12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Koncert Arnošta Frauenberga + Kosmonauta v Brně- Kinokavárna

Hrají i jiní a jinde...
Odpovědět
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Koncert Arnošta Frauenberga + Kosmonauta v Brně- Kinokavárna

Příspěvek od kosmonaut »


Pozvánka na koncert


Chtěl bych všechny dílnaře pozvat na výjimečný koncert /ještě jsme spolu s Arnoštem samostatně nehráli:)/ 22.března -čtvrtek- do Brna. V krásném prostoru Kinokavárny www.kinokavarna.cz začínáme hrát od 20:00. Sál je v brněnské čtvrti Černá pole na náměstí SNP 33.


Obrázek
Hlavní hvězda večera Arnošt zahraje písně jeho srdci nejbližší:). No prostě ty, které budu už zachvilku na jeho novém CD Rozednívání. Víc na www.arnost.zde.cz


Obrázek
Hlavní kosmonaut večera zahraje písně jeho egu nejbližší:). Tedy svoje nejhýčkanější skladby jako Polární kruhy v obilí, Něco ve mně zlomilo se, Jelizaveta Bam atd. za akustického doprovodu instrumentalistů z kapely Nevermore.


Tedy....

Kdy: 22. března - čtvrtek
Kde: Kinokavárna, Brno, nám. SNP 33



Všechny co můžou srdečně zvu. Po koncertě dáme po kalíšku, proběhne rychlo kurz hantecu a přehrajeme si sebrané písně Jakuba "Šporky" Horáka . Mějte se hezky.

Jak se dostat ke Kinokavárně v Černých Polích na náměstí SNP 33? – Nasedněte na šalinu č. 9 /na hlavním nádraží/ a vystupte na zast. Bieblova a jděte ulicí doprava cca 300metrů. Nebo můžete nastoupit na zast. Česká a dojet na konečnou šaliny č. 5 zast. Štefanikova čtvrť a jít doleva cca 300metrů. Vstupenka 50,- Bližší info. na michal.simicek@volny.cz



P.S.:
Autentická fotografie zachycuje oba umělce uprostřed intenzivní písničkářské přípravy. Hrajícím mužem v pozadí je J. Š. H. V kuloárech se tvrdí, že oba výše uvedení umělci vystupují na playback právě výše zmíněného J.Š.H. Přijeďte se přesvědčit, že tomu tak "možná" není:).
Obrázek
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 5. 3. 2007, 22:32, celkem upraveno 9 x.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Bys čuměl, kdybych přijel, viď?
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

...

Příspěvek od kosmonaut »

No to by byla bomba a přinejmenším dva brňáci by byli moc rádi:).
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Cože? Dva brňáci? To je Kuba v Brně tak populární?!?
Jinak zdravím do Brna! Já osobně bych, ty dva brňáky, tedy upřímně rád viděl, pokud se tedy jedná o Tebe, Kosmonaute a o Ladu. Přeji ať se koncert vydaří.
Mrca
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Poznámka ke slovům jakéhosi Mrci: ...doufám, že se koncert vydaří - vy asi pane nevíte, kdo je to A. A. Frauenberg, že?
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Poznámka ke slovům jakéhosi Horáka: ...nepsal jsem "doufám", ale že "přeji" ať se koncert vydaří, myšleno jako konstatování. O neúspěchu jsem ani neuvažoval... jedině, že by ses do Brna vypravil také ty, vlastně Vy p.Horáku..
Mrca
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Jo a kdo je A.A.Frauenberg vím bohužel moc dobře. Již 11 let!!!
Mrca
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Ach tak, Vy si přejete...tak to ano, doufat by totiž bylo poměrně odvážné. V tom případě je možné, že už jste pana A.A.F. i zaslechl (což Vám dvakrát nezávidím).

p.s. a jedna rada na závěr: "Být Vámi, tak se odprostím od příspěvků do diskusí s intelektuály, a jdu raděj ohřát vodu, popř. vyčistit bazén...Snad bych Vám to i zavolal osobně, ale jistě si vzpomínáte, že nemám jak". Z úctou. JH
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Ta nešťastná příhoda s telefonem bude Kubu provázet pravděpodobně až do smrti. U nás na vsi jednou můj brácha bacil kamenem do hlavy souseda a ten taky do dnes ukazuje každýmu jizvu. Horákův telefon je v zastavárně v Sobotce, kde byl vyměněn za několik desetikorun na alkoholické nápoje, které pak naléval do lačných hrdel místních ženštin, které jediné mu byly ochotné za tuto úplatu naslouchat. Někdo už ti to Kubo musel napsat, ty si to pamatovat nemůžeš a ta historka s bazénem... kdo tomu ještě věří?
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

To mi řikal Mrca...já si opravdu nic nepamatuju. Těch předražených hruškovic bylo poměrně dost a...mně bylo divný, že se jeho pozdější telefon dost podobá mýmu, ale že by to byla až taková ...
Odpovědět

Zpět na „Pozvánky na různé koncerty“