12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


6. textová dílna - Bábinka čtvrtek 29. 3. - neděl 1. 4. 2007

Natáčení CD 31.3.2007
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Vyvětlení zkratky *** : kamarádský, vstřícný, obětavý
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Anglicane maji pro zkratku *** ve slovniku tusim cosi jako "ox", ale nechme to byt...

p.s. Proc uz mezi nas nejezdi Nacelnik a spol.? Basaka se bat nemusi, ten de po tobe...
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

x

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Náčelník má omluvenku, nemá to úplně jednoduchý, ale vím, že tentokrát dorazí "aspoň na den", bo jsem ho dneska viděl na živo.
Přemejšlim, jestli pojedu do Boru, když tam skoro nikdo nebude. :)
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Taky o tom přemejlšim.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Náčelník to nemá jednoduchý, protože má novou práci, náročnou ženu a půjčuje si od svojí bývalý náročný ženy dítě (svoje). Letos ale přislíbil, že se ukáže, možná že přijedeme dokonce spolu v jeho Fordu. Já dorazím zcela vyřízenej, protože ve dvě startuju z Brna, v plzni přehodím auto a jedu na Bábinku. takže budu trochu nepřítomnej po těch 600 kilometrech. Pilně sháním andělský rekvizity, co ostatní?
Náčelník
Příspěvky: 3
Registrován: 4. 3. 2006, 15:50

Textovka

Příspěvek od Náčelník »

Ahoj lidičky, jedeme dnes s Oxanou na Bábinku a máme dvě volná místa. Odjezd je v šest večer z Plzně, jedeme přes Prahu. Kdo chce svézt, ať se mi ozve na maila s číslem mobilu. Ozvu se hned jak to bude možné. Vracíme se v sobotu po obědě, neb společenské povinnosti nás volají domů. Těšíme se na Vás.
Náčelník
Příspěvky: 3
Registrován: 4. 3. 2006, 15:50

Příspěvek od Náčelník »

Jo, ten mail: studiodc@seznam.cz
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Moc jsem se tentokrát účastnicky nepodílel, ale troufám si napsat, že i tato šestá dílna byla dobrá, nová a šílená.

p.s. rodině Vaňkových dík za organizaci. Mrca se v Kdanicích bude muset vzpamatovat a soustředit na věci jako jsou obsluha, slušnost k hostům, teplý jídlo...a takový ty věci mimo házení chudých pracovníků sociální péče do špatně vytápěnýho bazénu...
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Přátelé, kamarádi,
děkuji Vám za příjemný a pohodový zážitek na jarní Bábince. Moc rád jsem Vás poznal konečně i osobně (nejen virtuálně). Fotografie, které jsem na místě pořídil upravím a následně zašlu hypertextový odkaz k jejich shlédnutí. Těším se někdy opět nashledanou.
Přeji pěkný den a krásné nastávající jaro.

Aleš
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Aleši, Tvé fotky netrpělivě očekávám. Jak jsem v průběhu večera očkem zahlédl, určitě tam budou perly.

Mimochodem, kdo jste si toho ještě nevšimli, tak ve fotoalbu už jsou fotky od Kamadevy. Kosmonaute, a co Ty?
Uživatelský avatar
Bábinka
Příspěvky: 4
Registrován: 3. 4. 2007, 11:25
Bydliště: Líska u České Kamenice
Kontaktovat uživatele:

fotky z dílny

Příspěvek od Bábinka »

:idea: Na http://www.chatababinka.eu jsem dal asi 66 fotek
z textovky, pár jsem jich poslal i do fotoalba, můžete prohlížet.
Všem spoustu úspěchů do další tvorby přeje celá Bábinka.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Fotoreport

Příspěvek od kosmonaut »

Jak to ve skutečnosti bylo na 6. textové dílně na Bábince: očima Kosmonauta- tedy nesystematicky, neprogramově a kalíškově lehkovážně:).

Vše začalo v Novém Boru v divadle. No, vlastně už na koncertě v blázinci v Horních Beřkovicích, protože jsem však omylem vymazal 70 fotek, začne můj fotoreport právě zde. Slávek netradičně za piánem.

Obrázek

Slávek tradičněji z netradičním sitárem hraje blbééé ovce.

Obrázek

Jakub Horák už od začátku dával najevo, že to je vlastně jeho festival a rád zapózoval a vyrazně se lesknul. Máme ho svým způsobem rádi.

Obrázek

Tento úhel pohledu zdá se mi ke Zhasni nejmilosrdnější:).

Obrázek

Žamboši také na place jen zářili. Uřážkou nás dobrých kytaristů /Kosmonauta, Jana Nedvěda atd. / bylo zahrání poslední "žamboší" písně kdy Žamboch neměl ani doladěnou kytaru?!?

Obrázek

Ještě někdo ten večer párkrát zazářil a to tisícem malých žároviček. Těch malých, které už měly dávno spát.

Obrázek

Duo Cicvoši

Obrázek

Jarda vykládá Ladě o svém životě, práci, o knihách, které čte či četl a o novém filmové scénáři svého dvou minutového filmu.

Obrázek

Michal líčí jak úžasné je žít s Luckou. Lucka neví, co na oplátku říct, proto využívá této půlhodinky k pózování.

Obrázek

Jarda stále vykládá Ladě o svém životě, práci, o knihách, které čte či četl a o novém filmové scénáři svého dvou minutového filmu.

Obrázek

Žanetka, která se nepokusila za ty tři dny ani o jediný text, spokojeně spala a vůbec nevěděla, že nad ní...

Obrázek

... Jakub Horák báví společnost imitováním Juppa.

Obrázek

Pak to lidi přestalo bavit. Kubu to mrzelo, protože ještě umí Zena, JMB a klokana.

Obrázek

Jarda přestal po dvou hodinách mluvit a Lada řekla, že s ním do jisté míry souhlasí. Jarda po kalíšku odchází.

Obrázek

A nachází dalšího, které mu by řekl o svém životě, práci, o knihách, které čte či četl a o novém filmové scénáři svého dvou minutového filmu.

Obrázek

"Žambochu, vejš a vod srdíčka"... "Igelit to kdyby přišel k ránu ...." "Pak tam je D G A a zas D G A.... Máš to?"

Obrázek

Všiměte si nápadné podoby obou vyfotografovaných. Není to náhoda. Žamboch systematicky pracuje na podobné vizáži jako má Arnošt. Začalo to u brýlí. Teď přemýšlí jakou asi barvu používá Arnošt na vlasy.

Obrázek

Modelové z kapely Switch the light off a Zeno.

ObrázekObrázek

Pro ty, kteří nevěří, že se na textovce i debatuje a nejen kalíškuje. Textovka je vlastně taková jedna dlouhá debata, prokládaná písněmi Jakuba Horáka...

ObrázekObrázek

Arnošta trochu mrzí, že kucíí se tam vzadu baví, hrajou na kytárky, říkaj básničky a jemu nikdo neřekl, aby taky zašel a řekl Tulipán.

Obrázek

Pár portrétů, těch co se nepohli a fotku mi tak nerozmazali.

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Pár pařba "funny" fotek aneb z mého foto deníčku.

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Jarda a Žamboši v záři pozdního odpoledního slunce. Takový obrázek jsem spatřil, když jsem vstával:).

Obrázek

Klid před textovou bouří. Tiší blázni začnou za chvilku při vymýšlení svých textů děsit ostatní hosty penzionu.

Obrázek

Poslední večeřě:)

Obrázek

Černá ovce textové dílny. Původně jsem měl být na fotce já, ale neměl jsem žádnou fotku z výběhu a Horáka vyfotit dalo taky práci, protože odjížděl smolit bakalářku a pracovat na své svatozáři, která mu za práci v domově důchodců, zajistí účást na textové dílně tam nahoře.

Obrázek

Zeno ve své textové jamce sedí sám.

Obrázek

Narychlo sestavená zábavová kapela určená pro komerční nahrávku z večera textové dílny:).

Obrázek

Kapela hrála perfektně, protože i lidé v zadních řadách se bavili.

Obrázek

Tady jsem nachvilku půjčil foťák Martě Kubišové. Opravdu ho nechcete?

Obrázek

Hrozilo to celý večer, ale pak ho Honza opravdu vytáhnul. Má na něho super stříbrný kufr a Andělovi /na kterého nemá číslo/ pravidelně dolaďujě šalmaj.

Obrázek

No a pak už Anděl vítězně koloval.

Obrázek

Na závěr se kde jakej čičmunda s ním fotil a měl z toho velkou radost.

Obrázek

A můj foto-report aneb jak to viděl Kosmonaut zakončím pohledem, který lidé z nově ustanoveného sdružení "Kalíšek" viděli ten skvělý víkend víckrát. Svítá.

Obrázek


P.S.: A na úplný závěr vyfocený plakátek koncertu v Novém Boru. Foto Lada na mobil.

Obrázek

Ano, dílna byla krásná a vznikla i nová přátelství :D

Obrázek

Mějte se hezky. Kosmonaut
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 6. 4. 2007, 22:19, celkem upraveno 2 x.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

A nebo tak...

p.s. To snad ani nedělal Kosmo
Zeno Václavík
Příspěvky: 30
Registrován: 4. 4. 2005, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Wabi

Příspěvek od Zeno Václavík »

Já jsem se jenom chtěl zeptat, proč na fotografiích chybí Wabi a kdy zase budeme mít příležitost si vyslechnout pár jeho písniček v pořadu Na moll. Děkuji.

:lol: :lol: :lol:
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Tyto a jiné příbuzné dotazy by bylo dobré kromě tohoto fóra vznášet také na http://oko.webz.cz
Odpovědět

Zpět na „6. živá textová dílna - Bábinka, 29. 3. - 1. 4. 2007“