Stránka 1 z 1

Jak bylo ve Kdanicích - ohlasy na 7. živou textovou dílnu

PříspěvekNapsal: 18. 10. 2007, 11:06
od Mrca
Mně tedy bylo ve Kdanicích dobře. A Vás ostatní musím všechny pochválit, že toho ani na uklízení zase tolik nebylo, ani se nic nerozbilo (nepočítám vyrvané zdivo od Horáka, když sundaval zarámovaný plakát Redla - faktura za opravu přijde do domova důchodců). Jinak ohlasy na Besídku od diváků všechny pozitivní, jen na jednu půlku dotazovaných to bylo moc dlouhý, ale druhá půlka by naopak ještě poslouchala. Ale nejdůležitější je, že se Besídka Textové dílny líbila V.Feštrovi a to natolik, že mně nabídl pořádání této akce každoročně, dokonce by to v příštím roce mohlo být už i v novém KD Střelnice, na malém sále. Jediné co mně vytkl (na čemž jsme se ostatně shodli), byl velký počet účinkujících. Takže pokud by se tato akce konala každoročně, tak by si holt jeden rok někdo zahrál a příště zase někdo jiný. Tento model, kdy musí hrát všichni členové dílny bych s Vaším souhlasem opustil. Další dobrá zpráva je, že je celý turnovský koncert nahrán včetně bravurního výkonu obou moderátorů. Jakmile bude mít V.Feštr více času, vše mně dá na CD. Takže se mně ozvěte, co s tímto vzácným "materiálem" dál? Poslat Slávkovi, jestli by měl čas z toho udělat výběr pro členy dílny a hlavně účinkující na památku? Nebo to namnožit pro všechny v tomto surovém stavu? Jen u Horáka bych možná předaboval ty sikavky...
Tak tož se mějte všichni fajn.
PS: co se týká souseda, tak údajně někdo hrál v 0,30 hod na terase na kytaru. Kdo o tom něco víte, ozvěte se mně. Osobně si myslím, že si to vymýšlí, přeci jen bylo kolem 0°C ... Jinak odpoledne jsem se s ním pohádal a večer v telefonu (dozvuky odpolední hádky) dokonce padl návrh, zda to nechceme koupit celé. Co se tak na to složit celá textovka a mít z toho domovskou základnu :-) V tomto případě bych Vám samozřejmě odpustil slíbenou sbírku na dolby ozvučení společenské místnosti :-)

PříspěvekNapsal: 19. 10. 2007, 07:13
od Mrca
ZTRÁTY A NÁLEZY!!!
V Kdanicích jsem včera našel za lavicí pod televizí hnědou mikinu na zip, s šedým laclem na rukávech, s nápisem 68-19 ESPRIT DE CORP. Majitel ať se přihlásí.
PS: VŠE ZA 39,-

PříspěvekNapsal: 19. 10. 2007, 08:05
od Denny
Ahoj Mrco, mikinu nevím, ale nechal jsem tam kapodastr barvy stříbrné a kdosi mi měl předat DVD s westernem, to tam nezůstalo? Díky

PříspěvekNapsal: 19. 10. 2007, 09:39
od Kuba Horák
Ajaj. DVD jsem nepředal já. Pokusím se to před Karlem Markytánem utajit - doufám, že mi v tom Denny pomůžeš. Horší a nejhorší je, že už ani nevím, kam jsem to dal...Budu muset najít, popřípadě koupit.

Kdanice byly výborné. Už jsem si často říkal, že přece nejde ty zážitky opakovat stále a znovu, ale zdá se, že když je materiál...

Plakát Vlasty Redla jsem sice vyrval, ale omylem...a nezapomeň, Mrco, že jsem s ním mával a řval: "Redl na hrad..." To už sem ale nenapíšeš, protože mě chceš ve folkových kruzích úplně oddělat. Když k tomu přičtu, že nemáš kazeťák, není příští podzim co řešit. My už se s Alešem postaráme o jinší bydlení.

PříspěvekNapsal: 19. 10. 2007, 10:29
od Mrca
To Deny: kapodastr jsem žádný nenašel
To Kuba: pokud vím, inicioval jsi sbírku na dolby ozvučení společenské místnosti, takže do příštího podzimu času dost. I když po Vánocích by mohli být nějaké slevy...

Kapo

PříspěvekNapsal: 19. 10. 2007, 11:12
od Kamadeva
Tak kapodastr ležel venku na stole (mám fotografický cácorkový důkaz) ... ještě jsme se ptali nakonec kdo zůstal poslední čí to je :D no nebylo moc koho a Mrcy prý není. Kdo ho nakonec vzal nevím - prý se předá na Bábince (případně byl zkonfiskován :wink: )
PS: Horák se těšil jak si doma pustí a přepálí nové DVD ... copak to asi bylo? :twisted:

PříspěvekNapsal: 19. 10. 2007, 17:23
od Denny
Jo, jo, zůstal venku na stole, nejdřív ho málem sbalil Honza Zamboch, pak jsem si ho tamn položil, že si ho nesmím zapomenout a zapomenul, tak jestli někdo máte inkriminovaný osobní dárek Miloše Dvořáčka (ten kapodastr, mám k němu díky tomu citový vztah) u sebe, budu vděčný za vrácení. Vtipy typu to bude stát flašek čekám od známých alkoholiků.

PříspěvekNapsal: 19. 10. 2007, 17:47
od Ladislav Zítka
Horáku tebe nikdo znemožňovat nemusí ty se postupně znemožníš sám. :lol: :roll:

PříspěvekNapsal: 19. 10. 2007, 20:38
od Jarmila Týnkova
Kapodastr má v držení Arnošt Aleš Frauenberg. Nejdřív se sice bránil, ale když o něj nikdo nestál, tak prohlásil, že co je doma to se počítá. Myslím, že by to Denny nemuselo být až tak drahé. On přece Arnošt skoro nepije. Jinak mě se v Kdanicích líbilo a souseda srdečně zdravím. Mám pro něj poukaz na pobyt u nás, tak stačí říci. :oops: :lol:

PříspěvekNapsal: 19. 10. 2007, 20:40
od Kuba Horák
Bohužel máš, Láďo, asi pravdu-)

p.s. s tou foukačkou jsi nás dostal, jsi dobrej - na další desce dílny tomu neunikneš-)

PříspěvekNapsal: 21. 10. 2007, 22:02
od Cácorka
Nazdárek všici.
V Kdanicích mi bylo, je a bude vždycky dobře a tomu lze jen těžko zabránit.

To Mrca: byla bych v klidu ...chci je vidět, kde jinde najdou tak luxusní útočiště pro tak nízké zábavy.... příští rok bych remcalům zvedla nocležné na dvoj až trojnásobek, oni si to pak rozmyslí.

Já děkuju všem za všechno.

To Horák: slibovat někomu něco na další desce... odvážné plány někoho, kdo na folkové scéně končí... : )
Míru zdar.
*M*

PříspěvekNapsal: 23. 10. 2007, 15:43
od Denny
Arnošt je na rozdíl od některých nejmenovaných členů dílny kultivovaný, vzdělaný jedinec na úrovni a kapodastr má ve svém vlastnictví jen proto, že se obětavě nabídl vyčkat přihlášení vlastníka. Jsem rád, že je to právě on, protože se s ním dá rozumně domluvit na předání při skleničce vína a příjemném hovoru o umění.

Dobře bylo!

PříspěvekNapsal: 26. 10. 2007, 09:14
od LU
Hojte všeci,

bylo to super! Už jsem se dlouho tak dobře nebavila. Se těším na jaro a běda vám, jestli budu zrovna kdesi na lyžích! Ještě napíšu do ohlasů na CD ohlas na CD - bych to tu napsala zrovna, ale nesmí se dělat binec v kolonkách!