12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


6. textová dílna - Bábinka čtvrtek 29. 3. - neděl 1. 4. 2007

Natáčení CD 31.3.2007
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

6. textová dílna - Bábinka čtvrtek 29. 3. - neděl 1. 4. 2007

Příspěvek od Kuba Horák »

Dobré dny všem,
ještě je relativně dost času, ale raděj předesílám datum šesté živé textové dílny. Součástí prodlouženého víkendu budou dva menší festivaly - prvním je Kouzelný klíč II (druhý ročník minifestu Jarmily Týnkové konaný tentokráte v Horních Beřkovicích)
- druhým je potom v podstatě také druhý ročník festivalu v Novém Boru (pravděpodobně ale v divadle a ne jako loni v Navrátilově sále)

Zatím vše. Detaily dodám později. K
Naposledy upravil(a) Kuba Horák dne 4. 3. 2007, 14:52, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Kubo, nerada Tě zklamu, ale do Bohnic mě pravděpodobně nikdo díky mým kamarádům folkařům i mě samé nikdo nepustí. Co to udělat v Horních Beřkovicích? :lol: :oops: 8)
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Promiň, já zapomněl, co tam minule udělalo trio Frauenberg, Cicvárek, Sedláček za paseku. Tam už to nikdo nevylíže. Musíme opravdu do Beřkovic. Hlavně, že byli pánové hrdí. Nevadí.
Tímto bych rád výše jmenovaným znovu poděkoval za propagaci textové dílny a folku vůbec a optal se jich, jestli jim není divné, že si ještě hudbou nevydělali ani na H2O s NaCl. Z Bohnic koukaly slušný love, do Beřkovic pojedeme za benál. Zhasni bydlej blízko. Cicvárek a Sedláček daleko jak sviňa. Frauenberg je milionář. Doprdele mně je smutno.
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Jestli už v té době budu (konečně!!!) bydlet, tak přijedu jako řadový účastník a nenápadný pozorovatel. Jinak na 7.dílně budu určitě, pokud Kuba odvolá co odvolal a slíbí co slíbil... Na obě výše uvedené akce se už teď těším.
Mrca
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

ááách jo!

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Já se 1.4. vracim ze výletu za oceán. No to je smutné.eudělám nic. :-((((
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Budiž ti omluvou, že jedeš čerpat na Kubu. Myslím si, Bůh ví proč, že to tam vůbec nebude tak zlé, jak se říká.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Hele, lidi, zdar. Termín platí. Platí i termíny festivalů startujících dílnu (Horní Beřkovice, Nový Bor). Platí i to, že jsou srdečně zváni všichni, kdo ještě nebyli, a i někteří z těch, co už byli. Těm dalším třeba pošleme sms apod. (telefon na Frauenberga a Sedláčka mám)

Všechno, co je potřeba vědět o místě konání - Bábince stojící v Lísce u České Kamenice - se dozvíte na stránkách www.chatababinka.eu (kdo by chtěl pohlídat děti, tak www.babinka.cz) a vše, co je potřeba vědět o živých textových dílnách je ke čtení v kategorii určené přímo pro ně.

Nashle za necelý měsíc. K
Radek
Příspěvky: 162
Registrován: 28. 3. 2004, 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

Po dlouhé době jsem se sem dostal a hlásím že na textovou dílnu se dostavím, což mi dělá radost.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Protože se s Andrejkou a s Cácorkou poženeme na Bábinku až v pátek ve večerních hodinách, nabízím volná dvě místa v automobilu + prostor na bagáž v kufru. A nechte nám tam alespoň jednu postel a trochu alkoholu.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Lidi, to jako nikdo nebude na festival v Boru? Tak to děkujem pěkně... :wink:
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

:o)

Příspěvek od Cácorka »

Mně se nejvíc líbí, že Denny už ví, kdy pojedu.... Já to totiž pořád ještě nevim.... :D :D :D
Michal Vaněk
Příspěvky: 134
Registrován: 10. 2. 2004, 22:27
Bydliště: Nový Bor,B.Němcové 652

Příspěvek od Michal Vaněk »

Ale my to víme...pojedeš tak,aby jsi stihla začátek velkolepého,úžasného,grandiózního festivalu. :wink: Ale to vy všichni,že...Nebo se snad pletu??!!! 8) 8) 8)
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

...

Příspěvek od Cácorka »

... a ta jedna postel pro mě s Dennym a Andrejkou... to bude taky zajímavý..... :) faktem je, že jednu trojku už jsme prováděli - po telefonu - ale takhle na živo..... hm..... možná ten alkohol bude fakt potřeba :D
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Rád bych vás upozornil, že Cácorka je v současné době na detoxikačním oddělení v jistém nejmenovanovaném sanatoriu, kde se léčí ze závislosti na heroinu. Vůbec nechápu, jak ji mohli pustit k internetu, když právě podobné nesmysly, jako například trojka po telefonu, ji do ústavu přivedli.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Taky jsem byl onehda na podobnou troj akci prizvan. Priznam se, ze jsem se na plzensko celkem tesil a byl pomerne v euforii. Ta me presla po prijezdu. Netusil jsem totiz, ze na mne bude cekat duo Denny - Nacelnik. Jiste uznate, ze i v pripade, ze by byl alespon jeden z nich transexualniho puvodu, nebylo prilis duvodu k jasotu. A Cacorku chapu. Kdyby me nekdo nutil hledat Zambochy mezi Ewou Farnou a Rom.cz (nebo kdo to aspiroval na objev roku), asi by mi to moc nepridalo. Inu, Denny byl, je a bude *** jak andel...ne ze bych byl jiny, prave proto k nemu mam tak blizko, ale napsat jsem to musel.

p.s. Chytam se ciziho napadu a narizuji: Kdo se nebude schopen v sobotu o pulnoci prevleknout za andela (jakkoli - a neberte na sebe, prosim, moji podobu, i kdyz by se to samozrejme uznat dalo) je z zive textove dilny vyloucen a musi v nedeli po obede s hanbou dom.
Odpovědět

Zpět na „6. živá textová dílna - Bábinka, 29. 3. - 1. 4. 2007“