úklid

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

úklid

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Aministrátoři, co takhle promazat staré aktuality - tedy většinu z nich. (Včetně této.)
Díky
J.
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: úklid

Příspěvek od Lada »

jojo ... a když už se bude uklízet, co kdyby se "Příprava CD" a "Ohlasy na CD" daly pod jediný odkaz "CD Vytrženo z kontextu..." - přijde mi nepřehledné a úplně zbytečné, aby to tam bylo tak, jak je to teď, tj. zbytečně ve třech různých kategoriích..... ale to je jen takový detail-) ahoj, L.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: úklid

Příspěvek od obudin »

jj už jsme o tom mluvili - srovnám to co nejdříve. ono toho bude na čištění vícero.
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: úklid

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Taky bych dal někam dolů CD Textové dílny, o kterém se už nediskutuje a je to víceméně uzavřená věc a nahoru dal Živé textové dílny, resp. vždy tu poslední, o které se vždy dost diskutuje před ní a po ní.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: úklid

Příspěvek od obudin »

Jarda Síbrt píše:Taky bych dal někam dolů CD Textové dílny, o kterém se už nediskutuje a je to víceméně uzavřená věc a nahoru dal Živé textové dílny, resp. vždy tu poslední, o které se vždy dost diskutuje před ní a po ní.
Myslím, že CD je fajn mít nahoře - jak pro nově příchozí, tak aby se na něj nezapomělo. Strukturu ještě prokonzultuju s Kubou - některá fóra zaniknou úplně a trochu předěláme kategorie. Jestli má někdo návrh na přehlednější celkovou strukturu - sem s ním.
:idea: Je možné nyní dělat i Podfóra a Podkategorie - viz. Živé textové dílny. Případně i přidávat fotogalerie podobně jako celá fóra a kategorie.
Uživatelský avatar
idle
Příspěvky: 62
Registrován: 22. 1. 2008, 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: úklid

Příspěvek od idle »

Když už se mluví o té fotogalerii, existuje nějaký pohodlný způsob, jak si ji prohlížet jednu fotku po druhé? Zatím jsem přišla jenom na dvě varianty, buď si kliknout na každý náhled, nechat "rozvinout", prohlídnout, zavřít a kliknout na další, nebo si je naklikat do nových záložek a ty pak postupně zase zavírat.
Bylo by fajn mít možnost ze zobrazené fotky rovnou přejít na další, a nebo dokonce (a to se snad ani neodvažuji navrhnout) slideshow, to pak člověk nemusí klikat vůbec :)
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: úklid

Příspěvek od Mrca »

Když jsme u toho úklidu, tak kdy si Horák přijde po sobě uklidit do Kdanic, přesněji vymalovat !!! :D
Mrca
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: úklid

Příspěvek od obudin »

idle píše:Když už se mluví o té fotogalerii, existuje nějaký pohodlný způsob, jak si ji prohlížet jednu fotku po druhé? Zatím jsem přišla jenom na dvě varianty, buď si kliknout na každý náhled, nechat "rozvinout", prohlídnout, zavřít a kliknout na další, nebo si je naklikat do nových záložek a ty pak postupně zase zavírat.
Bylo by fajn mít možnost ze zobrazené fotky rovnou přejít na další, a nebo dokonce (a to se snad ani neodvažuji navrhnout) slideshow, to pak člověk nemusí klikat vůbec :)
No nevím proč se to řeší v tomto tématu, ale budiž. Fotogalerie se teprve vyvíjí a už tak je dost dobrá - je tam spousta funkcí, které v té minulé nebyly. Tam se ty obrázky otevíraly do okna prázdného zvlášť. Tady je alespoň ten lightbox. Vypadá to lépe. Čeká mě ještě překlad této verze, mám to tak z půlky - je toho dost. No a do budoucna jistě přibyde více zajímavých věcí. Neustále se na této verzi pracuje.
Má někdo zájem ty fotky pojmenovat? Každý může fotky i komentovat. Čeká se ještě na fotky od Míly.
Kdo chce, může si přidávat i vlastní fotky z akcí dílny. Případně mi co máte pošlete, nějak to přeberu a zveřejním. Staré galerie se brzy překonvertují. Bohužel už bez komentářů, ale také bez spamů, které zatěžovaly neskutečně celou databázi.
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: úklid

Příspěvek od Jarda Síbrt »

No, Litebox přechod z jedné fotky na druhou umožňuje. Viz: http://www.doknowevil.net/litebox/. Ale myslím, že to znamená u každé fotky označit, že patří do nějaké série fotek. (Nevím, zda se to dá děla nějak automaticky, nebo je ručně. V druhém případě je to celkem opruz, ale pokud je to jednou za čas, taky se dá.)
Uživatelský avatar
idle
Příspěvky: 62
Registrován: 22. 1. 2008, 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: úklid

Příspěvek od idle »

Omlouvám se, že jsem to psala sem, pokračování tady.
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“