12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

7. Živá textová dílna 12. až 14. 10. 07 - KDANICE u Sobotky

Počtvrté naživo v R(r)áji
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Zařídila jsem si nezaříditelné a budu na koncert, takže taky dva lístky prosím. Slibuju, že co ušetřím propiju.
hrochoušek
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Pro ty co jedou poprvé do Turnova: od Prahy i od Jičína na centrum, směr Semily, projedete velký kruháč u Magicu, pojedete Soboteckou ulicí, přijedete na malý kruháč U Bati, tady doleva do ul.Palackého, po 100 m u zlatnictví U Macounů doprava do ul. Trávnice, po 50 m hned za cukrárnou je po pravé straně divadlo. Pokud se ocitnete na náměstí, tak odtud dolů ul. Hluboká, na malém kruháči U Bati doprava, dále viz.výše.
Pro bloudiče: volejte 602385427 (já) nebo 724285579 (Peťula)
Pro objednatele vstupenek: Jarmila T.(2x), Lenka T.(1x) - volejte viz.výše
Pro účinkující: divadlo bude otevřeno v 18,00, začátek koncertu je v 19,00. V případě zpoždění volejte viz.výše
Pro ty, co pojedou rovnou do Kdanic: dříve jak ve 23,00 nikdo v Kdanicích nebude
Po koncertě bude společný přesun do Kdanic autama, domluvíme se na místě.
Tak tož zatím...
Mrca
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Odvoz

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Na páteční cestu do Turnova mám v autě 3 místa volná, bude-li mít tedy někdo zájem, je možné se pro tento případ se mnou spojit, a to v pátek 12.10. od 8.00 na pracovním telefonním čísle 221 969 884 nebo stačí pouze napsat svůj telefon na tento web a já se sám ozvu. Tato možnost je cca do 15.00 hodin, potom již nejsem na příjmu. Bohužel, číslo na mobil Vám dát nemohu, ne snad, že bych nechtěl, ale mobil zatím nevlastním. Přeji klidný a pohodový večer a zítra nashledanou přátelé.

Aleš
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Neuvěřitelné se stalo skutkem. 50 CD je vyrobeno. Křest bude. Nakupujte šampáňo. Problém bude pouze, jak se dostanu do Turnova. Ivo, nezměnilo se něco? Jsi plný?
Mám auto nepojízdné a pak starého Opla, který nebrzdí, jen ruční. Tím se bojím. Pokud mě nikdo nevezme, pokusím se ještě půjčit auto v půjčovně během dopoledne, bude-li jaké.
CD je bomba.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Jestli budeš Slávku chtít, tak tě někde vyzvednu. Aleš
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

To jsi hodný, ale to nepůjde realizovat, protože věci busem do Prahy neuvezu a do Brna pro mě přece nepojedeš. Zkusím to dopoledne řešit s tou půjčovnou a ještě brnknu Ivošovi, jestli třeba někdo z jeho osádky neodpadl.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Není problém, budeš-li chtít, tak Tě zítra cca okolo 16:00 v Brně vyzvednu. Aleš
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Díky, ale to nemohu zatím přijmout, abys pro mě zajížděl z Prahy do Brna. Nehledě k tomu, že by podobný problém nastal, jak mě zas dostat zpět. Fakt to napřed zkusím jinak. Ale beru to jako možnost, když by nic jiného nezbylo.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

A kam s tím, co jsme napsali? Dnes mám dost špatnej den, neměla jsem z Kdanic odjíždět
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Hm, taky jsem měl asi ještě pár dní zůstat...jdu udělat kolonku pro texty na dílně vzniklé (i když všichni víme, že to tentokráte trochu drhlo)
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

...

Příspěvek od kosmonaut »

No jsme asi trochu rozmlsaní, protože se minule složilo v textových úkolech pět celých písniček:). Jinak to byla zas bomba ta KonTextovka:). Zlé jazyky tvrdí, že jsme spolu Kubo tančili? ... Neboj Mrcův video záznam stříhám já.. tak to vystřihnu... nebo možná z toho udělám dějovou linku :D . Uvidíme.
Odpovědět

Zpět na „7. živá textová dílna - Kdanice, 12. - 14. 10. 2007“