Vystoupení TD na letošních festivalech

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj všem. I mně se celá akce velmi líbila a myslím si, že se nám to podařilo postupně vygradovat a tak vůbec... Bylo to celé takové lidské, jak to umíme. Jsme, myslím si, ojedinělá parta. Geniální byly výstupy Pepy Streichla, který mi přišel, jakoby s námi jezdil celé čtyři roky. Dlouho jsem se tak nebavil. Mrca vše natáčel a chystá se to sestříhat. K

p.s. zvláštní poděkování patří Slávkovi, který do toho jakožto profi-hudebník šel zdarma a ještě usilovně bojoval za vstupenky.
Uživatelský avatar
jirka999
Příspěvky: 301
Registrován: 2. 7. 2007, 10:14
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirka999 »

Pobavil jsem se, pojamoval jsem si, pozpíval jsem si, poslechl pěkné písně.Dobře mi bylo. Díky.
J.
Jiří Svítek
Uživatelský avatar
spunt
Příspěvky: 55
Registrován: 26. 11. 2005, 18:21
Bydliště: Hanácká metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spunt »

Byl jsem v úžasu, ale také v tlaku do zaměstnání, takže jsem si v pátek vychutnal jen kousek vystoupení na zámku a Arnoštovo vystoupení v amfiteátru jsem promeškal naprosto čehož velmi lituji, neb jsem byl velmi natěšen... Snad příště...
Od rozbřesku do půlnoci samé štěstí přeji vám!
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Zapomněl jsem veřejně poděkovat Kosmonautovi, že vše organizačně velmi dobře zajistil! Díky. K

p.s. A ty se příště se ozvi, Špunte-)
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Zahradní Textová slavnost

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Moc mě mrzí, že jsem nestíhal a nezúčastnil se Zahradní Textové slavnosti, a přitom jsem byl tou dobou skoro za rohem, tedy za kopcem, tj. v Buchlovských horách (obec Chabaně u Buchlovic). Bohužel rodinné události tomu chtěly, a tak jsem zůstal za kopcem... Držel jsem Vám přátelé palce a byl v přízni, takže doufám, že se vše vydařilo.
Jen tak na okraj, z důvodu silniční objížďky konečně přesně vím, kde leží Slávkovy Nížkovice :-)

Aleš
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Byl jsem na Zahradě poprvé, vlastně jsem byl takový zahradní panic... Tak asi proto jsem si to tak užíval a chodil spát v 5,00 a vstával v 9,00 abych náhodou o něco nepřišel. Vrcholem pro mne byl rozhodně KONCERT Textové dílny, ze samostatných recitálů byl nejsilnějším zážitkem sobotní koncert Ivo C. s hosty završený popelnicovým sólem Jury Nedavašky :D , příjemné mrazení mám ještě ted ze vzpomínky na vystoupení Tamaralu, Zhasni to pěkně rozsvítili, u Žambochů se rozhodně vyplatilo přečkat zvukovou zkoušku, odměna v podobě hudebního zážitku stála za to, no a Arnošta jsem už chválil v autě osobně. Co se týká nahraného materiálu, tak mám nahrané krátké sestřihy z polední textové dílny, pak celý koncert Textové dílny vč. "rozhovoru" T.Hrubého s Kubou, ze samostatných recitálů mám krom první písně celé vystoupení Ivo C. s hosty, Tamaral, Zhasni a Arnošta F.. Na Žambochy mně už bohužel došly kazetky :( . Pak mám Arnošta v amfiku i s kouskem "předkapely". Je toho všeho přes 5 hodin. Protože ale stále nemám nové PC, tak to vše jen u kamaráda stáhnu nesestříhané a pošlu Kosmonautovi na DVD, jestli bude mít čas s tím něco udělat. Jinak to chystám v hrubé podobě vypálit na textovku do Kdanic pro všechny účinkující. Kdo by to chtěl zaslat dřív, at se ozve.
Mějte se všichni fajn a těm, kteří ještě v létě někde hrajete na fesťákách přeji stejný úspěch jako na Zahradě.
Mrca "Zonyga ml."
Mrca
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Příspěvek od kosmonaut »

Zdravím, to byla jízda! Stejně jako Mrca jsem byl též tzv. "zahradním panicem" a musím říct, že ještě teď zpracovávám všecny zážitky a písně. Vyšlo by to na celou povídku, ale zas rychle píšu z netkavárny, protože můj počítač je nějaký nachlazený. Nicméně až bude Pc v Ok stavu tak se vrhnu na zhlédnutí záznamu a možná ho i střihnu. Proto potřebuji upřesnění přesných názvu písní, které jste hráli, abych tomu filmu udělal i titulky. Díky. Nic neslibuje, ale pokusím se.

Tady je playlist na doplnění. Pište sem:

MODERÁTORSKÝ VSTUP - 3:00 - (úvodní slovo o dílně+koncertě a vyzvání k přípravě na textový úkol pro diváky,zadání textové úkolu pro diváky a představení Arnošta Frauenberga:Slávek Janoušek+Jakub Horák)
ARNOŠT FRAUENBERG - Zatmění - 2:49
ARNOŠT FRAUENBERG - Volná píseň - 3:00
ARNOŠT FRAUENBERG - Můj anděl strážný - 2:25
KOSMONAUT - Polární kruhy v obilí - 4:00
KOSMONAUT - Hořící platany - 2:29
LÁĎA ZÍTKA - Když končí rok - 4:00
LÁĎA ZÍTKA - Sněží
PETR SEDLÁČEK - Co mi schází
PETR SEDLÁČEK- Johanka
LUCKA MINAŘÍKOVÁ - Ve vlnách
LUCKA MINAŘÍKOVÁ - Studánka
LUCKA MINAŘÍKOVÁ - Vražda
LUCKA REDLOVÁ - Otevřte sa, mraky - 4:00
LUCKA REDLOVÁ -Julka a Marína
LUCKA REDLOVÁ - Vrba
PEPA STREICHL - Volná píseň
PEPA STREICHL - Volná píseň
ZHASNI - Kastelán
ZHASNI - Maměnka
ZHASNI - Pošli mi písničku
IVO CIVÁREK - Plevel - 2:12
IVO CIVÁREK - Oděsa - 3:00
IVO CIVÁREK - Manželské blues - 3:21
ŽAMBOŠI - Jutkin
ŽAMBOŠI - Tobě
ŽAMBOŠI - O Znakoplavkách a tak
SLÁVEK JANOUŠEK - 1+1 - 4:21
SLÁVEK JANOUŠEK - Mezičas - 2:39
SLÁVEK JANOUŠEK - Když svlékneš nahotu - 3:12
SLÁVEK JANOUŠEK - Kastelán - 4:00
HROMADNÁ PÍSEŇ - Alejujá - 3:56
HROMADNÁ PÍSEŇ - Mrtvej žít - 4:10
HROMADNÁ PÍSEŇ - Když se lidi napijou - 1:45


Chtěl bych poděkovat Slávkovi za čtvrteční hrdinský boj o můj lístek. Kubovi děkuji za pochvalu (jedinečné akce se dělají sami). Arnoštovi za cigárka, které jsem z něho, kvůli nervozitě, před koncertem a i po něm tahal. Mrcovi díky za tuny srandy a kilo masa:). A taky zase Arnoštovi za půjčení kytary na vystoupení (hrát na tu skvělou mašinu je čest!).

Byla to další nezapomenutelná akce Textovky a byl jsem moc rád, že jsem vás viděl. Kosmi*
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 16. 7. 2008, 16:57, celkem upraveno 8 x.
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Já hrál Sněží.
Naposledy upravil(a) Ladislav Zítka dne 9. 7. 2008, 15:33, celkem upraveno 1 x.
Láďa
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Zhasni hráli: Kastelán, Maměnka, Pošli mi
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Já jen, že zas nestíhám, ale to už se o mně ví. Odjet z Náměště mi pomáhal bratr od Lenky Tichotové, protože se mi vybila baterie. Nahodili jsme to drátama z jeho auta a jel jsem. Dnes se mi opět vybila baterie, ale v Brně a při zavřených dveřích. Mechanik, který za několik beznadějných hodin přijel, odchlípl dveře dřevěným klínkem, strčil tam plátěný pytlík s nafukovadlem, nafoukl, zarazil klínek dál, dal nafukovací balónek zhora, opět nafoukl, prostrčil drát dovnitř a bravurně otevřel kliku. Opět drátama nahodil motor a nastavil velikánskou ruku. Tak jednoduché. Čímž chci říct, že zítra jedu koupit novou baterku do auta, pak hrát a pak na týden na dovolenou, takže k tomu, abych vypsal texty všech zúčastněných na Workshopu TD na Zahradě, se teď nedostanu. Snad časem.
Rovněž i já chci poděkovat všem, protože jsme se dokázali představit i přes všeliké problémky jako úžasná parta. Tak dík. Bylo to skvělé, zejména ten koncert.
Jo a objev: Xindl X - vynikající hiphoper a textař, Ondřej Ládek. Nevynechte. A další: Jablkoň hraje jako můj oblíbenec Tom Waits. A poslední zjištění: Od Ládka k Mládkovi jen kousek (hráli po sobě), ale tak jiné světy (přičemž se mi oba z nějakého důvodu líbí).
P.S. Pěkné léto.
Slávek Janoušek
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Příspěvek od Lada »

Ahoj lidi. Tady: www.eska.rajce.net jsem objevila nějaké fotky ze Zahrady (vč. TD), snad to nebude vadit, že sem umístím odkaz, sama jsem ho objevila na jiných stránkách -).
Jinak chci dát do fotogalerie i naše fotky (fotil ještě někdo?), ale to asi bude ještě chvíli trvat.
Mějte se.
Lada
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU »

Ahoj všem, já jsem hrála "Otevřte sa, mraky", "Julka a Marína" a "Vrba". Jinak, bylo to fakt super, takové vřelé, pohodové, dobře se na to bude vzpomínat. Těším se zase někdy (asi v říjnu), Lucie
Petr Sedláček
Příspěvky: 240
Registrován: 10. 3. 2004, 11:46
Bydliště: Samota Sychrov na kopci

TAMARAL

Příspěvek od Petr Sedláček »

My jsme, tuším, hráli "Co mi schází" a "Johanka".
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Příspěvek od kosmonaut »

Díky za doplnění playlistu. Ještě zbývá Pepa Streichl a jedna od Arnošta.Mějte se.*Kosmi
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 16. 7. 2008, 16:58, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Žamboch »

kosmonaut píše:Díky za doplnění playlistu. Ještě zbývá Lucka M., Žamboši a Pepa Streichl.Mějte se.*Kosmi
Goj, Žamboši hráli:

1) Jutkinovi
2) Tobě
3) O Znakoplavkách a tak
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“