Je to tady, kradou nám hudbu

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Je to tady, kradou nám hudbu

Příspěvek od Denny »

Se zármutkem v srdci oznamuju, že jsem dnes našel na webu první torrent někoho z textové dílny (Nepočítám staré slavné bardy typu Slávka). Jako první to odnesli Žamboši a jejich album přituhuje, které je na CZ trackeru. Protože sám se intenzivně bráním kopírovat hudbu lidí, které osobně znám, dost mě to nasralo.

Aby nevznikl znovu omyl: Torrent s hudbou, kterou složil někdo z Textovky. NE, že to tam dal někdo z textovky.
Naposledy upravil(a) Denny dne 12. 10. 2009, 16:27, celkem upraveno 1 x.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: Je to tady, kradou nám hudbu

Příspěvek od obudin »

A proč myslíš, že to je někoho z dílny? To přeci může být kohokoliv. CD si nekupují jen lidé na dílně.
jan-matěj rak
Příspěvky: 147
Registrován: 23. 10. 2008, 10:35
Bydliště: mater urbium
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to tady, kradou nám hudbu

Příspěvek od jan-matěj rak »

Přátelé, moje cédéčko je na internetu už dávno a taky nevím, kde se tam vzalo. Jednou mi dokonce někdo na koncertě řekl, že by si rád desku koupil, ale že už si ji stáhnul z internetu. A jinému jsem podepisoval desku přepálenou. Tak to zrkátka dneska chodí.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to tady, kradou nám hudbu

Příspěvek od Denny »

Kamo, ty trubko, a kdo říká, že to tam dal někdo z dílny??? Já se rozčiluju, že tam je CD někoho z dílny jako autora, voe :) Víš kolik stránek nabízí ke stažení Mořičvíl? Hafo, šmejdi.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: Je to tady, kradou nám hudbu

Příspěvek od obudin »

Denny píše:Kamo, ty trubko, a kdo říká, že to tam dal někdo z dílny??? Já se rozčiluju, že tam je CD někoho z dílny jako autora, voe :) Víš kolik stránek nabízí ke stažení Mořičvíl? Hafo, šmejdi.
No píšeš že to je torrent někoho z textové dílny - tak nechápu proč se tu rozčiluješ - můj není :D, ale až něco vydáš, tak ho rád vytvořím 8) - třeba se někdo i nachytá a stáhne si to, nedej Bože pustí :lol:
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to tady, kradou nám hudbu

Příspěvek od Denny »

Ale to bysme mohli, udelat fake torrenty, byl by tam treba projev Jirky Paroubka a byl by klid :)
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: Je to tady, kradou nám hudbu

Příspěvek od Daniela »

Vzhledem k tomu ze uz stejne jdu do Beskyd pesky, tak to muzu svobodne priznat - taky jsem to po prvnim precteni pochopila jako Kamadeva ;-) no co nadelas.

Jinac, zrovna vcera mi jeden dobrak vrazil do ruky CD s pisnickami pro fanousky Frankfurter Eintracht, ze pry tu co napsal on si mam prepalit a original pak dat nekomu, koho to potesi - nechcete nekdo?
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“