Nový blog, na kterém najdete i melodie k otextování

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Nový blog, na kterém najdete i melodie k otextování

Příspěvek od Kuba Horák »

Toto mi napsal Honza Komín - hlavní autor skupiny Načas:

www.malejhonza.blog.cz.

Hlavnim cilem je hazet tam dle me nosne melodie a kdyby mel nekdo chut pokusit se je otextovat, tak klidne. Myslel jsem timto pocinem hlavne na vasi textovou dilnu.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Zde je doplnění s další výzvou:

Ahoj Kubo, Jardo, Danco, Hub-ine, (popř. textova dilno)
na svuj blog www.malejhonza.blog.cz jsem umistil 5 melodii, o kterych si myslim, ze jsou nosne a mozna by staly za otextovani. Mate-li chut, poslechnete si je, zaujme-li vas z toho neco, muzete zkusit napsat text. Ta slova na zacatku melodii jsou proto, aby se clovek v melodiích vyznal. Jsou to slova z fragmentu, ktere mi posilal nas textar Michal, ale pisen jsme spolu nedokoncili, ma to proto jen identifikacni vyznam.
Jak jsem psal na blogu, zverejnenou melodii nepovazuji za definitivni. Obvykla spoluprace je ta, ze melodii prizpusobiji textu dle pozadavku textare a naopak u mist, ktera mi prijdou melodicky hodne zajimava vetsinou dopredu reknu, ze tuhle pasaz bych nerad melodicky menil. Kubo, klidně muzes tento mail umistit na textovou dilnu. Spolupraci s dalsimi cleny textove dilny se rozhodne nebranim a ani pouhe cvicne vyuzití melodie mi vubec nevadi.

Mejte se krasne a preji vam krasny den. Honza
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“