12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


3. žilovský festival folkových (bez)nadějí

Živá textová dílna uvádí sama sebe koncertně
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

3. žilovský festival folkových (bez)nadějí

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Navzdory očekávání, je opět tady! 16.6.2007 se v rámci kontroverzního festivalu v Žilově (13 km od Plzně) na všechny posluchače a návštěvníky, nejen z řad textové dílny, budou těšit: AA FRAUENBERG s novou deskou "Rozednívání" (cca 30 hostí, o něco míň písní, cena lidová, točeno u J.Samsona Lenka v Tymákově), Zhasni, Michal "Kosmonaut" Šimíček, Lucka Minaříková s doprovodem, Ivo Cicvárek a plzeňská skupina Slyšíme ryby .. a frauenberg. Program začíná v 18.00 hodin, účinkující prosíme, aby dorazili na místo alespoň do 16:00, nazvučíme, prozkoušíme, zahrajeme, věřím, že se dobře pobavíme a vzájemně potěšíme.
Po akci bude následovat kratičký přesun do azylu ve Stýskalech, kde bude čekat připravené ohniště, lesní ozón, jídlo, pití a také střecha pro nocleh, pro všechny kdo budou mít zájem.
Přijeďte, vezměte kamarády, známé .. Těšíme se!
Vaše *L*[/b]
Michal Vaněk
Příspěvky: 134
Registrován: 10. 2. 2004, 22:27
Bydliště: Nový Bor,B.Němcové 652

Příspěvek od Michal Vaněk »

Naše milá "L"
to zní úžasně,asi se přijedu podívat.Ještě tam máte veverky?
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Já bych měl podle všeho taky jet, ale trochu mi vadí, že je Frauenberg ve výčtu vystupujících uveden jako první. Ajo, teď mi došlo, že mám administrátorská práva. Tak to já ho přesunu.

p.s. A co Síbrt? Ten jako nehraje nebo co? Že vy jste naňho zapomněli?
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

x

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Nejdřív jsem si myslel, že tu pozvánku .... a ona jí psala .... ale nakonec, přece jenom ..... tak to jo.
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Vidíš, Kubo, plna studu přiznávám, že na Jardu jsem nevzpomněla, možná se chabě obhájím, že jsem tolik řešila ty zvané, kteří se nakonec rozhodli neúčastnit a málo jsem přemýšlela o dalších, ale to je fakt blbá výmluva .. jdu se Jardy zeptat.
Jinak, administrátore, s tím Alešem jsi to tedy kapku přehnal, nejen, že jsi jej přesunul na konec, ale ještě jsi mu upřel zvýrazněná písmenka a navíc Velké písmeno na začátku jména, na které má právo každý občan této země .. že se nestydíš, abych Ti to nestrhla z honoráře!
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Toho buřta si rád odepřu...No, dobrá, bude mít desku, bude první, vracím zpět - doufám, že bude také první hrát, rozjíždět festivaly, to mu vždycky šlo a rád se k tomu vrací!
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Vážně uvažuji o tom, že první budou hrát Zhasni .. bylo by to efektní a ještě ušetřím buřta .. 8)
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Trvám na tom, aby pro těch devět lidí, co přijdou na šestou, zazpíval AAF. Je na to prostě vhodný, je vtipný, dokáže rozpumpovat publikum, může hned zkraje představit novou desku...těch jeho výhod je bezpočet. A pro těch deset, co tu budou na devátou, bych to zase viděl právě na Zhasni - jestli AAF bude chtít, může si s nimi brouknout jednu lepší (i když asi radši ne).
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

.. snad, abych raději neuváděla ve veřejnosti přístupném programu, že o deváté už zbývají jen Zhasni, aby těch devět z deseti diváků neodešlo, když nová deska AAF se bude prodávat už o pauze po prvním bloku .. Já to myslela dobře .. ale když umělec trvá, nedá se s ním obvykle hnout .. Tak jo.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

A teď vážně. Doufám, že to tam Arnošt aspoň pokřtí, když už se kvůli té desce nadělalo takových...
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Arnošt může křtít podle chuti, my to potom oslavíme .. ale hlavní novinkou je aktuálně zcela čerstvá informace, Ivoše Cicvárka, který se z rodinných důvodů omluvil, nahradí Jarda Síbrt!
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda Síbrt »

No, obávám se, že "nahradí" je příliš silné slovo, kterému bych se raději vyhnul. Ale zahraju si rád :)
Michal Vaněk
Příspěvky: 134
Registrován: 10. 2. 2004, 22:27
Bydliště: Nový Bor,B.Němcové 652

Příspěvek od Michal Vaněk »

Hlásám hlásám hlásání,že Zhasni je schopno dorazit nejdřív tak v 19h,nenastanou-li nečekané komplikace , např.v podobě migrace
stád skotu na protější pole,přesouvání nadměrných nákladů na trase do Plzně, předčasné porody na železničních přejezdech atd. ...
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Tak to já právě začínám noční a v neděli jdu na denní, takže si to užijte. Možná až tam v dalekém Žilově bude slyšet skřípání mých zubů.
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Vítr s deštěm vystoupily už v pátek a diváky i organizátory to natolik zklamalo (odešla i znechucená střecha), že se sobotního hlavního programu zřekli...nicméně "Šimíčkův zlomový recitál, při kterém se i Horák otřásá" konaný více méně legálně kolem více méně ohniště u Lucky ve Stýskalech taky nebyl špatný. Trochu se tedy žilo a stýskalo i bez zapojení. Lucka je výborná hostitelka i organizátorka. Věřme, že to ještě bude mít šanci potvrdit...a když k tomu přičtu, že kolegyně Hanka - spolumajitelka prosperující "Žilovské Besedy" tak krásně vaří...Děkujeme!

účast:

Minaříková Lů a jedna z jejich čtrnácti kapel (Jirka, Míša)
Lada Há + Kosmo Pompo alias (což jsem nevěděl, ale že jsem spal na dosah, tak už vím) Bubík
Horák - jako vždy vtipný, slušně oblečený, dobře připravený
Diváci: Peci, pán od počítačů, Hanky manžel, Toník (nepřiznaný bratr Karla Plíhala) a neúnavný propagátor Jakuba Nohy...snad jsem na nikoho...

Vymluvili se: Síbrt J. - nevolnost, AAF - únava z desky + související dovolená v Karibiku (neoficiálně nenašel v sobě dostatek motivace po vystupování s Janouškem, Redlem, Lenkem...) Žamboch J. - zarděnky + hraní jinde, Vaněk, Vaňková, Jiránková - něco s čelem
Odpovědět

Zpět na „Koncerty živé textové dílny“