12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


6. textová dílna - Bábinka čtvrtek 29. 3. - neděl 1. 4. 2007

Natáčení CD 31.3.2007
Lucka Gritzová
Příspěvky: 37
Registrován: 4. 4. 2005, 14:53
antispam: Ne

Příspěvek od Lucka Gritzová »

Michalovi smekám za skvělou reportáž a všem ostatním děkuju za vzletné chvíle na Bábince .. Toník Plíhal je již neoddiskutovatelně náš, během cesty domů prohlásil, že příště si bere dovolenou v pátek i v pondělí a tak tedy nepřijedeme pozdě, ani nevyrazíme první domů .. omlouvám se všem, s kým jsme se nestačili rozloučit a těším se na podzim, s některými na shledání už 16.6. v Žilově ..

Vaše *L*
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Souhlasím s Luckou

Příspěvek od Cácorka »

Souhlasím s Luckou, je rozumné přijíždět včas, takhle si člověk třičtvrtě lidí vůbec neužije.... :cry: Kdy už se konečně poučíme.... ?!
Taktéž děkuji Kosmovi za informační reportáž, Jardovi za příslib půjčení knihy (kterou přečetl několikrát a několikrát ji i vlastní), Peterovi za příjemnou slovenštinu a přednášku o bydlení "jinak", Dennymu za písně do "ouška" a odvoz domů (neboj, že jsi mi po cestě odcizil peněženku nikomu neřeknu), Lucce a "Karlu Plíhalovi" za odvoz tam (Tondovi specielní obdiv za trpělivost se 3 babama na palubě :)), Arnoštovi za čistou radost z naší existence, Zenovi za poutavé zenové příběhy z nitra a z Ostravy, Bábince skoro až za mateřskou péči, Žambochovi za to, že ho skutečně ukázal a nechal nás pomazlit (ano, Stáňo, je to tak, všichni jsme přesvědčeni, že kdybys byla přítomna, souhlasila bys), ovcím za souhlasné pobekávání, mnohým dalším za mnohé a všem ostatním (i těm co tam nebyli a přece byli) za nezapomenutelný tvůrčí a hluboký kulturní zážitek.
Vaše Cácorka *Mili*

PS pro Kosmonauta a další, co by je to zajímalo: já vím, kdo má číslo na Anděla! Ukázal mi ho! (aby to nakonec nevypadalo, že na dílně pořád jenom někdo něco ukazuje…..)
Odpovědět

Zpět na „6. živá textová dílna - Bábinka, 29. 3. - 1. 4. 2007“