12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Jak bylo ve Kdanicích - ohlasy na 7. živou textovou dílnu

Počtvrté naživo v R(r)áji
Odpovědět
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Jak bylo ve Kdanicích - ohlasy na 7. živou textovou dílnu

Příspěvek od Mrca »

Mně tedy bylo ve Kdanicích dobře. A Vás ostatní musím všechny pochválit, že toho ani na uklízení zase tolik nebylo, ani se nic nerozbilo (nepočítám vyrvané zdivo od Horáka, když sundaval zarámovaný plakát Redla - faktura za opravu přijde do domova důchodců). Jinak ohlasy na Besídku od diváků všechny pozitivní, jen na jednu půlku dotazovaných to bylo moc dlouhý, ale druhá půlka by naopak ještě poslouchala. Ale nejdůležitější je, že se Besídka Textové dílny líbila V.Feštrovi a to natolik, že mně nabídl pořádání této akce každoročně, dokonce by to v příštím roce mohlo být už i v novém KD Střelnice, na malém sále. Jediné co mně vytkl (na čemž jsme se ostatně shodli), byl velký počet účinkujících. Takže pokud by se tato akce konala každoročně, tak by si holt jeden rok někdo zahrál a příště zase někdo jiný. Tento model, kdy musí hrát všichni členové dílny bych s Vaším souhlasem opustil. Další dobrá zpráva je, že je celý turnovský koncert nahrán včetně bravurního výkonu obou moderátorů. Jakmile bude mít V.Feštr více času, vše mně dá na CD. Takže se mně ozvěte, co s tímto vzácným "materiálem" dál? Poslat Slávkovi, jestli by měl čas z toho udělat výběr pro členy dílny a hlavně účinkující na památku? Nebo to namnožit pro všechny v tomto surovém stavu? Jen u Horáka bych možná předaboval ty sikavky...
Tak tož se mějte všichni fajn.
PS: co se týká souseda, tak údajně někdo hrál v 0,30 hod na terase na kytaru. Kdo o tom něco víte, ozvěte se mně. Osobně si myslím, že si to vymýšlí, přeci jen bylo kolem 0°C ... Jinak odpoledne jsem se s ním pohádal a večer v telefonu (dozvuky odpolední hádky) dokonce padl návrh, zda to nechceme koupit celé. Co se tak na to složit celá textovka a mít z toho domovskou základnu :-) V tomto případě bych Vám samozřejmě odpustil slíbenou sbírku na dolby ozvučení společenské místnosti :-)
Mrca
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

ZTRÁTY A NÁLEZY!!!
V Kdanicích jsem včera našel za lavicí pod televizí hnědou mikinu na zip, s šedým laclem na rukávech, s nápisem 68-19 ESPRIT DE CORP. Majitel ať se přihlásí.
PS: VŠE ZA 39,-
Mrca
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Ahoj Mrco, mikinu nevím, ale nechal jsem tam kapodastr barvy stříbrné a kdosi mi měl předat DVD s westernem, to tam nezůstalo? Díky
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Ajaj. DVD jsem nepředal já. Pokusím se to před Karlem Markytánem utajit - doufám, že mi v tom Denny pomůžeš. Horší a nejhorší je, že už ani nevím, kam jsem to dal...Budu muset najít, popřípadě koupit.

Kdanice byly výborné. Už jsem si často říkal, že přece nejde ty zážitky opakovat stále a znovu, ale zdá se, že když je materiál...

Plakát Vlasty Redla jsem sice vyrval, ale omylem...a nezapomeň, Mrco, že jsem s ním mával a řval: "Redl na hrad..." To už sem ale nenapíšeš, protože mě chceš ve folkových kruzích úplně oddělat. Když k tomu přičtu, že nemáš kazeťák, není příští podzim co řešit. My už se s Alešem postaráme o jinší bydlení.
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

To Deny: kapodastr jsem žádný nenašel
To Kuba: pokud vím, inicioval jsi sbírku na dolby ozvučení společenské místnosti, takže do příštího podzimu času dost. I když po Vánocích by mohli být nějaké slevy...
Mrca
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Kapo

Příspěvek od obudin »

Tak kapodastr ležel venku na stole (mám fotografický cácorkový důkaz) ... ještě jsme se ptali nakonec kdo zůstal poslední čí to je :D no nebylo moc koho a Mrcy prý není. Kdo ho nakonec vzal nevím - prý se předá na Bábince (případně byl zkonfiskován :wink: )
PS: Horák se těšil jak si doma pustí a přepálí nové DVD ... copak to asi bylo? :twisted:
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Jo, jo, zůstal venku na stole, nejdřív ho málem sbalil Honza Zamboch, pak jsem si ho tamn položil, že si ho nesmím zapomenout a zapomenul, tak jestli někdo máte inkriminovaný osobní dárek Miloše Dvořáčka (ten kapodastr, mám k němu díky tomu citový vztah) u sebe, budu vděčný za vrácení. Vtipy typu to bude stát flašek čekám od známých alkoholiků.
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Horáku tebe nikdo znemožňovat nemusí ty se postupně znemožníš sám. :lol: :roll:
Láďa
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Kapodastr má v držení Arnošt Aleš Frauenberg. Nejdřív se sice bránil, ale když o něj nikdo nestál, tak prohlásil, že co je doma to se počítá. Myslím, že by to Denny nemuselo být až tak drahé. On přece Arnošt skoro nepije. Jinak mě se v Kdanicích líbilo a souseda srdečně zdravím. Mám pro něj poukaz na pobyt u nás, tak stačí říci. :oops: :lol:
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Bohužel máš, Láďo, asi pravdu-)

p.s. s tou foukačkou jsi nás dostal, jsi dobrej - na další desce dílny tomu neunikneš-)
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

Nazdárek všici.
V Kdanicích mi bylo, je a bude vždycky dobře a tomu lze jen těžko zabránit.

To Mrca: byla bych v klidu ...chci je vidět, kde jinde najdou tak luxusní útočiště pro tak nízké zábavy.... příští rok bych remcalům zvedla nocležné na dvoj až trojnásobek, oni si to pak rozmyslí.

Já děkuju všem za všechno.

To Horák: slibovat někomu něco na další desce... odvážné plány někoho, kdo na folkové scéně končí... : )
Míru zdar.
*M*
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Arnošt je na rozdíl od některých nejmenovaných členů dílny kultivovaný, vzdělaný jedinec na úrovni a kapodastr má ve svém vlastnictví jen proto, že se obětavě nabídl vyčkat přihlášení vlastníka. Jsem rád, že je to právě on, protože se s ním dá rozumně domluvit na předání při skleničce vína a příjemném hovoru o umění.
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Dobře bylo!

Příspěvek od LU »

Hojte všeci,

bylo to super! Už jsem se dlouho tak dobře nebavila. Se těším na jaro a běda vám, jestli budu zrovna kdesi na lyžích! Ještě napíšu do ohlasů na CD ohlas na CD - bych to tu napsala zrovna, ale nesmí se dělat binec v kolonkách!
Odpovědět

Zpět na „7. živá textová dílna - Kdanice, 12. - 14. 10. 2007“