12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

První žilovský festival folkových (bez)nadějí!!!!

Živá textová dílna uvádí sama sebe koncertně
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

:twisted:
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Zdravím všechny a chci se s Vámi podělit s čerstvými aktualitami:
Zeno se stal vítězem mezi všemi přihlášenými k moderátorství našeho večera, gratulujeme!
Odpadla plzeňská kapela Bory, udanými důvody jsou plané výmluvy, osobně mám podezření, že někdo z jejich členů zabloudil na tyto stránky a po zmínce o obřízkách, rozbitých držkách, sežraných účastnících aj., jistě propadli panice a vycouvali.
Lucka Redlová potvrdila rovněž svou neúčast, má však plus, protože se Vás nebojí, naopak upřímně lituje, že se s Vámi všemi neuvidí, neboť na víkend v Lísce nemůže zapomenout.
Tlačenice na jevišti nám tímto prořídla na pouhých 7 vstupů, doufáme, že už víc omluvenek nedorazí a vše proběhne hladce.
Těšíme se na Vás a apeluji na členy dílny, i ty, kteří nebudou vystupovat, vezměte s sebou pár kamarádů, hudebníky máme pohromadě, ale jak to dopadne s diváky si netroufám odhadnout, tipuji, že vyprodáno nebude :cry:
Michal Vaněk
Příspěvky: 134
Registrován: 10. 2. 2004, 22:27
Bydliště: Nový Bor,B.Němcové 652

Prosbička

Příspěvek od Michal Vaněk »

Ahoj,

pěkně prosím, smutně koukám, potřeboval bych udělat paseku
v dramaturgii a posunout Zhasni do druhé poloviny. Hrajeme
totiž ve 14h divadlo v Roudnici n.L. a podle mých propočtů jsme
schopni do Žilova dorazit v cca 18.30h. Klaním se a zdravím na Západ.
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Ahoj Míšo,
s radostí Tvou prosbičku do dramaturgie zakomponujeme, stále je lepší pracovat s lidmi, kteří včas kladou požadavky a podmínky (a když ještě poprosí, není co řešit :)), než když je každému všechno jedno a nikdo nic nechce ... to je potom hrozně těžké vymyslet věci tak, aby nakonec všem vyhovovaly.
Moc se na Vás všechny těšíme, držme si vzájemně palce, ať je na co vzpomínat.
L.
Petr Sedláček
Příspěvky: 240
Registrován: 10. 3. 2004, 11:46
Bydliště: Samota Sychrov na kopci

Omluva

Příspěvek od Petr Sedláček »

Milí přátelé, velmi, převelmi mne to mrzí, ale tentokrát nade mnou kapitalismus zvítězil definitivně a já budu muset být o víkendu 3.-5. června pracovně v Brně. Tentokrát se mi opravdu nepodaří dorazit. Mrzí mne to nesmírně, je mi s vámi vždycky pěkně, ale, jak se říká u nás západních Čechách, vot takája žizň. Přeju všem, ať se festival vydaří!
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Sobota se blíží, proto bych chtěla všem připomenout časový sled událostí, záchytným bodem je zvuková zkouška, plánovaná na 16:00 hodinu, proto prosím účinkující, aby se pokusili dorazit tak, aby mohli ke zkoušce nastoupit, výjimku mají Zhasni (viz. Míšova omluvenka). Bude-li předpovídané vedro, pamatujte také na čas na vzpamatování po cestě, seznamování s prostředím, testováním hospody a podobně, vše podle chuti a potřeby. Pro ostatní platí začátek v 18:00 hodin, vstupné 50,-- Kč, ale samozřejmě můžete přijet také již odpoledne.
V případě potíží po cestě nebo čehokoli nepředvídatelného volejte 606259478. Dorazíte-li brzy a náhodou mě nezastihnete v sále, usaďte se do hospody (otevřeno od 11:00 hodin) a vyčkejte. Předpokládám, že bych se v objektu měla pohybovat cca od 13:00 hodin, spolu s kolegyní Hankou a našimi dětmi, je však možná krátká, přechodná absence.
Mohu-li poradit nejméně komplikovanou cestu, vydejte se Plzní směrem na Lochotín (městská část) a odtud výpadovkou na Most dojedete do Třemošné u Plzně, v Třemošné se projedete hlavním tahem a zvolíte odbočku na Záluží, Ledce, Žilov. Kdo přejede tuto odbočku, docela jistě se dostane do Horní Břízy, odtud lze do Žilova dojet také velmi pohodlně a není to ani velká zajížďka. Žilov sám o sobě je v podstatě přehledná, malá obec a kde je tam hospoda bude vědět každý, koho potkáte.
Cestujte opatrně a přímo, moc se na Vás všechny těšíme :)
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Žilov

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Dá se na místě něco koupit - ehm, upřesním - ač bych nerad vypadal jako alkoholik:))) Nějaké vínko na pokoncertní posezení? Nebo je lépe přivézt z vlastních zdrojů?
Ivo Cicvárek
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Víno a další sortiment je podle našeho pohledu vyhovující, máš-li však oblíbenou značku, která není běžně k dostání, něco si s sebou přibal. A nebo se můžeš svěřit s konkrétním přáním, dáme hostinskému nůž na krk :twisted:
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Tak já teda sedám na kolo a vyrážím směr Žilov, tešte se těšte! :)
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Tak jak? Zijete? Jaky to bylo?
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Bylo dobře a pohodově. Organizace koncertu byla výborná, dokonce si každý veze domů jedno (ti šikovnější více) krásné originál triko speciálně ušité pro první žilovský večer folkových (bez)nadějí. Škoda, že i přes velkou propagaci nepřišli lidi, ale asi se s tím musí bojovat a třeba se to jednou vyplatí. Díky patří všem zúčastněným a maximálně Lucce Gritzové, Hance s manželem (Žilovská Beseda) a, i když to nerad říkám, i podivínovi ve žlutém, který nás celým galavečerem provázel (jinak na něj obzvláště pozor, je schopný tvrdit, že je fotografem, kameramanem, konferenciérem, písničkářem, manažerem a cestovatelem...takoví lháři jsou ale na druhou stranu člověku mnohokrát zapotřebí, zvlášť když mají pravdu-) K.

P.S. Všem, co mají hudební sluch a hrozí jim, že se ještě někdy mohou setkat s extravagantním sdružením Zhasni, slibuji, že se do příště ve hře na kytaru zdokonalím do té míry, že se budou moci chyby v jednotlivých písních počítat už jen na desítky. S heslem, kterým Denny zhodnotil můj včerejší výstup: "Neudržím rytmus a zpívat nejsem ochotný" se loučím a přeji všem dobrý konec konce jara.
Michal Vaněk
Příspěvky: 134
Registrován: 10. 2. 2004, 22:27
Bydliště: Nový Bor,B.Němcové 652

Příspěvek od Michal Vaněk »

Lucko....díky! Bylo to moc příjemný. Zdravíme všechny beznaděje.
Hanka
Příspěvky: 2
Registrován: 5. 6. 2005, 20:55
Bydliště: Žilov

Příspěvek od Hanka »

Já bych chtěla ještě jednou velmi moc poděkovat všem úžasným účinkujím na včerejším Prvním festíku v Žilově. Ani netušíte, jak moc jsem celou tuhle akci prožívala (byť jsem byla ochuzena o posezení hlavně pokoncertní, ale mám OKNA - zasvěcení ví a snad prominou), moje obě dcery byly zcela okouzlené a já budu dalších minimálně půl roku poslouchat všechny možné i nemožné variace písniček, které si zapamatovaly ze včerejšího večera. Tím prosím všechny zúčastněné účastníky, zda by na příští Festík mohli býti vybaveni náležitostmi jako jsou CD, zpevníky atd. :-) :D :D Díky moc a těším se na další snad pro mě brzké shledání! PS: něco málo jsem nafotila, něco už má Lucka a zítra bude také něco ke shlédnutí na www.volny.cz/zilovska_beseda
Hezký večer.
Hanka :P
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

Beznaděje

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Mně nevadí, že se mi v Žilově líbilo, že tam byl i Zeno, Kubas, Vaňkovi, Kosmonaut......, nevadí mi ani to, že jsem mohl vystoupit, ba dokonce ani to tričko co jsem dostal mi nevadí. Ani jsem se nějak zvlášť nevytočil, když jsem zjistil, jak skvěle je (bez)nadějný festival zorganizovaný. Nejsem naštvaný, že jsem se mohl podepsat do jednoho památníku a ani jsem se nijak zvlášť neurazil, že nehraju na piáno, housle, dobro, píšťalku, cimbál, kytaru ...... Fakt mi to nevadilo.
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Děkuji Vám všem, jsem velmi vděčná, že Vám stálo za to vydat se mnohdy na předlouhou cestu, abyste poznali jednu zapadlou, avšak rozkvetlou vesničku. Díky členům dílny, kteří se stali ctěnými platícími diváky, díky účinkujícím, že dokázali sami sobě vytvořit kouzelné publikum, díky všem za slova uznání, ta hřejí asi nejvíc.
Kdybyste se vžili do naší situace a přečetli si všechny ty vřelé příspěvky a reakce, vzpomněli si na ten skvělý víkend, opravdu si můžete myslet, že bychom to všechno vyměnili za nějaké hanebné prachy? :roll: Ani za prachy, ani za nic na světě! Tímto dávám na vědomost, že 10. 6. 2006 se uskuteční Druhý žilovský festival folkových (bez)nadějí. Pokud ovšem do té doby všichni nevydáte sérii CD a zpěvníků, jak naváděla Hanka, to bychom to museli přejmenovat :shock:
Odpovědět

Zpět na „Koncerty živé textové dílny“