně vůbec, ale vůbec nezajímá. Dlužíte mně 450,-Kč!!!
Co se týká N.Boru, tak nechápu čemu nerozumíš! Sorry za to tykání, ale ročilil jsem se!!! V daném termínu budu v nemocnici, nebo v domácím léčení! Za jiných okolností bych samozřejmě přijel a seděl v první řadě, aby Vás přeze mne vidělo co nejméně lidí!!!
Nazdar
Mrca
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

x

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Pane Holíku, kdo řekl, že vyjmenovávám nejváženější diváky?! Samozřejmě, že své peníze dostanete, samozřejmě! Já si Vašich aktivit vážím, to zase jako jo. Ale bylo domluveno, že ty lidi budou i tleskat!!!!! A netykej mi! Nebo se mi splašej kladiva!!! :evil:
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Pardon. Já jsem sem tuto aktualitu neudával, aby vznikl prostor pro dva zoufalce, co házejí lidi s dokladama, mobilníma telefonama a tak vůbec...do ne příliš čistých a ne příliš vlahých bazénů. Já jsem to spíš bral jako upozornění na festival pořádaný mimojiné nedoceněným sdružením Zhasni. Nám ostatním je v podstatě jedno, jestli na Aleše Frautrnberga (konečně jsme se shodli na pravém jménu) přišlo v Bělehradu devět nebo deset jugošů. Chápejte. A to, že tento rádoby umělec kdekomu dluží, to přece není zas až tak velká věc, ne?
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

To Aleš: Netleskal jenom jeden, ale brácha zase jednou zakřičel na celý sál "Umííí", takže jsme si kvit. A Petula Ti měla dát jen kytku a ne dát...pusu.
To Kuba: jestli sis nevšiml, tak právě tomu tvému festiválku dělám reklamu tím, že bych chtěl přijet i z operačního sálu, kdyby to jen trochu šlo, takže klídek, nebo Ti to napočítám jako panu Frautrberkovi!!!
Mrca
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Panu Frajtrbergovi napocitej, co chces. Mne uz zaloz listek s nadpisem-vykoupany,poskozeny,zdarma strava+vino+zeny+zpev
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Jestli se budete ještě chvíli dohadovat, vyhrabu někde původní verzi deníku ze Kdanic a pak se budou dít věci. Tehdá jsem podlehl nátlaku jisté písničkářské kliky, že mají přítelkyně a manželky povídali... ale teď už se zblbnou nenechám. Horák tvrdí, že mobil utopil v bazénu? Cha!
Odpovědět

Zpět na „Koncerty živé textové dílny“