Předplaťte si 1 CD ZHASNI, nedostanete žádné navíc

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Předplaťte si 1 CD ZHASNI, nedostanete žádné navíc

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj všem. Skupina Zhasni, jejíž členové jsou i členy Textové dílny (namátkou Vaněk, Horák...) má na přelomu července a srpna natáčet ve Zlíně desku..Tlak kolem rozpočtu vede k tak zbabělým činům jako je např. výzva k předplacení si cd či ke sponzoringu - viz. tato aktualita. Nosič je možné si předkoupit za kč 200,- (ty můžete zaslat na účet 78-5264410217/0100 nebo je při některé příležitosti předat přímo). Obdržíte jej ihned po křtícím (nebo na křtícím) koncertu. Co se týče sponzoringu, finance lze směrovat na tentýž účet :wink: Nabídnout můžeme uveřejnění vašeho jména na obalu desky, opěvování vaší osoby během koncertů, popř. další akce dle dohody. Ty, kteří by do "toho" šli (ať už se jedná o předplacení nebo sponzoring), prosím o to, aby mě kontaktovali na anglokuba@seznam.cz Díky za vyslyšení. Za Zhasni Kuba

p.s. těm, co už pomohli, děkujeme
Michal Vaněk
Příspěvky: 134
Registrován: 10. 2. 2004, 22:27
Bydliště: Nový Bor,B.Němcové 652

Příspěvek od Michal Vaněk »

Kuba má pravdu.Kurňa,lidi...vždyť my to neděláme pro sebe :lol:
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

ahoj

Příspěvek od kosmonaut »

Každopádně mám velký zájem a na CD se velmi těším. Jen ještě nevím jak vám těch 200,- pošlu, ale radši bych preferoval předání osobní. Na Zahradě jste byli ve skvělé formě a song Pošli mi písničku mi pořád rotuje v hlavě. Přeji hodně předplatitelů CD! Doufám, že na vašich stránkách bude nějaký pravidelný report z natáčení. Kdy vlastně začínáte točit? Jak se deska bude jmenovat? Takovejch dotazů a na Zahradě bylo tolik zážitků, že jsem se nato nestihl ani zeptat. Mějte se hezky a přeji celému Zhasni úspěch.

P.S.: Děkuji moc za váš zpěvník. Příště musíte doplnit podpisy! Kosmi*
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“