12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Zajímavé události, které patří minulosti
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od LU »

Ahoj Dušic, více lidí tady nabízelo z Prahy odvoz (mj. i já), tak si někoho vyber a tomu napiš dle pokynů ;-)
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Cácorka »

Super, pan Šantré jede taky :) Tak to bude mazec...
Jinak plzeňská, tedy spíš západní klika se zajímavě rozrůstá. Jestli sis, Mrco, už začal dělat čárky, tak jen doplňuju, že posádku našeho vozu do pětice doplňuje Marta a Denny svou skutečnou podkliku doufám nahlásí sám.
Na viděnou zítra : )
*Các*
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj. Dílna s pořadovými čísly 11 a 9 mi přišla opět povedená. Dost nováčků a dost starých dobrých známých. Skoro 6 hodin psaní v kuse. Povedená píseň jako bonus...a to, že jsme se nemohli mýt, spláchnout po sobě a že po dvou hodinách došlo točený...komu by to vadilo, když to bylo v Kdanicích naposled, že?
Dušan Vainer
Příspěvky: 8
Registrován: 9. 2. 2006, 12:49
Bydliště: Tady někde
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Dušan Vainer »

Ano, bylo to skvělé. Už se mě nezbavíte. Pokud se chcete pokochat pohledem na naše krásné tváře, můžete zde: http://dusanovo.rajce.idnes.cz/?sort=date. Mějte se. Duš.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Kuba Horák »

Dušanova fota doporučuji. Všimněte si jeho komentářů-)
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Cácorka »

JJ, vidím to, vidím, Horák byl nazván sluníčkem. Ale fotky jsou fakt výborný. Texty umí, hrát umí, zpívat umí, fotit umí.... S těmi šikovnými se poslední dobou nějak roztrhl pytel : ) ... a pokud je bude Textovka sbírat, tak jen dobře.
Jinak díky všem, bylo mi s vámi krásně.
*Các*
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Denny »

Textovku navštívil i Jack Nicholson... tomu říkám komentář :) V originále takhle kouká na plakátu filmu Shining, tady kouká vedle Cácorky.

Ano, došlo točené pivo, nešlo se umýt a spláchnout, nebyly tatranky... ale vadí to jen Kubovi, Mrca jako vždy vlídný, nezničitelný a s apartními plavkami. Tímto za klub Pinkili uděluji důtku následujícím členům: Slávek, Cácorka, Marta a malou důtku za simulování nemoci má Tichotka (to si ale vyžehlila tzv. Tulící uličkou u mě i u Jirky Svítka)

Honzovi Žambochovi díky za deprese, kterých se nezbavím několik let, protože teď už mám i důkaz, že to všechno hraje na jednu kytaru jen on sám a že to jde, mám to na videu.

Montymu díky za neopakovatelný zážitek z jeho přítomnosti, je to přírodní živel a bourák, víc takových!

Viva La 11. textovka, a nakonec: "Beskydy, vole, Beskydy..."
Lucka Mašatová
Příspěvky: 12
Registrován: 5. 3. 2009, 20:58
antispam: Ne
Bydliště: Horní Bříza
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Lucka Mašatová »

Všem děkuji za vřelé přijetí po delší odmlce, za víkend plný veselí a muziky .. speciální poděkování směřuji posádce našeho vozu v čele s odvážnou řidičkou Martou, která nás bezpečně a navíc s lehkostí sobě vlastní dopravila do Kdanic i zpět. Výlet mi prospěl, rodince taky, tak snad zase příště*
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od obudin »

Fotky jsou parádní - ten chlap má talent - nechceš je raději dát sem na dílnu? Sem tak nějak patřej - rajče může třeba za rok zaniknout... tady budou k vidění, co bude textovka textovkovat....
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Kuba Horák »

Mně že něco vadí?? Vždyť já byl jen mluvčím plzeňské sekxce ("jsem slušná pečlivá žena, mé povolání (účetní) vyžaduje pořádek, na to, co se děje tady asi jen tak nezapomenu - - - "jsem slušný a čistotný muž, splachuji i v lese, výchova, kterou jsem dostal, je založena na čistotě a pořádku, na to, co se děje tady asi jen tak nezapomenu" - - - "jsem tu poprvé, proč mi hospodský po hodině nadává, že došlo pivo???" - - - "nemáte někdo tatranku?" - - -"Horáku, řekl bys to všechno za nás Mrcovi? Tobě nic neudělá! A nebudeš se zlobit, když to pak na dílně všechno vyvrátím a pochválím mu plavky?"

p.s. A to že Dušan umí hrát, psát, fotit a že je škoda, že se mu roztrh pytel...to se mi taky dvakrát nezdá
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Honza Žamboch »

Agoj lidi, přidávám se k nadšeným srdcím a duším, textovka byla výborná, všichni nováčci i staráčci byli úchvatní a plní dobrého ducha naší sešlosti. Prsty mě pobolívají ještě dnes a to mám za to, že ruším spánek odpadlíků od baru brnkáním písní Arnošta Fraenberga, Jakuba Horáka, Slávka Janouška a Romana Horkého. Nemůžu si halt pomoct, jsou to šecko vynikající textaři a melodickové. Měl jsem radost s Montyho a Dušana, že konečně dorazili mezi své. Cérky byly šecky úchvatné a vůbec nesdílím názor nejmenovaného televizního dramaturga z Brna, že na textovku nejezďá žádné pěkné baby...:-) Arnošte, že jo :-) Moc vám děkuji za příjemné dny a noci! Jo a Mrcův team byl parádní, pochvalně mručím a konečně kakám...
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

...jsem akorát říkal, že jezdí míň ženských, než chlapů. Ale chápu, Arnošt prožívá svůj coming out s Petrem a Janem zároveň. Aže všichni víme, kdo je ten Honza, to už je jiná věc:)

A teď vážně, byla to moc pěkná dílna. Měl jsme radost z výsledků. Ale jednou už bych chtěl, aby úkoly dával někdo jiný - abych si to taky mohl zkusit... bez toho, že vím, co přijde...
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Denny »

Pokud chcete vidět, jak Kuba Horák po ránu platí slečně...

http://picasaweb.google.cz/dennysak/Tex ... 1211658434
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Mělo to "vejšku" tentokrát, co se textování týká. Z mého pohledu nelehké, Ivem dobře vymyšlené úkoly. Všichni nováčci nejen že zapadli, někteří se dokonce zviditelňovali nad rámec obdivu k mazákům :wink: (Dušan, Monty... aspol.) Smekám před Mrcou, organizace všeho proběhla skvěle. Nejvíc mě potěšil spád besídky, prakticky bez skluzu. Kdyby to nezdržoval Horák s Kosmonautem :lol: Takový to mělo nějaký "nový" náboj. A za to dík všem přítomným.
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 11. (alias"9.") živá textová dílna: 2.- 4.10.2009

Příspěvek od Daniela »

Bonzovat nebudu ale hlasit to musim - to placeni bylo inscenovane, videla jsem to na vlastni oci.

Taktez dekuji vsem za vrele prijeti a inspirativni prostredi, a za skvosty typu "zadum jinak nezli peri kaktus meri", "stredniho krize veku" a jinych. Mrca ma ale nervy, klobouk dolu. Jack Nicholson rules :lol:

Uz se tesim na zverejneni nesmrtelneho masinfiry.
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“