12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

POZOR! Koncert 3.2.07: Z.L.O.M. , Žamboši, Zlomzas a Šantré

Hrají i jiní a jinde...
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

POZOR! Koncert 3.2.07: Z.L.O.M. , Žamboši, Zlomzas a Šantré

Příspěvek od Lucka Minaříková »

TAK JE TO TADY !!! V sobotu 3.2. 2007 se sejde v pražské KC Zahrada úplně první sestava kapely Z.L.O.M., kde začínal Honza Žamboch coby dvacetiletý vojáček. Zahrajeme vám v sestavě: Honza Žamboch, Standa Hladík, Jirka Mašek, Pavlos a Dušan Vainer původní písničky a hosty budou současné kapely bývalých členů a to: Žamboši, Zlomzas a Šantré. Už teď si to zapište do svých diářů a aspoň týden před tím začněte brát vitamíny proti chřipce, ať vám to neunikne, další příležitost možná už nebude a nebo zas až za 10 let. Prosím, rozhlašte to všude možně, ať se nám tam sejde co nejvíc. Už se strašlivě těším. :lol: :D :D :D :D
Naposledy upravil(a) Lucka Minaříková dne 20. 11. 2006, 13:55, celkem upraveno 1 x.
Lucka
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

hlava derava

Příspěvek od Lucka Minaříková »

no, samozrejme jsem zapomnela do ty sestavy pripsat taky sebe a taky jsem chtela napsat, at se nas tam sejde co nejvic. No jo, hlava derava. Presny cas jeste upresnim
Lucka
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

aha

Příspěvek od Kuba Horák »

Dobře Luci, chápu tvou natěšenost, ale...je to až za čtvrt roku, holka zlatá...víš to, víš? :wink: Opravdu chceš, aby to zůstalo v aktualitách... nebo to mám zatím přešoupnost do kategorie pozvánek na koncerty a vytáhnout to zpět sem třeba až v novém roce? So ty na to? A nebo to tu chvíli necháme, tak deset dní, pak to přešoupnem do koncertů, a pak to zase vrátíme. A abys věděla, že nejsem zas až taková sv**ě, jak se zdá, na koncert se pokusím dorazit.

p.s. Žambocha si taky ještě pamatuju. Neměl šediny a uměl Vlasy od Plíhala. Ach jo, kde jsou ty časy...
Naposledy upravil(a) Kuba Horák dne 16. 11. 2006, 16:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

...buhehe

Příspěvek od Honza Žamboch »

...jak jako vlasy od Plíhala, to jako že jsem je uměl rychle přebarvit na blond, roztřapatit a ještě u toho nafouknout tváře?... Nevím nevím, komu to tehdy čouhal z kapsy zpěvník Brontosaurů...
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

reakce bývalého fanouška

Příspěvek od Kuba Horák »

...kdepak milý Jene, tenkrát jsem jen polohlasem uvažoval nad tím, že bych chtěl někdy napsat píseň, kde by psi byli metaforou pro hudební žánry - jazz, blues a rock a také něco o zvláštním druhu hmyzu, co by plaval prsa nebo znak...ale čert to vem, já ti ty Škody Octavie přeju, však se nic neděje...ale až jednou skončíš jako starej suchej strom, jako všeničící hrom, jak v poli tráva...pak vzpomeň.
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Pro Kubu: Brzo? Kamarádi už třeba plánujou hory na začátku března a nebejt mě, tak by jeli už v únoru. Navíc tohle přece nebude obyčejnej koncert - jo, a mimochodem, hned pod touhle aktualitou je pozvánka na fesťák 29. března, jestli se nepletu :D , myslím, že se to naopak mělo začít dávat vědět ještě o něco dřív.
A ještě jedna věc, na kterou se tě musím zeptat, měl jsi v tom roce, kdy jsi potkal tenkrát Honzu Žambocha ještě Vlasy ? :wink:
Lucka
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Aniž bych se tě chtěl nějak dotknout, brzo se mi to zdá, protože je možné předpokládat, že se tu za ty tři měsíce ještě pár aktualit nastřádá, a taky je otázkou, jestli je to skutečně tak aktuální, ale že bych kvůli tomu, že je to tady již dnes, špatně usínal, to ne :wink: . Spíš to byla taková technická poznámka. Pro tyto účely bychom se měli naučit využívat hlavně kolonku "Pozvánky na různé koncerty", která je tam chudák tak sama. Tak trochu to platí i pro "Kouzelný klíč", ale to je festival otevírající další živou textovou dílnu, tak má z tohoto pohledu protekci...hlavně ať to vyjde.

p.s. já měl vlasů, že by mi je moch kdejaký Žamboch závidět.
p.p.s. co je vůbec pravdy na tom, že si Honza začal barvit vlasy podle Sedláčka?
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Doufám, že mi věnujete jednu písničku,,,,mám totiž zrovna ten den svátek.... :D
hrochoušek
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU »

Hojte,
teda možná mám jen jiný kalendář, než vy všichni, ale sobotu 4. 2. v něm fakt nemám...asi je myšlena sobota 3. 2.? No, ať sobota nebo neděle, tak pro mně je to bezprostřední víkend před státnicemi a asi to nedám....ale myslet na vás budu, to jo!
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Vzhledem k nově zjištěným okolnostem se mi zdá, že aktualita nebyla vržena do víru zas až tak brzo! I když s Redlovou budou, jsou a byly problémy. Na to už si ale lidi dávno zvykli.
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

No jo, samozřejmě že je to 3.2. Díky Lucko, že sis toho všimla, máš to u mě.
Lucka
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU »

Díky, že to mám u tebe, Horák to u mně taky má. A krom toho mám u Vaňků zapomenutý stojánek na svícen, tak to jsem zvědavá, kdy ho budu mít.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Lucko no děs...a mám po písničce. A takovou jsem měla radost. Některý lidi jsou děsný šťouralové... :(
hrochoušek
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Já myslím, že by se mohlo hrát až do neděle. :)
Lucka
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Jé Luci, Ty jsi prostě kamarád.....ka. Super
hrochoušek
Odpovědět

Zpět na „Pozvánky na různé koncerty“