12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

3. žilovský festival folkových (bez)nadějí

Živá textová dílna uvádí sama sebe koncertně
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

To jo, ty dvě loutky jistě tak prudce reagovat nebudou, ty jsou rádi, že se o nich vůbec někdo zmíní.

p.s. Pompo, s tim práškem na vlasy si děláš...? Vždyť jsi v autě řikal, že za tři roky? Proč to posouváš? Proč tohleto děláš?
tonik
Příspěvky: 8
Registrován: 18. 6. 2007, 23:30
Bydliště: Nišovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tonik »

Vladane, pošli mi prosím link na návštěvní knihu skupiny Zhasni nebo někam jinam, hlavně když tam nebudou ty dvě loutky a jejich pochlebovači.

PS:Dodatečně blahopřeji Hárošům k jejich tříletému výročí.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Mam neodbytny pocit, ze ten Tonic bez bublinek sem vubec nechodi obohacovat kulturni citeni - vsimnete si, ze jeste nevlozil ni jeden text...ti kolem toho Zilova (to je ta ves, kde se nic nekona) jsou vubec nejaci divni...
tonik
Příspěvky: 8
Registrován: 18. 6. 2007, 23:30
Bydliště: Nišovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tonik »

Milý Kubo, z Tvých příspěvků lze odtušit, že už Ti dochází střelivo, škoda, tolik jsem se těšil, mám ještě plný šuplík odvetných bonmotů .. ba i textů, ale cenzorka Lucinka mi je zatím nedovolila vystavit, protože prý dostatečně neovládám techniku jambu. S podivností Žilova a jeho okolí Ti dávám za pravdu, ač nejsem odtud, přemýšlím, čím to, že jsem tam v posledním roce strávil tolik času, tak či tak si ale myslím, že není hodné umělce Tvých kvalit, aby stále urážel tu skvělou hostitelku z kočičí farmy a krásně vařící Číňanku VokurkuHanku, co na tom, že se tu nic nekoná, kdyby se konalo a nikdo nevařil ani nehostil, stálo by to taky za h.... (abych byl dostatečně kulturní).
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Ať už k tomu jsem nebo nejsem kompetentní, poslední příspěvek ve mně vyvolal emoce, které ve mně vyvolaly tuto reakci: Pompo, Vladan, VokurkaHanka a Tonik mají zajištěno čestné členství Textové dílny u Slávka Janouška a to do konce příštího června (není to náhoda). Gritzová Lucie, jež musela mé invektivy snášet o tři roky déle, má potom zajištěno místo vedle mne u stolu na jedné z živých textových dílen...O tom, jak si vážím jejich práce a myšlenek je marné se zmiňovat. Skromný a pohodový moderátor KH
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

eh? loutky? no to je teda divadlo.... zrovna tu domlouváme s Luckou, že kdo si chce v Žilově někdy zahrát, měl by přijet včas, přivést domorodcům nějaké naturálie (protože peníze jednoduše časem skončí, beztak jen kazí lidi.... a mladé umělce ve vývoji dvojnásob...) odpracovat nějakou tu brigádu.... Ale nikoli bořit.... jak toho využívají jiní takoví a jim podobní.. ale budovat. A teď se ukažte...
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

to KH: a máme tu ještě další zásadní problém... jestli bude mít LG místo na dílně po tvé pravici či levici.... naléhala jsem, až si vybrala.. prej levici (pokud nemáš nic proti)... a tak se ptám a jak že to máš s místem po pravici?
A važ slova...
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

S pravou rukou jsem za poslední léta tak jedna ruka...že bych tam měl raděj trochu místa...ale bývalo to slušné fórum, a já bych to rád nějak vrátil do původní podoby, tak...Budeš sedět vedle Frauenberga.
Naposledy upravil(a) Kuba Horák dne 30. 6. 2007, 15:39, celkem upraveno 1 x.
tonik
Příspěvky: 8
Registrován: 18. 6. 2007, 23:30
Bydliště: Nišovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tonik »

Ahoj Kubo,svým příspěvkem jsem vůbec nezamýšlel, aby v Tobě vyvolal nějaký pocit viny. Naopak, naše vzájemné výpady mě velmi baví a jsem rád,že,alespoň Ty, jako jediný reaguješ na mé příspěvky.
Na druhou stranu mě těší, že jsem z toho vytěžil roční čestné členství v Textové dílně u Slávka Janouška a vzhledem k tomu, že při další živé textové dílně budu pravděpodobně sedět vedle Lucinky, tak i místo u elitního stolu s KH :-)
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Vzhledem k tomu, že z LG pro mne již delší dobu (co se známe) nic nekouká (myšleno ve stylu žena versus muž), rozhodl jsem se, že po její pravé i levé straně můžeš sedět právě ty, Toniku...jak si to zařídíš, to už je tvoje věc...A já se nikdy neurážím, jen jsem si občas nejistý...kór když je na obzoru někdo tak říkajíc ze stejného semene, že..
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

... to jsem si tak trochu myslela, no, co se dá dělat....
a... tohle je vlatně ještě mnohem lepší varianta :D
... možná že jo a možná že néééé
a možná je to celkem jinak zařízenéééééé.....
tonik
Příspěvky: 8
Registrován: 18. 6. 2007, 23:30
Bydliště: Nišovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tonik »

Chudák Frauenberg…
Když vidím jaká je o místa u stolu bitka, tak se svého vzdám. To budu radši s Pompou hulit venku a jen občas dojdu LG koupit panáka…
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

Tondo!! Jakej chudák?? Co tím myslíš, chudák??? My takový tichý hodný holky.... v koutě.... Kamadeva to zná....
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Já taky protestuji, nechci u stolu sedět s žádnými panáky!
Odpovědět

Zpět na „Koncerty živé textové dílny“