12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010

Zajímavé události, které patří minulosti
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od kosmonaut »

Vytiskl jsem texty na některé společné písně (cca 45 kusů) a pro interprety ve větším formátu pár písní z Vytrženo z konTEXTU + 10 kusů dramaturgie. Vezmu to s sebou.
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Kosmonaute, velký dík za Tvé angažmá v tom všem, a za briskní vyjasění situace!

Já samozřejmě jedu. Přijel bych i tak, ze stejných důvodů, které popsala Lenka (a také proto, abych Daniele pomohl sníst cukroví a zahrál jí Galéru, kterou minula v Beskydech). Jen jsem chtěl vyjádřit svůj názor, aby se ostatní mohli případně přidat, takže těm, co to udělali díky za podporu. Jsem rád, že na podobné situace hledíte stejně, ne kvůli Juppovi či Zahradě, ale kvůli žití v této zemi.

Jinak jsem Kosmonaute ještě přemýšlel o tom, co jsi psal k dramaturgii textové exhibice a myslím, že máš pravdu. Bude to sice, jak už psala Daniela, sado maso, už teď mi stoupá hladina adrenalinu, ale zas budu mít tu čest tvořit ve vynikající společnosti, tak nemám strach, že by to nějak nedopadlo.

Nevím, jak to bylo minule, nemám už sílu a čas číst celou diskusi znova, ale vezmu nějaké velké čtvrtky na vyvěšení úkolů, papíry na přepsání čistopisů toho, co lidi vytvoří, šňůru a kolíčky, aby se to tam dalo vyvěsit a lidi si to mohli číst, a velké čtvrtky na přehledné zadání.

Pro osvěžení dopoledního workshopu mohu nabídnout pětiminutovou přednášku na téma: Poezie v (písňovém) textu.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Lístky pro Mrcu a Danielu vyřešeny. Jupp je dal bez problémů, jen mi o tom nedal zprávu - to je ta komunikace. Nestíhá, ale proběhlo to podle požadavků. Ostatní (těch 7 lidí) 4.7. To platí. Je mi líto, že jsem to všechno neuhlídal (např. neuvedení Lenky Tichotové v seznamu) a že jsem nedostal zprávu včas - tudíž, že jsem tu nemohl uvést výsledek a že do toho musel vstupovat třeba Kosma, protože stále nebylo jasné, jak to vůbec bude. Tak doufejme, že je vše vyřešeno a že věci dopadnou dobře.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od kosmonaut »

Nakonec všichni co přijeli v pátek (Mrca, Peter, Daniela) dostali lístky na celou Zahradu zdarma. Snad pomohla informace, že bez těch sedmi lidí lidí nebude koncert Textovky. Těším se na dnešní generálku. Snad někdo vzal tu prodlužku.
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Tož koncert se povedl, ještě jednou velký dík Kosmonautovi, který oddřel tu nejméně vděčnou a zároveň nejvíce důležitou část! Jinak hlásím, že šéf mi povolil pracovat poslední dva dny v tomto měsíci mimo kancelář, tož si s sebou vezmu do Náměště dva scénáře ke korekturám a ve zbytku času se můžu věnovat Textovce...
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od kosmonaut »

Přátelé, bylo to něco úžasného. Jsem moc rád, že jsem na koncertě Textovky mohl být. Těším se moc na fotky (fotil někdo?). Dílnař Hub in, který se jako divák zúčastnil všech třech ročníků, poznamnenal, že tenhle se mu líbil nejvíce, taky kvůli tomu, že všichni fungovali dohromady. Jsem moc rád, že Slávek+Arnošt+Kuba navrhli zrušení samostatných bloků a tím se mohla vytvořit tak skvělá spolupráce. Chtělo to jen odvahu udělat něco opravdu netradičního. A ono to vyšlo i včetně toho žongléra do nadupané písně od Vojdy (kde jste ho sehnali?:)). Jsem rád, že jsme se domluvili na té zkoušce den předem, protože bez ní by to bylo poloviční. I tak to byl velký adrenalin:). Absolutní respekt si zaslouží všichni, co zpívali, hráli, tančili, bavili, textovali... hlavně také Jarda+Kuba+Daniela+Petr, kteří skvěle zvládli zadání 5 slov od diváků a v krátkém čase napsali parádní texty. Úplně jsem čuměl jaké bomby se podařili okamžitě zhudebnit Ivošovi+Arnoštovi z textů dopolední živé dílny. Vánoční překvapení s písníčkou pro Pepu bylo moc příjemné... to Danielino cukroví a kostýmy, to dokonale sedlo do nálady. Hlavní bylo, že se diváci bavili a hlavně si to užívali s námi a zpívali. Fakt jsem si užil to společné zpívání. No a ta finální Honzová píseň v naprosto jedinečném podání, ještě teď slyším ten tón a mrazí mě... to snad byla Honzova nejlepší verze, kterou jsem kdy slyšel...

Ta atmosféra koncertu textovky byla jedinečné... už teď mi chybí...

Slávku, moc díky za dílnu, koncert na Zahradě a hlavně za možnost podílet se na věci, na kterou budu dlouho vzpomínat.
Pepa Streichl
Příspěvky: 92
Registrován: 21. 4. 2008, 09:44

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Pepa Streichl »

Dle ohlasů od Kosmonauta (a jemu věřím) jsem rád že se vám to povedlo. Mně to teda nevyšlo, nebyl jsem přítomen, ale v reálném čase jsem na vás myslel a držel palce. Jinak mám nádherný Zahradní zážitek: Komu zpívala Daniela "a capela" ve dvě ráno 3.7. To bylo jen pro mě. A úžasné. To bylo blues!!!!!
A jen se ptám, kdo jede do Náměště nad Oslavou už 28. a potom 30. zpět, autem z okolí Ostravy? Chtěl bych jet ale zatím nevím jak. A rád pomůžu i když píšu všema dvěma.
Pepa
Petr Sedláček
Příspěvky: 240
Registrován: 10. 3. 2004, 11:46
Bydliště: Samota Sychrov na kopci

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Petr Sedláček »

Přátelé (i vy ostatní), mám podezření, že se toto vytoupení mimořádně povedlo. Hluboké díky a uznání všem, kdo se podíleli na organizaci. Mrzí mě, že jsem nemohl zůstat až do konce, ale věřím, že pro to najdete pochopení.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Kuba Horák »

Pozitivních ohlasů bylo opravdu dost. Akce gradovala a byla plná. Díky Kosmonautovi, Slávkovi a všem vám a nám, co se podíleli:-) K
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Mám z vystoupení na Zahradě taky radost. Povedlo se to moc dobře. Tak i já chci poděkovat Kosmovi za energii a aktivitu při přípravě, Petrovi Sedláčkovi za následnou propagaci TD na závěrečné Dvoraně a VŠEM za to, jak to dobře zahráli, zazpívali, napsali a za vložené úsilí, díky kterému se podařilo držet celek. Představoval bych si, že by to rozhodně nemělo být horší ani v druhé Náměšti (k organizaci tohoto workshopu a koncertu info na jiném místě - pokusím se shrnout, co zatím víme o příjezdech, požadavcích na ubytování atd. - sledujte a doplňte prosím za sebe!!).
Těším se, že opět zabodujeme.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Daniela »

Kdo ma ukoly z zive Zahradni dilny? Prijdou na net?
Kamo Devo, udelas prosim na to kolonku pod zivyma dilnama? A rovnou i na dilnu z Folkovych prazdnin v Namesti n. Oslavou?
Pavel Jonák
Příspěvky: 26
Registrován: 19. 4. 2010, 21:17
antispam: Ne

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010

Příspěvek od Pavel Jonák »

Tak jsem se dostal po Zahradě na internet: se zpožděním tedy všem gratuluju, bylo to fajn, trochu jsem se schovával a byl v kontaktu jen s Kubou Horákem. Zkusil jsem si otextovat křížovku (půlhodinka pro mě málo :)) a užil si z okna koncert (kdo pozdě chodí...:)). Díky a příště třeba odhodím mimikry, Pavel Jonák. ;)
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010

Příspěvek od Daniela »

Uz jsem si rikala, ze jsme se asi zapomneli zeptat shromazdeni na zive dilne, kdo uz chodi na virtualni dilnu... a tipovala jsem si zrovna na Pavla - nemel jsi nahodou bile triko s kratkym rukavem a nesedel jsi vpravo na te strane u zamku, skoro u Slavka? :-) A nezdrahal ses nahodou podepsat odevzdavany papir s textem? :-)

Jinak, diky Kamo za forum pro Zahradni ukoly. Napsala jsem tam dle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi vsechna zadani i sva reseni, nicmene bych rada apelovala na toho, kdo ma ty vybrane papiry, aby je tam casem prepsal... nebo za timto ucelem sveril nejake sarmantni asistentce ;-)

Dodatecne se tez pridavam k dikum vsem, kdo se podileli... bylo mi cti, darem a narodnim svatkem byt pri tom s vami! Navic, me puvodni presvedceni, ze jet jeste do druhe Namesti je nerealne, behem Zahrady dospelo do faze, ze se tam tesim. Toz, snad konecne stihnu tu Jardovu Galeru... a prehrat zahranicnimu delegatovi Cinglibunglitangliwang... a... a... a uz jdu radej spat, at mam dost sil na peceni a dalsi pripravu, abych se priste chytala i ve dve odpoledne s capelou :-)))
Pavel Jonák
Příspěvky: 26
Registrován: 19. 4. 2010, 21:17
antispam: Ne

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010

Příspěvek od Pavel Jonák »

Nezdráhal, ale neměl jsem čím psát :)

Tímto děkuju za tužku a papír, přišel jsem zcela materiálně nepřipravenej a dle vzpomínek na text o ospalosti a problémech s místem, kde usnout i nepřipravenej invenčně. :)
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“