12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Velky koncert "Textovky" konecne v Brne:) 25.2.06

Živá textová dílna uvádí sama sebe koncertně
Marta
Příspěvky: 8
Registrován: 27. 7. 2005, 20:11
Bydliště: Miletice

Příspěvek od Marta »

Díky za vaše skvělé reporty z Brna, které způsobili, že jsem se v práci málem počůrala – ještě že byl šéf na obědě. (Alespoň jsem objevila, že už máme konečně na záchodě zrcadlo!) Moc se mi líbilo, že si Denny myslí, že jsem našla divadlo, ale jestli si dobře vzpomínám, šla jsem celou cestu Brnem za davem. Určitou aktivitu jsem začala vyvíjet, když mi už byla zima a jediné divadlo, které jsem kdy v Brně viděla, jsme sice našli, ale nebylo to to, které jsme hledali. Když jsem u domorodců zjišťovala kudy kam, s paní jsme se tak zapovídali, že jste mi skoro zmizeli za rohem. Během za vámi, abych se dočista neztratila, jsem se dostatečně zahřála, aby moje hledací aktivita mohla opět polevit.
Koncert se mi moc líbil, jen si dělám starosti, kde je Lenka Tichotů, která měla už od pátku pařit v Brně – prosím někoho z místních, aby se po ní podíval… Doufám že i Zhaslý basák se už našel! A díky Arnoštovi za příjemnou cestu (i celé posádce jeho vozu).
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Svolení samozřejmně uděleno :) tento text je freeware
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Podekovani a dojmy:)

Příspěvek od kosmonaut »

Ahoj, je presne tyden od koncertu:) a az ted jsem rozjel PC ... tak hned pisu:). Jeste neni uplne vylecenej ... tak dnes bez hacku 8).
Byl jsem moc spokojeny a podle ohlasu i vy, coz je naprosta bomba... Jsem strasne rad, ze prislo vic nez 70 lidí a vystoupilo 14 muzikantu. My znami i rodice me po koncerte doslova bombardovali s vykulenejma ocima zazitky. Smekam pred vsemi, co prijeli a zahrali. Brnu se to moc líbilo! Sundával jsem mnozstvi plakatku na zastavkach a videl lidi jak je jeste se zaujetim louskaji. Vsem se vystoupeni moc podarilo a Arnost rovnou neskrotitelne Brno (svým vystoupení) dobyl a !ja! ted musim ucit vyslovat jeho prijmeni :roll: 8) :) .
Kubo: telefonat tve mame byl genialni :D a Zhasni kouzelni :).
To LU: mam velkym pismem, na nastence, napsano VALMEZ ...uz to nikdy nikdy nikdy to nespletu :oops: :D
To Denny: ... krmte si me chlebovou polevkou, mlatte si me ... ale Denny me pochvalil a ja jsem rad :D
To Hub In: ... kdy uz se konecne odhalite Pani Colombova :D


Tak jeste jednou velky dik vsem muzikantu, JMB za moderovaní (a vinko:) , vsem "dilnarum-cestovatelum" z daleka a divakum... hlavne za to, ze prisli... myslim, ze to byl prislib i pro budouci akce nejen v Brne. Lidi byli nadseni a to je proste parada...

Mejte se hezky. Kosmonaut
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Dodatek

Příspěvek od kosmonaut »

Tyden od koncertu uz byl, ale pocitac se umoudril az ted :D 8)
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

1) v dubnu bych měl mít k dispozici cd plné fotek z této vykutálené akce-bratranec, který přijel až od U. Hradiště (v podstatě další živel ze Vsetína) to zachycoval celé čtyři hodiny.

2) proč chválíš Arnošta...víš, že mu to nedělá dobře :P

3) jen Pro Boha nikdo mámě neřikejte, že jsem jí volal. Ona si nic nepamatuje a pak je zpětně na nervy
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kde je?

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Milá Martičko, nemusíš míti o mne více starost!
Měla jsem původně vskutku koupený lístek do Brna na pátek. Paxem se ale dověděla, že musím na jakési školení a tak jsem si ho přebukovala na sobotu 17:30. Později jsem měla dojem, že by byl ale velký problém, kdybych se nezúčastnila nedělní části školení a taxem (pomalu s brekem)lístek zrušila úplně. V sobotu v 17:10 jsem se dověděla, že bych bývala byla klidně mohla jet!!!!! Měla jsem takový vztek, že jsem se do dneška nebyla schopná podívat na ohlasy, které tu na dílně jsou.
Teď tedy nakonec děkuji všem, kteří podalí hlášení!
Tak už brzy dovidenia!!!!
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

Naše milá Leni,
to jsme rádi, že jsi se našla :D . Já tento problém řešila trochu opačně. Původně vůbec nepřipadalo v úvahu, že bych jela, a jak se tak termín přiblížil, chňapla jsem po posledním místě v Arnoštově dodávce (kde se ve finále vyklubala další 2 volná místa - Denny s Andrejkou jeli s Náčelníkem - takže jsi klidně mohla jet) a cítím každým coulem, že to byl dobrý, dobrý,.. ten nejlepší počin! :D
Ale mysleli jsme na Tebe, jakožto i na Jarmilku a další nepřítomné! Takže jste tam vlastně nepřímo byly!
Už se těším na staré známé xichty - obohacené o nové a čerstvé - do Bohnic (to zní slibně, že :wink:- kde jinde by měli básníci a textaři končit) a pak na Bábinku.
Hojky! Cácorka
Odpovědět

Zpět na „Koncerty živé textové dílny“