12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

První žilovský festival folkových (bez)nadějí!!!!

Živá textová dílna uvádí sama sebe koncertně
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

První žilovský festival folkových (bez)nadějí!!!!

Příspěvek od Kuba Horák »

Pokoj všem,
čas našich setkání pro tento rok zdaleka nekončí. Důkazem toho je fakt, že již za necelý měsíc, konkrétně v sobotu 4. června se v malebné vísce nedaleko Plzně (Žilov se to prý jmenuje) uskuteční další hromadný koncert hudebních těles a tělísek našeho fóra. Celou akci má na svědomí členka dílny a seskupení Koule Lucka Gritzová, která se už se svými přáteli postarala o mnohé hvězdy středních až velkých velikostí typu Mišíka, Janouška, Redla, Lenka, Daňka, Žalmana, Prokopa a tad dále a tad dále. To samo o sobě slibuje, že bude jak o vystupující, tak o případné velmi zvané obecenstvo až netradičně dobře postaráno. Všichni jste údajně srdečně výtáni. Jistota je už i v ubytování. Cosi se lhalo i o náladě, ale znáte dnešní pořadatele...Tak a teď už fakta:

Kdo vystoupí - Ivo Cicvárek a OKO (měla cesta do Mexika vliv na již tak dost ostrou Cicvárkovu tvorbu? Uvidíme... ,

Žamboši (žije ještě jejich dvouletý krtek? Uvidíme...,

Arnošt Frauenberg (rozhodl se už úlisný Arny kam vlastně patří? Uslyšíme...,

Petr Sedláček (je song Bohnice blues skutečně ze života nebo si to ten blázen vymyslel? Možné je obojí...,

Zlomzas (zlomí nás ve škodovce se tlačící šestičlené sdružení ze stověžaté. Ne, zlámeme se sami....,

Zhasni (bude kapela zvyklá na velké vyprodané sály v Žilově ochotna přidávat? Nevěřte na zázraky...,

Kosmonaut (je opravdu tak konfliktní personou nebo se jedná o rychlokvašnou nálepku? Nejedná, má v sobě kus vraha...,

možná Lucie Redlová (bude její případná absence vadit? ProBoha komu?..,

+ místní skupina Bory (lákadlo pro místní starousedlíky nebo jen nemohoucnost organizátorů odmítnout místní kejklíře? Vím já?....


Kdy vystoupí - sobota 4. června, od 18,00 hod

Kde vystoupí - Žilov u Plzně, sál místního "kulturního" zařízení

Ubytování - zajištěno na sále - spacáky s sebou (večerka raději po koncertu, i když třeba u Sedláčka by se usnout dalo. Dokážu si představit, že mi zpívá kamsi do uší...Usnul jsi blíž než se mi ten večer zdálo...)

Strava - upozorňuji, že ze svého dávám velmi nerad (pro ty, co mě ještě neměli tu čest...) na místě by toho mělo být (opět údajně) dost

Sraz - v sobotu odpoledne v hostinci v Žilově! Pište, volejte, mailujte, faxujte a hlavně nás prosím vás nikdo nevotravujte

Zváni - je to divné ale Všichni i s vyjímkami

[/b]
Naposledy upravil(a) Kuba Horák dne 8. 5. 2005, 23:22, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

doličný

Příspěvek od kosmonaut »

Uz si brousim noze ...
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

Žilov

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Ty jo, já čet : První ŽIDOVSKÝ festival .... sem z toho byl ňákej přejetej. :x
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

To Arnošt - ano, četl jsi správně, obřízka podmínkou - kdo si ji ještě nestačil vyběhat, ať se v Žilově spojí s Kosmonautem (viz. jeho zpráva)
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

obrizka

Příspěvek od kosmonaut »

Ano, ti co maji pochybnosti o me zrucnosti at se zeptaji Jakuba ... je spokojen ... ZN: obrizka jak od maminky 8)

P.S. : těším se ....
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Děkuju Kubovi za vskutku zasvěcenou pozvánku, jak již bylo řečeno, srdečně jsou zváni všichni, i s výjimkami, tedy i židé bez obřízky (účinkující mohou potvrdit, že podobné údaje v přihlášce vyplňovat nemuseli).
K angažované plzeňské skupině Bory musím podotknout, že, ač jsme museli odmítnout celou řadu vnucujících se hudebníků (jmenovitě celou jednu kapelu, o níž ani nevíme jak se nazývá, protože se její představitelé na přihlašovací proces vykašlali), Bory jsme oslovili sami, protože jsme uznali za vhodné představit zástupce našeho regionu, jsme totiž znalí zdejšího patriotismu a je téměř jisté, že by nám po akci bylo vyčteno, že jsme nedali příležitost místním ... I vzpomněli jsme si na talentované, sličné děvče přímo ze Žilova, působící ve zmíněné skupině, s vystoupením souhlasili a festival zahájí. Po té už bude jeviště patřit pouze Vám, v této souvislosti vyhlašuji konkurs na moderátora celého večera, hlásí se někdo dobrovolně?
Na mě, prosím, nehleďte, já jsem právoplatný tichý člen KOULE :oops: (již jako dítě jsem měla ve škole potíže se zasednuvší si soudružkou učitelkou, která mi hrozila trojkou z Občanské nauky pro příliš tichý a nevýrazný projev ...), ráda bych tedy viděla na místě nezbytného průvodce někoho povolanějšího, není NÁHODOU mezi Vámi nějaký mluvčí :?:

Lucka
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Prvního samozřejmě oslovíme přírodninu "Koule" JmB, ale mám pocit, že tentokrát to nevyjde. Pak se ještě nabízejí Frauenberg a Sedláček, kteří by to jakožto nejistí členové "Koule" byli jistě ochotni pro nás ostatní poctivé členy udělat. K
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

...krtek

Příspěvek od Honza Žamboch »

...už není, sežrali jsme ho... :-) Na Valašsku bylo hladné období...
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Kdo se po příjezdu zeptá, jestli fakt říkáme "ze z Plzně", dostane přes držku :) Japa by ne :)
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Otazka

Příspěvek od kosmonaut »

Jo a Denny ... odkud ty vlastne jsi? :D 8)
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Vypadá to se mnou bledě
spíš pojedu do....

nechci být sprostá, ale nedá mi to. Doma rozruch nad mojí drzostí, že se snad mezi vás počítám nebo co.
Musím být hodná 8.a 9. mám autogramiádu a i to je velmi těžko pochopitelné. Takže na vás budu myslet a počkám si na září do Kdanic. :oops: :( :wink:
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Přináším potvrzení smutné zprávy. Slávek Janoušek má "bohužel" v den festivalu moc hraní -odpoledne v Praze a večer na Moravě, a tak se nemůže objevit. K

P.S. To mi jsou ale podezřelé omluvenky - Týnková autogramiáda, Janoušek 2 koncerty v jeden den! Kam na to ty lidi chodí-)
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

to bych taky ráda věděla. Vy si tak hezky hrajete a já se musím učit podepsat! Naučím se hrát na kytaru a bude to.
hrochoušek
Zeno Václavík
Příspěvky: 30
Registrován: 4. 4. 2005, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Ehm...

Příspěvek od Zeno Václavík »

Lucka Gritzová píše:...v této souvislosti vyhlašuji konkurs na moderátora celého večera, hlásí se někdo dobrovolně?
Ehm, ehm... Nezajímalo by tady třeba náhodou někoho, jestli taky jedu do Žilova? 8) :wink:
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Ahoj Zeno, mladý kluci bývají svým pánem....přece by sis to nenechal ujít? Já kdybych mohla.........budu vám závidět.
hrochoušek
Odpovědět

Zpět na „Koncerty živé textové dílny“