12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

POZOR! Koncert 3.2.07: Z.L.O.M. , Žamboši, Zlomzas a Šantré

Hrají i jiní a jinde...
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Myslím, že je načase odkrýt některé skutečnosti, o kterých už prostě nemůžu mlčet - Kuba Horák je autorem většiny písní z alba Ptáčata, jenom mu tenkrát režim nedovolil použít vlastní jméno. Ostatně, některé finesy na zmíněné desce použité vykrádá sám sobě dodnes. Když si spočítáte, kolik mu bylo v době vydání LP let, pochopíte úrověň a kvalitu díla. Vlasy nemá a nikdy neměl, nikde, proto je v podzemních kruzích nazýván Plukovník NeoFolku a léta vedený v registrech StB jako Kojak (mise: nabourat a zdiskreditovat tuzemský folk). Promiň Kubo, muselo to ven, tvůj bývalý spolusoudruh Denny Newman, kdycí jméno Žabička.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Teď, když má svátek Klement??? Stejně to byly dobré časy, kdy jsme se Žabičkou a (proč to nepřiznat) se Žambičkou udávali všecky ty Aleše a Kabeláče a...Rád bývám tam, v kavárně Nostalgie, tam vždycky dobré místo mám, tam se sbírávám...
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Ale vznikaly i trapné chvíle, pamatuješ, jak jsme šli udat Nedvěda a právě odházel Arnošt, kterej nás předběhl?
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

3.2. TO VYPUKNE V 17 HODIN

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Zpátky ke koncertu: Už víme i hodinu! Takže v SOBOTU 3.2. 2007 od 17 hodin. Pořadí kapel ještě nevíme, ale určitě se nějak dohodneme, když jsme všichni tak krásně propletení :-) . Ze starého Zlomu zazní asi především Honzovy písničky, nějaké jiných autorů (třeba i moje) možná ale taky oprášíme.

Taky chci podotknout pro mimopražské, že přespat se dá u nás doma (ještě jsme nezkoušeli, kolik se vejde do 2+kk lidí, teď k tomu bude skvělá příležitost). Na všechny se moc těším
Lucka
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Tak doufám, že už jste všichni nachystaní na příští sobotu a vy mimopražští máte už sbaleno na cestu do Prahy. Kolik lidí (aspoň hrubý odhad) máme kdyžtak očekávat na přespání? Já jen, jestli máme třeba vysadit dveře do pokoje, uklidit nábytek apod? :wink:
Lucka
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

já vyfasovala denní, takže ... jedině, že pro mě v sedm někdo přijedete... někdy mám vztek, že jsem zdravotní sestra....no užite si to, já si to jedu vynahradit na Balbínku.
hrochoušek
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

zlom.estranky.cz

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Kdo chce vidět, jak jsme vypadali za dob našeho mládí :) před deseti lety, může se mrknout na pár fotek na: www.zlom.estranky.cz
Schválně, jestli na nich někdo pozná, kdo je kdo.
Lucka
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

doufám, že mi ten předchozí neuvážený počin s uveřejněním starých fotek Honza odpustí, bojim bojim
Lucka
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Já myslím, že to Honza přežije....sluší vám to
hrochoušek
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Ahoj, tak na www.kc-zahrada.p11.cz si muzete zarezervovat listky. Hlavne si pospeste, at vam je nikdo nevyfoukne, za chvili uz nebudou :D

Uz jsou tam zarezervovany ctyri :)
Lucka
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Já už mám rezervaci v blázinci...netušíte jak mě to štve
hrochoušek
Odpovědět

Zpět na „Pozvánky na různé koncerty“