12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Hromadný koncert v Praze Bohnicích - 31.3.2006

Živá textová dílna uvádí sama sebe koncertně
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

termin

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Dneska večer máme zkoušku, tak se zeptám kluků z kapely, jak se jim to hodí a zítra se ozvu. Řekla bych, že by ale byl obecně lepší ten víkend před Velikonocema, protože na Velikonoce jezdí spousta lidí pryč ...
Lucka
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

obecně lepší 2-)

Příspěvek od Kuba Horák »

Mně se zase zdá, že by bylo docela dobrý protáhnout živou textovku až do pondělí, čímž by se splnilo přání některých z nás (udělat z toho občas třidenní schůze), ale na druhou stranu pochopím, že chce být někdo v ten čas s rodinou. Já myslím, že Zhasni se přispůsobí (teď jestli mě Vaňkovi nesejmou) :)
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Nepotěšili jste mě, ani já Vás nepotěším. Divadlo beznadějně obsazené. Takže jedině přesun na březen. Dejte honem vědět termín 10,17,24,31 jinak pak by byla ještě možná možnost u nás v Beřkovicích....
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

aha

Příspěvek od Kuba Horák »

Tak teď nevím, jestli by opravdu nebylo lepší pro tentokrát akce dílna a minifest v Bohnicích rozdělit. 4. textovou bychom pak mohli udělat někdy na přelomu května a června. Co si budeme povídat, o termínech rozhoduje ten člověk se slunečními brýlemi v levo nahoře v rámečku - toho je třeba se ptát :)
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Hezkej, záleží na Vás, já to mám blízko.... možná bych se zeptala na toho 14.4. ještě u nás, co vy na to. A ten březen by byl extra, pokud Slávek bude moct.
hrochoušek
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

no, když budu mluvit za Zlomzas, tak pro nás je určitě lepší ta Praha. Hlavně pro bubeníka, kterej musí tahat bicí. Protože je nás šest, tak bychom museli jinam než do Prahy s nástrojema jet dvěma autama, protože s kombem ve vlaku se to moc nedá a tak... A taky jsem chtěla pozvat svoje kamarády a ti určitě jinam než do Prahy nepojedou ... Divadlo Za Plotem skoro každej z nich zná, navíc náš kytarista bydlí přímo u léčebny, takže jsme docela zajásali, že by se to konalo tam, takže za sebe se přimlouvám určitě za Prahu
Lucka
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Jo, v březnu zatím můžu kdykoliv, přizpůsobíme se ostatním
Lucka
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

A kdyby do Prahy na ten koncert přijeli lidi, co by neměli, kde spát, tak k nám domů se určitě vmáčkne aspoň 10 lidí, pokud budou mít vlastní spacáky, já to jedině uvítám, aspoň bude sranda.
Lucka
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak co toho 31.3. a hned připojit dílnu 1. a 2.4.? Mimojiné by to byl přesně ten stejný víkend, jak to bylo loni. Mějte se.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Tak a je to. Díky. Zapište prosím do svých diářů a já jdu volat do divadla.... :lol: :D :oops:
hrochoušek
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Pro všechny, kdo mají chuť hrát....prosím pošlete nejlépe tento týden požadavky na mou soukr. adresu. Hlavně pro zvukaře. Kolik kabelů jakou elektřinu 120 220 380 .... kolik mikrofonů.židlí a rajčat a tak :oops: :cry: :lol: Kosmonaut mě předběhl. To vůbec není hezké!!!
hrochoušek
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Mám problém s názvem. Ozvala se mi nadace Klíček.... poraďte vymyslete něco jiného, ale tak, aby se jako symbol dal použít klíč který už pro nás vyrábějí. Bohnický klíč? nic moc ale co jiného s tím? To se zas ozve kapela Klíč!!!!! Já fakt nevím
hrochoušek
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

název

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Klíče od Bohnic ;o)
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

A co Bohnické klíčky ...... to není jeden.... Ty nadace jsou divný. Není přece klíček jako klíček. Klíče od Bohnic? Taky pěkný. Tak mě napadá, že se v dubnu nezúčastním textovky, neb mě tam zavřou....
hrochoušek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

...

Příspěvek od kosmonaut »

Ahoj Jarmilko, musel jsem zvolit dřívější termín, protože jsem byl tlačen divadlem a okolnostmi... akce si nebudou vžádném případě konkurovat=Brno Praha nejsou dvě sousedící vesnice :D
Ty můžeš dobýt naši matičku a já naše "stokomínové" Brníčko :)

Mějte se hezky a zdar + sílu do dalších podobných akcí-ještě bude zbývat z metropolí Ostrava, Olomouc a ... Žebrák 8)
Odpovědět

Zpět na „Koncerty živé textové dílny“