12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


CD Letavská chasa - Kokavskje mecheche

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Peter Šrank
Příspěvky: 61
Registrován: 7. 7. 2004, 13:14
antispam: Ne
Bydliště: Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

CD Letavská chasa - Kokavskje mecheche

Příspěvek od Peter Šrank »

Na stretnutí Letavy 2009 vzniklo ako výsledok práce textársko-hudobnej dielne CD Letavská chasa - Kokavskje mecheche. Obsahuje 15 piesní, ktoré vznikli počas prvých štyroch dní (úplne alebo čiastočne), boli nahrané v piaty deň v improvizovanom štúdiu "Osamelá chata" od 10:00 do 18:00 a vydané v deň šiesty - mastering, grafický návrh obalu, ručná výroba prvých sto kusov. V siedmy deň sme oddychovali. Zodpovednosť nesú: Peter Šrank za texty a Juraj Haško za hudbu (skupina Sto múch Banská Bystrica).

Nie je to síce úplne folková záležitosť (lebo sa tam stretli ľudia bez žánrového výberu), ale verím tomu, že CD môže byť zaujímavé aj pre Textovou dílnu. Nájde sa tam rock, pop, blues, rock n roll, detská pieseň, balada...

Všetky informácie o CD a linky na stiahnutie nájdete u mňa:
http://www.kefoweb.sk/?q=CD_letavska_ch ... e_mecheche
Sú tam aj texty, pokec o vzniku piesní a pár fotiek.

Pochvalné komentáre môžete pridať sem alebo na Kefoweb, kritické mi pošlite ručne písanou SMS. Číslo vám nadiktujem, keď mi zavoláte.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: CD Letavská chasa - Kokavskje mecheche

Příspěvek od obudin »

Tak já začnu s těma pochvalama ... myslím, že to je moc fajn dílko - celé i s obalem jsem stáhl a poslechl a musím říci, že je vidět, že jste si s tím dali dost práce. Určitě to byla velmi plodná dílna. Máme co dohánět.
  Takto má vypadat správný servis pro kopírovače a piráty - už rovnou v nejlepší kvalitě v MP3 - k tomu v tisknutelném rozlišení obal. Snad to tu nikoho nepopudí, že Denny? :D  
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“