12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Návrhy dramaturgie akcí v Náměštích na Hané a nad Oslavou

Zajímavé události, které patří minulosti
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Návrhy dramaturgie akcí v Náměštích na Hané a nad Oslavo

Příspěvek od Kuba Horák »

Já si myslím, že Láďův hlas je pro takovou píseň ideální, jsem za sebe pro. A pokud u písně "Nevěřím" uvedeš, že vznikla během dílny a že to byl úkol atd., tak se mi to zdá taky dobrá vložka. Zase to nesmíme natahovat, ale třeba výměnou za něco apod. Tak bych to viděl. Rozhodující slovo má ale Kosmo, protože ten to odsere, když to bude dramaturgicky špatně-))
Petr Sedláček
Příspěvky: 240
Registrován: 10. 3. 2004, 11:46
Bydliště: Samota Sychrov na kopci

Re: Návrhy dramaturgie akcí v Náměštích na Hané a nad Oslavo

Příspěvek od Petr Sedláček »

Přátelé, musím se z dílny v Náměšti nad Oslavou omluvit. Píšeme formou rozhovoru knihu s jedním významným německým psychoterapeutem a já jsem dost závislý na jeho volném času - přednáší totiž po celém světě. Od 27. se objevilo pár volných dní v jeho kalendáři, takže budu ve Wuppertalu, což je 800 km daleko, a nestihnu se tak vrátit včas. Věřím, že to přijmete s pochopením. Moc držím palce, ať se vše podaří alespoň tak dobře, jako v Náměšti nahaté. Na Hané, chtěl jsem napsat.
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Návrhy dramaturgie akcí v Náměštích na Hané a nad Oslavo

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Musíme tedy doplnit tým pro psaní básní na slova z publika. Asi bych to zkusil - pokud bych v té chvíli neměl nic jiného na pódiu...
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: Návrhy dramaturgie akcí v Náměštích na Hané a nad Oslavo

Příspěvek od kosmonaut »

Ahoj Ivoši, přimlouval bych se, aby si setrval v týmu: "přehrávači písně vzniklé z textu dopolední živé dílny". Arnošt nepřijede, tak si v tom týmu (zatím) sám:). Je to na tobě, ale myslím si, že tři v týmů "10 slov od diváka" bohatě stačí. Času nebude moc (Zahrada - 150 min. - Folk. prázd. - 105min.) K
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Návrhy dramaturgie akcí v Náměštích na Hané a nad Oslavo

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Tak to jó...
Ivo Cicvárek
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“