12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Hromadný koncert v Praze Bohnicích - 31.3.2006

Živá textová dílna uvádí sama sebe koncertně
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

pozdrav

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Trochu se mi to komplikuje...odřekli Suroví kocouři, neb mají zpěvačku po operaci páteře, což přežijeme, myslím, že je vás dost a navíc ještě přijede Karel Markytán a Simona Klímová. Dejte vědět, jestli budete všichni od začátku, který je spolu s vÿhlášením literární soutěže mezi 16 a 17, nebo budete-li přijíždět postupně, abychom měli představu, kdo jak bude hrát. Další změna je moderátor. :cry: Vím, že nejsem tak hezká jako Juraj Jakubisko, ale.... Zeno mu byl nucený dát přednost, takže mi držte palce...jdu zkusit přemluvit Jirku MB. Myslím, že je to skvělá volba, co říkáte?
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Ano. Je :?

p.s. Kdyby Zeno nesázel ve své managerské činnosti na špatné koně...a konečně se ujal Zhasni, nemusel by se pak upínat na kdejakou práci s kdejakým režisérem.
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

dramaturgie

Příspěvek od LU »

Ahoj Jarmilo,
já ti do toho nechci moc kecat, ale myslím, že není moc dobrý nápad vyzvat umělce k tomu, aby napsali, kdy přijedou, a podle toho udělat program. Znám totiž ty nezodpovědné umělce (včetně sebe) a taky by se to mohlo pěkně zvrtnout! Radím ti naopak sestavit program, přesné pořadí, odkdy dokdy kdo hraje, a pro dané umělce to prostě bude závazné. Jinak by v tom byl strašný guláš, věř mi. Samozřejmě když někdo ví, že nemůže hrát hned v 18, ale ve 20 už jo, tak ti to musí dát zavčas vědět. Já například upřednostňuju hraní před Žambochy (v jakékoli hodině), protože budu hrát na Honzovu kytaru a aspoň už tam bude zapíchnutá a nazvučená i s mandolínou, na kterou je potom taky doprovázím (teda jestli si to od minula nerozmysleli) :-) co říkáš? Držím palce při organizování této akce, není to jistě žádný med! Těším se na všechny, už jsem začala agitovat po celé Praze, tak uvidíme, jaká bude účast... ahoj L.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Díky, to jsem právě měla na mysli, aby se mi ozvali ti, kteří by mohli zahrát už třeba dvě písničky ve čtyři, před vyhlášením soutěže. To by znamenalo přijet ve tři. Počítala jsem s tím, že tam pokud možno budete před čtvrtou všichni, ale chci, abyste mi napsali pro koho to není možné, takže díky za zprávy od umělců !!!!! Těším se, bojím se. Mějte se
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Jarko, já se dopředu omlouvám, ale budu jeden z těch, kteří jsou nuceni dorazit až někdy později. Asi nestihnu ani začátek hudební části - důvodem je škola. Tzn., že Zhasni až někdy později. Díky a omlouvám se. Kuba
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

doufám, že alespoň někdo bude moci dřív....nerada bych tam zústala sama... prosím pište, jak to s váma vypadá. Díky
hrochoušek
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

:-(

Příspěvek od Lucka Minaříková »

No, my taky budeme moct az nekdy spis pozdejs vecer - krome toho se jeste musim zeptat bubenika, jak je na tom s bicima - nikdo jinej tam asi bici mit nebude, co? aby je tam nejak privezl. Ale mozna, ze aspon ja bych mohla dorazit o neco driv
Lucka
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Lucko, můžu se zeptat ASM jestli mají bicí, ale asi moc ne.Jinak nikdo. Já bych docela brala aby zahajoval Petr Sedláček, ale je zatím mimo Prahu. Myslím že před tím vyhlášením by se hodilo jeho Bohnice blues. Jinak by bylo dobře, kdyby se zvučili asi vždy dva písničkáři najednou, aby to bylo rychlejší, takže myslím, že s Péťou by mohl třeba Arnošt, nebo....ozvěte se, kdo může hrát brzo!!! Prosím
hrochoušek
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

...Žamboši v Bohnicích

Příspěvek od Honza Žamboch »

Ahoj Jarmilo, my dorazíme také později, neboť cestou ze Vsetína máme nějaké vyřizování v Proglasu v Brně, tam bychom měli končit tak kolem třetí, na cestu do Prahy počítám s rezervou tak raději tři hodiny, tedy na pódiu nejdříve kolem šesté a i to bude docela nepříjemné, vylézt z auta rovnou na pódium. Chtělo by to aspoň hodinku na aklimatizaci. Přinejhorším to ale zvládneme. Vezeme Karla Markytána a kamarádku Endy. Co se týká zkoušky, stačí nám deset minut. Kdo to bude zvučit? Pavel Rada, nebo někdo jiný? Napsal bych mu, co potřebujeme, ať se nezdržujeme na pódiu. Jináč ti přeju pevné nervy při organizaci, Kosmonaut z toho v Brně oplešatěl a to se mu to vcelku vydařilo...:-)
Uživatelský avatar
Mirek Pátek
Příspěvky: 181
Registrován: 15. 3. 2004, 23:12
antispam: Ne
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Dokdy je koncert?

Příspěvek od Mirek Pátek »

Otázka: dokdy se hraje v Bohnicích?
(v 19:50 dosedám v Ruzyni, tak kolik toho případně stihnu poslechnout...)

Mirek
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

xxx

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Ahoj Jarmilo,
vzhledem k tomu, že nemohu bránit Horákovi ve vzdělání, Sedláčkovi v povídání, ani přesunout Bohnice blíže k Moravě a že vidím, že se blížíš k propasti, tak se pokusím zařídit a dorazit "za plot" brzy, jazyk, nazývat .... Ne, že by se mi to hodilo, mám to strašně komplikovaný, neuvěřitelně složitý, hrozně těžký, všechno je t v ..... Ba ne, posadím do krámu figurínu a vyrazím. Samozřejmě pokud Ti nebude vadit, že místo Bohnice blues budu hrát Jarmilu. I když, kdyby mi Petr poslal akordy .... :wink: Měj se fajn a nebuď nervózní, já vydžím hrát i tři hodiny (Stánky, Čuníky, Panenku, Pasáčka Krav a Jednou mi fotr povídá ...) Těším se. Ahoj.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Arnošte Ty jsi poklad, první dobrá zpráva dneska. No ba ne. I Ivo Cicvárek je ochotný v případě požáru hasit. Jste prostě skvělý tým.... takže Ti Arnošte i dovolím a odpustím Jarmilu. Ba ne, já tu písničku mám vlastně docela ráda. :lol:
hrochoušek
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Takže vidíš Honzo? Nakonec mi opravdu nezbyde než starost, co na sebe...
hrochoušek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Vystoupeni- Kosmonaut

Příspěvek od kosmonaut »

Jak Zambochu oplesatel pri organizaci koncertu:?: To si buduju roky? :D A jak vcelku zvládnul 8) :D ? Ty si ale vypecenej korinek :D ?

Jarmilo, ja hlasim, ze bych mohl byt na miste v 17:00. Tak me nekam napis do rozpisu vystupujících a napis to prosim sem. Doba meho vystoupení je 15 az 30 minut. Zalezi to na tobe. Me nazvuceni: 1 mikrofon na zpev+1 kytara do linky. Nezoufej. Tesim se.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Dobře, až zjistím, jak může Petr Sedláček udělám nějaké schéma...., snad to zvládnu. Počítej Kosmonaute, že budeš brzo....jak vidíš každej chce hrát až po rozkoukání.
hrochoušek
Odpovědět

Zpět na „Koncerty živé textové dílny“