12. (alias "8.") živá textová dílna: Beskydy, kdy?

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

12. (alias "8.") živá textová dílna: Beskydy, kdy?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Kdy to tedy udělat? Je nutno stanovit termín jarní dílny.
Lucko? Není ještě jiný termín, než co jsi navrhovala (23. - 25. dubna nebo 14. - 16. května 2010)? Neboť Ivo psal, že v těch navržených se mu to nehodí, a co si budem povídat, jeho nepřítomnost by byla velmi citelná... Zkus prosím zjistit možnosti toho ubytovatele Lubora. Díky.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 12. (alias "8.") živá textová dílna: Beskydy, kdy?

Příspěvek od Daniela »

A co teda dilnu udelat nekdy driv? Pokud vim, tak drivejsi terminy byly a priori vyloucene kvuli snehu, a to si myslim, ze by nemusel byt zas az tak strasny problem. Jestli teda ten penzion nezacina sezonu teprv az snih sleze.
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Re: 12. (alias "8.") živá textová dílna: Beskydy, kdy?

Příspěvek od LU »

Ahoj všem,
pozdější termín jsme chtěli zvolit kvůli tomu, aby se dalo aspoň na chvilku sedět venku na terase a jít se aspoň trochu někam projít (a oni jsou většinou sněhem zavalení min do března) - pokud to ale není naše priorita, tak snad můžeme domluvit něco jiného...jen tam byly ještě velikonoce a tak a vlastně až tolik možností nebylo. Ivoše se zeptám, ale on sám mi osobně říkal, ať na něj při plánování neberem ohled, protože do Afriky jede na měsíc někdy v termínu od - do, který zabírá dva měsíce a není teď prostě ještě vůbec schopný říci, kdy to bude. Tak prý spíš to nechat na náhodu, když se náhodou Dílna trefí do data, kdy bude moct. Já osobně bych to dřív než v březnu určitě nedělala...
Zatím ahoj, L.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 12. (alias "8.") živá textová dílna: Beskydy, kdy?

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj. Mohli bychom na dílnu jako alternativu za Ivoše dostat po několika letech Jiřího moravského Brabce. Přeci jen to z Kuřimi není tak daleko, jak jsme zvyklí. K
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 12. (alias "8.") živá textová dílna: Beskydy, kdy?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Proč ne, ale já bych už potřeboval vědět to datum, abych mohl zaručit, že budu moci přijet.
P.S. Právě jsem chtěl napsat výsledek do tématu Texty pro Martinovou a nikde jsem to nenalezl - ani ve starých aktualitách. Jen špatně hledám nebo je to smazané a mám téma založit znovu?
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 12. (alias "8.") živá textová dílna: Beskydy, kdy?

Příspěvek od Daniela »

Zdravim,
taky bych uz rada vedela termin, i kdyz na mne zas az tak nesejde. Jinak i nadale zastavam nazor, ze v nasem mirnem pasmu neni nevhodne pocasi, jen nevhodne vybaveni...

Martinova je v neaktualnich aktualitalitach, jmenovite tady.
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 12. (alias "8.") živá textová dílna: Beskydy, kdy?

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Jak jsem psal Slávkovi a Lucce. Příští rok na jaře jedeme na 3 týdny (= 4 víkendy) do Namibie. Akce však stále může mít velký rozptyl od poloviny března do první části května. Přesný termín se nám stále nepodařilo stanovit. Dál mám obsazené víkendy 13. března a 16. května. Tj. nemá smysl se na mě vázat. Mrzí mě to, léta jsem toužil po Textovce na Moravě, ale Namibie je Namibie. leda by byla textovka až na přelomu května a června - otázka je, kolika lidem by to blokovalo hraní na nějakém fesťáku. mě by to nevadilo. Ale fakt kvůli mě nedělejte žádné radikální změny v plánování.
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Re: 12. (alias "8.") živá textová dílna: Beskydy, kdy?

Příspěvek od LU »

Ahoj,
mluvila jsem s Luborem - vedoucím penzionu a duben po velikonocích má prakticky ještě volný.
Takže můžeme oba dubnové ze tří Slávkem navrhovaných termínů:
9. - 11. 4. i 16. - 18. 4.
Slávku, tak asi něco vyber a basta, myslím, že je to tak dlouho dopředu, že by ještě všichni mohli mít volno...
Ahojte Lucie
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“