KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010

Zajímavé události, které patří minulosti
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010

Příspěvek od kosmonaut »

Zdravím dílnaři,

pro přehlednost jsem vytvořil nové téma týkající se jen vystoupení na Zahradě 2010 v Náměšti na Hané 5.7. (pondělí). Všechny informace vychází z předchozí diskuze zde na webu. Naleznete zde plákát, možnosti propagace koncertu, jmenný seznam účastníků, návrhy na generálku před koncertem, informace o "živé dílně" a hlavně návrh na dramaturfii samotného koncertu. Vše je určeno k diskuzi. Sledujte jednotlivé kolonky, protože v nich bude probíhat AKTUALIZACE.

P.S.: Vše budu postupně doplňovat a aktualizovat. Omluvte chybky a překlepy, stihnu to opravit až zítra.
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 14. 7. 2010, 21:48, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

PLAKÁT TEXTOVKY - ZAHRADA 2010

Příspěvek od kosmonaut »

Plakát na koncert Textovky na letošní Zahradě vytvořil Mrca. Sám ho navrhnul, designoval, vyrobil, nechal vytisknout (cca 60 ks), zaplatil a doveze ho přímo na festival (2.7.). Myslím, že se mu naprosto úžasně povedl. Vypadá naprosto profesionálně a určitě zaujme. Všechny informace pečlivě ověřoval a konzultoval (cca měsíc). Mrco, za celou Textovku ti moc děkuji. Skvělá práce!

Teď už je jenom na vás jestli se už před Zahradou dostane mezi lidi. Proto prosím si jej zde zkopírujte a vyvěste na svých webech, facebook profilech či pošlete emailem. Bude skvělé když se rozletí do virtuálního světa. Doporučují první formát JPG (je zde i PDF). Pokud ho tedy budete zveřejňovat dál tak ho prosím ještě zmenšete. Pokud si někdo neporadí se zmenšením sám, tak zde ještě vystavím menší verzi.

Co se týče výlepu na Zahradě: Mrca bude plakátky vylepovat hned po svém příjezdu 2.7. (v pátek). Pokud chcete s výlepem pomoci a budete již na Zahradě, tak se s ním dopředu spojte.
PLÁKÁT TEXTOVKY - ZAHRADA 2010 - JPG
PLÁKÁT TEXTOVKY - ZAHRADA 2010 - JPG
Textovka Zahrada 2010.pdf
PLÁKÁT TEXTOVKY - ZAHRADA 2010 - PDF
(19.56 MiB) Staženo 113 x
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 21. 6. 2010, 22:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

ORGANIZAČNÍ INFORMACE - POZOR AKTUALIZACE!

Příspěvek od kosmonaut »

Zasílám informace o důležitých termínech a místech setkání. Věci se týkají: A.)Generálky alias zkoušky na koncert B.) Sraz na živou dílnu C.) Koncert Textovky. Čekám na definitivní potvrzení a konstruktivní nápady (hlavně co se týče zkoušky na koncert).

A.) GENERÁLKA - ZKOUŠKA NA KONCERT
- termín: 4.7. (neděle)
- čas srazu: 19h
- místo srazu: na dvorku hospody u Kapličky

- POZNÁMKA: SLÁVEK PÍŠE: "Zkoušet půjdeme k pódiu u Kapličky, je domluveno, že nás tam pustí a dostanem i proud na klávesy. Jisté, byť ne úplné soukromí bychom tam měli mít, služba nám bude muset pomoct vyhnat ty, co tam nepatří. V zámku to bohužel nejde, protože po páté to tam vždy vyklízejí a blokují alarm systémem, tam to prostě nejde a nikde není lepší prostor, než za tou kapličkou."

B.) ŽIVÁ DÍLNA
- termín: 5.7. (pondělí)
- čas srazu: 10:30
- začátek "živé dílny": 11h
- místo srazu: na nádvoří zámku

C.) KONCERT TEXTOVKY
- termín: 5.7. (pondělí)
- čas srazu: 13:30
- začátek koncertu: 14h
- konec koncertu: do 16:30
- místo srazu: na zámku
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 22. 6. 2010, 14:51, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

SEZNAM ÚČINKUJÍCÍCH - POZOR AKTUALIZACE

Příspěvek od kosmonaut »

Neustále se ho snažím aktualizovat. Každopádně ti, kteří nemají lístky, směřujte své dotazy na Slávka, který vyjednává s Juppem. Já to tady uvádím je pro úplnost a možnost z těchto informací čerpat. Uvádím celá jméná, protože ty budete mít i na vstupenkách (omluva tedy, že neuvádím jen anonymnější přezdívky).

ÚČASTNÍCI:

KDO LÍSTKY MÁ:
Slávek Janoušek
Pape Streichl (není jisté, že bude na koncertu Textovky)
Honza Žamboch
Stáňa Žambochová
Juří Nedavaška
Ivo Cicvárek
Lada Šimíčková (není jisté, že bude na koncertu Textovky)
Jiří Svítek
Jiří Monty Motyčák
Arnošt Frauenberg
Jakub Horák
Michal Vaněk
Irena Vaňková
Michal Kosmonaut Šimíček

KDO LÍSTKY POTŘEBUJE:
Martin Holan (Mrca)- organizace, propagace, návrh propagace a zaplacení plakátů, videozáznam
Jarda Síbrt - lektor na živé dílně, účinkující - poezie mezi písněmi
Milada Kuchařová (Cácorka) - organizace, koncpicient, účinkující (sbor)
Laďa Zítka - účinkující
Marek Vojtěch (Voyda) - účinkující
Daniela Weber - spoluorganizace živé dílny, účinkující (sbor)
Janek Erat – účinkující
Peter Šrank
Aleš Ostrýt
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 23. 6. 2010, 10:07, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

PROPAGACE AKCE

Příspěvek od kosmonaut »

Link na facebook událost. Proklikněte se tam a pozvěte prosím další přátele, o kterých třeba víte, že se Zahrady účastní. Každé připomenutí je dobré, protože program festivalu je opravdu bohatý a hudební konkurence silná.

http://www.facebook.com/event.php?eid=134103966613322


Další propagaci samozřejmě obstarají plakáty, ale asi nejvíc zabírá osobní pozvání přímo na Zahradě. Bude samozřejmě dobré, když na naši akci upozorníte na svých webech a profilech (třeba jen uvedením termínu a zveřejněním plakátku).

Je někdo schopen napsat PR článek + tiskovou zpávu s nejdůležitějšími informacemi, vše by se pak publikovalo? Můžu pak zařídit jeho přeposlání nebo to můžete udělat sami. Přece jen se jedná o takový "malý festival uvnitř festivalu" a to si pořádnou propagaci zaslouží. Jednalo by se o tyto klasické servery a média: FOLKTIME.CZ, PORTÝR, PROGLAS, RÁDIO SAMSON, FOLK.SK, RÁDIO FOLK a samozřejmě ČASOPIS FOLK atd.
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 30. 6. 2010, 18:32, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

DALŠÍ INFORMACE

Příspěvek od kosmonaut »

Většina se na Zahradě orientuje perfektně. Ti co účinkují i jinde na Zahradě a nejedou jen na akce Textovky (živou dílnu+koncert), mají určitě vše s Juppem domluvené. Tady tu kolonku uvádím spíš jen pro ty, co jedou na Zahradu poprvé. Psal mi Vojda jak se tam třeba dostat atd.

Takže tady "nováčci" vyčtete vše podstatné, tak si to proklikejte:

http://www.casopisfolk.cz/zahrada.htm
http://www.casopisfolk.cz/zahrada-otazky.htm
http://hudba.proglas.cz/detail-clanku/z ... -rady.html

Jinak minulý rok bylo něco jako "textový tábor pro dílnaře", který byl umístěný na vyhrazeném místě, abychom byli nějak pohromadě. Bude to i tento rok? Mohli by někdo, kdo dojede už v pátek, vykolíkovat větší prostor, aby další dílnaři, kteří budou spát na tábořišti, mohli pohodlně postavit stan? Hlásí se někdo?
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

DRAMATURGIE KONCERTU - POZOR AKTUALIZACE

Příspěvek od kosmonaut »

Návrh dramaturgie. Vše vyplývá z minulé diskuze tady na fórum, tedy z vašich nápadů a přání. Jen jsem to pospojoval a někde vyvážil. Časy orientační. Poznámky stručné, později se můžu rozepsat a to hlavně o těch písních se sbory. Slávek, Kuba a Arnošt, nechtěli bloky jednotlivých interpretů jako minule, tak je to více barvité. Schválená dramaturgie bude k dispozici přímo na koncertě ve formě playlistu (v zákulisí) i na place. Když se přesně nebude vědět co následuje, tak zaskočím jako moderátor a uvedu to pro diváky, tím se to dozví i účinkující:) a zařídí se podle toho. Tam kde je uveden sbor je dobré, aby tam byli všichni z dílny (ne jako minule tři lidi). Nejlépe by bylo kdyby sbor seděl v první řadě a byl rychle k dispozici:). Většinu věcí jsem konzultoval přes mail s aktéry, někde se ještě na vyjádření čeká:). Protože nemůže Lada, Lucka Rédlová, Lucka Minaříková, tak je málo dívek interpretek - napsal jsem dílnařce Jitce Glosové, která bude na Zahradě jako divák a souhlasila, že jednu píseň zahraje. Vše v programu by mělo na sebe smysluplně navazovat. Snažil jsem se o to. Přemýšlel jsem o dramaturgii koncertu tak dva měsíce a tohle je má sedmá verze, která je průběžně aktualizována z vašich nápadů a měněna díky nečekaným situacím (Pepa nejede, Slávek ruka atd.). Dramaturgie na Zahradě bude jiná jak potom v druhé Náměšti, protože i účinkující se budou měnit, podle toho jak budou mít čas.

1. VERZE

DRAMATURGIE: ZAHRADA 2010 – ČAS:100 min

1. „ÚVODNÍ SLOVO“– JANOUŠEK /o Textovce/ + HORÁK A KOSMO /o koncertě/ - 1:00
2. NOVÁČEK DÍLNY – MONTY – Tlustý pán - 2:00
3. HUDEBNÍ SPOLUPRÁCE – MONTY + ŽAMBOCH – Volná píseň – 3:00
4. TEXTOVÁ SPOLUPRÁCE – CICVÁREK – Zběh – 3:00 (text Daniela Weber)
5. SPOLEČNÁ PÍSEŇ – SBOR + CIVÁREK + ŽAMBOCH – Manželské blues – 3:00
6. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + LOS PLEŠOS /HORÁK+KOSMO/ - Psí kusy – 2:00
7. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + CICVÁREK – Mikuláši – 3:00 (text Lada Šimíčková)
8. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + ŽAMBOCH – Nechoďte opilí do ZOO – 4:00
9. NA STOJÁKA – FRAUENBERG – 3:00 (scénka z HBO)
10. PEPOVI POCTA – SBOR – Hvězdy na nebi nebo Nakreslím si – 4:00
11. PEPOVI BLUES – LÁĎA ZÍTKA + MUZIKANTI – Volná píseň /blues/ - 4:00 (něco s kytarou a harmonikou)
12. PEPOVI BLUES – PETR SEDLÁČEK + MUZIKANTI – Píseň složená pro Pepu – 4:00
13. POEZIE – SÍBRT – 3:00 (poetická chvilka mezi písněmi)
14. TEXTOVÁ EXHIBICE – VÝBĚR 10 SLOV OD DIVÁKŮ - HORÁK + SEDLÁČEK + SÍBRT + DANIELA WEBER – 3:00 (spolupracují na jedné písni a odchází do zákulisí textovat a zhudebnit)
15. TEXTOVÁ EXHIBICE – PŘEDVEDENÍ ZHUDEBNĚNÉHO TEXTU Z ŽIVÉ DÍLNY – FRAUENBERG + MONTY – 5:00 (před koncertem zhudebněný text od nejrychlejších skladatelů z řad Textovky)
16. NOVÁČEK DÍLNY – VOJDA – Já jsem utek´ dneska ráno od cirkusu – 3:00
17. NOVÁČEK DÍLNY – SBOR + VOJDA – Prodejna pojízdná – 3:00
18. TEXTOVÁ EXHIBICE – PŘEHRÁNÍ PÍSNĚ Z 10 SLOV OD DIVÁKŮ - HORÁK + SEDLÁČEK + SÍBRT + DANIELA WEBER – 3:00
19. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Háleluja – 3:00
20. HUDEBNÍ HAPPENING – BEZRUKY JANOUŠEK ZPÍVÁ A TANČÍ:) – Když svlékneš nahotu – 3:00
21. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Mašinfíra – 4:00
22. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Když se lidi napijou - 2:00
23. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR + FRAUENBERG – Anděl – 3:00 (na vyvážení k rychlým písní; všichni známe, rádi máme:)
24. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Pionýrský vedoucí - 4:00
25. ŽENSKÝ ELEMENT - SBOR + IRENA VAŇKOVÁ – Maměnka – 2:00 (z CD Vytrženo z konTEXTU)
26. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Mrtvej žít - 5:00 (více interpretů)
27. DOTEK ANDĚLA – SBOR + HONZA ŽAMBOCH – Joe z Ikárie – 4:00 ( alias společná „halekačka“ Slyšíš ten tón:) - 4:00
28. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Konzum z Beskyd – 5:00 (píseň z poslední živé dílny, společný zpěv, hlášení cen výrobků a rozhlasu v supermarketu, rap)
29. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – 1+1 – 4:00 (emotivní finále, děkovačka a dom:)

2. VERZE - NOVÉ!- ČAS: 115 min

1. „ÚVODNÍ SLOVO“– JANOUŠEK /o Textovce/ + HORÁK A KOSMO /o koncertě/ - 1:00
2. NOVÁČEK DÍLNY – MONTY – Tlustý pán - 2:00
3. HUDEBNÍ SPOLUPRÁCE – MONTY + ŽAMBOCH – Volná píseň – 3:00
4. SPOLEČNÁ PÍSEŇ – SBOR + CIVÁREK + ŽAMBOCH – Manželské blues – 3:00
5. SPOLEČNÁ PÍSEŇ – SBOR + CIVÁREK + ŽAMBOCH – Plevel – 3:00
6. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + LOS PLEŠOS /HORÁK+KOSMO/ - Psí kusy – 2:00
7. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + CICVÁREK – Mikuláši – 3:00
8. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + ŽAMBOCH – Nechoďte opilí do ZOO – 4:00
9. NA STOJÁKA – FRAUENBERG – 3:00 (scénka z HBO)
10. PEPOVI POCTA – SBOR – Hvězdy na nebi nebo Nakreslím si – 4:00
11. PEPOVI BLUES – LÁĎA ZÍTKA + MUZIKANTI – Volná píseň /blues/ - 4:00 (něco s kytarou a harmonikou)
12. PEPOVI BLUES – PETR SEDLÁČEK + MUZIKANTI – Bohnice blues – 4:00
13. POEZIE – SÍBRT – 3:00 (poetická chvilka mezi písněmi)
14. TEXTOVÁ SPOLUPRÁCE – CICVÁREK – Zběh – 3:00 (text Daniela Weber)
15. TEXTOVÁ EXHIBICE – VÝBĚR 10 SLOV OD DIVÁKŮ - HORÁK + SEDLÁČEK + SÍBRT + DANIELA WEBER – 3:00 (spolupracují na jedné písni a odchází do zákulisí textovat a zhudebnit)
16. PŘEČTENÍ TEXTŮ Z ŽIVÉ DÍLNY – JANOUŠEK – 10:00
17. TEXTOVÁ EXHIBICE – PŘEDVEDENÍ ZHUDEBNĚNÉHO TEXTU Z ŽIVÉ DÍLNY – FRAUENBERG + MONTY – 5:00 (před koncertem zhudebněný text od nejrychlejších skladatelů z řad Textovky)
18. NOVÁČEK DÍLNY – ŽENSKÝ ELEMENT – Jitka Glosová – Volná píseň – 3:00
19. NOVÁČEK DÍLNY – VOJDA – Já jsem utek´ dneska ráno od cirkusu – 3:00
20. NOVÁČEK DÍLNY – SBOR + VOJDA – Prodejna pojízdná – 3:00
21. TEXTOVÁ EXHIBICE – PŘEHRÁNÍ PÍSNĚ Z 10 SLOV OD DIVÁKŮ - HORÁK + SEDLÁČEK + SÍBRT + DANIELA WEBER – 3:00
22. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Háleluja – 3:00
23. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR+HORÁK – Otevřte se mraky – 3:00
24. HUDEBNÍ HAPPENING – BEZRUKY JANOUŠEK ZPÍVÁ A TANČÍ:) – Když svlékneš nahotu – 3:00
25. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Mašinfíra – 4:00
26. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Když se lidi napijou - 2:00
27. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR + FRAUENBERG – Schizofrenie – 3:00
28. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Pionýrský vedoucí - 4:00
29. ŽENSKÝ ELEMENT - SBOR + IRENA VAŇKOVÁ – Maměnka – 2:00 (z CD Vytrženo z konTEXTU)
30. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Mrtvej žít - 5:00 (více interpretů)
31. HROMADNÉ PŘEDÁNÍ ANDĚLA ŽAMBOCHŮM – (s sebou vezměte rukavice)
32. DOTEK ANDĚLA – SBOR + HONZA ŽAMBOCH – Joe z Ikárie – 4:00 ( alias společná „halekačka“ Slyšíš ten tón:) - 4:00
33. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Konzum z Beskyd – 5:00 (píseň z poslední živé dílny, společný zpěv, hlášení cen výrobků a rozhlasu v supermarketu, rap)
34. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – 1+1 – 4:00


3. VERZE - NOVÉ!- ČAS: 110 min

1. „ÚVODNÍ SLOVO“– JANOUŠEK /o Textovce/ + HORÁK A KOSMO /o koncertě/ - 1:00
2. NOVÁČEK DÍLNY – MONTY – Tlustý pán - 2:00
3. HUDEBNÍ SPOLUPRÁCE – MONTY + ŽAMBOCH – Volná píseň – 3:00
4. SPOLEČNÁ PÍSEŇ – SBOR + CIVÁREK + ŽAMBOCH – Manželské blues – 3:00
5. SPOLEČNÁ PÍSEŇ – SBOR + CIVÁREK + ŽAMBOCH – Plevel – 3:00
6. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + LOS PLEŠOS /HORÁK+KOSMO/ - Psí kusy – 2:00
7. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + CICVÁREK – Mikuláši – 3:00
8. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + ŽAMBOCH – Nechoďte opilí do ZOO – 4:00
9. NA STOJÁKA – FRAUENBERG – 3:00 (scénka z HBO)
10. PEPOVI POCTA – SBOR – Hvězdy na nebi nebo Nakreslím si – 4:00
11. PEPOVI BLUES – LÁĎA ZÍTKA + MUZIKANTI – Volná píseň /blues/ - 4:00 (něco s kytarou a harmonikou)
12. PEPOVI BLUES – PETR SEDLÁČEK + MUZIKANTI – Píseň pro Pepu – 4:00
13. POEZIE – SÍBRT – 3:00 (poetická chvilka mezi písněmi)
14. TEXTOVÁ SPOLUPRÁCE – CICVÁREK – Zběh – 3:00 (text Daniela Weber)
15. TEXTOVÁ EXHIBICE – VÝBĚR 10 SLOV OD DIVÁKŮ - HORÁK + SEDLÁČEK + SÍBRT + DANIELA WEBER – 3:00 (spolupracují na jedné písni a odchází do zákulisí textovat a zhudebnit)
16. PŘEČTENÍ TEXTŮ Z ŽIVÉ DÍLNY – JANOUŠEK – 10:00
17. TEXTOVÁ EXHIBICE – PŘEDVEDENÍ ZHUDEBNĚNÉHO TEXTU Z ŽIVÉ DÍLNY – FRAUENBERG + MONTY – 5:00 (před koncertem zhudebněný text od nejrychlejších skladatelů z řad Textovky)
18. NOVÁČEK DÍLNY – ŽENSKÝ ELEMENT – Jitka Glosová – Volná píseň – 3:00
19. NOVÁČEK DÍLNY – VOJDA – Já jsem utek´ dneska ráno od cirkusu – 3:00
20. NOVÁČEK DÍLNY – SBOR + VOJDA – Prodejna pojízdná – 3:00
21. TEXTOVÁ EXHIBICE – PŘEHRÁNÍ PÍSNĚ Z 10 SLOV OD DIVÁKŮ - HORÁK + SEDLÁČEK + SÍBRT + DANIELA WEBER – 3:00
22. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Háleluja – 3:00
23. HUDEBNÍ HAPPENING – SPOLUPRÁCE - SBOR+HORÁK – Otevřte se mraky – 3:00 (bylo by fajn kdyby zakladatel také zapěl; demonstroval spolupráci s Luckou bohužel bez Lucky, ale za naší vydatné pomoci:)
24. HUDEBNÍ HAPPENING – BEZRUKY JANOUŠEK ZPÍVÁ A TANČÍ:) – Když svlékneš nahotu – 3:00
25. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Když se lidi napijou - 2:00
26. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR + FRAUENBERG – Schizofrenie – 3:00
27. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Pionýrský vedoucí - 4:00
28. ŽENSKÝ ELEMENT - SBOR + IRENA VAŇKOVÁ – Maměnka – 2:00 (z CD Vytrženo z konTEXTU)
29. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Mrtvej žít - 5:00 (více interpretů)
30. HROMADNÉ PŘEDÁNÍ ANDĚLA ŽAMBOCHŮM – (s sebou vezměte rukavice)
31. DOTEK ANDĚLA – SBOR + HONZA ŽAMBOCH – Joe z Ikárie – 4:00 ( alias společná „halekačka“ Slyšíš ten tón:) - 4:00
32. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Mašinfíra – 4:00
33. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – 1+1 – 4:00
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 1. 7. 2010, 19:36, celkem upraveno 14 x.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od obudin »

Mrco - parádní plakát - litry barvy - jsi borec. Bohužel zase nejedu, tak nepomohu s výlepem. :roll: Nezapomeňte fotit, dokumentovat a posílat sem. Vytvořím pro to kategorie v galerii.
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Daniela »

Jsem nadsena. Je videt ze Kosmonaut je nejen pisnickar a dobry clovek, ale i neunavny organizator :-) tak dik.

Mrco, jsi frajer - plakat je uzasny, obzvlast me dostalo to zvyraznene O, u "textOva" tak snad konecne se podari do sirsiho povedomi uvest spravny nazev dilny. Jenom v tom cervenem provedeni mi to trochu evokuje znacku "Slavkum Janouskum vstup zakazan" ;-). Jo a ta ulitba bohu(m) je dokonala :-)))

Vyjde-li vse, prijedu uz v patek, takze se hlasim na kolikovani klajmu. Jen potrebuji instrukci jak velky asi ten zabor ma byt? (Prosim odpoved ne "primerene", ale hruby odhad v metrech, at vezmu dost pradelky.) A kde - nad Terasou? Kdyztak mi dejte vedet kdo jeste pojedete uz v patek, at se spojime.

Treba by se Pepa nakonec jeste aspon na otocku stavil... tak ci tak, bude se zpivat ta vanocni pisen? Jestli to stihnu, upekla bych nejake cukrovi.

Mozna by mohl nekdo, kdo pojede autem, vzit ssebou nejake velke papiry? Mam z jinych akci zkusenost, ze to se pri organizaci vzdy hodi - mohlo by se na ne napr. napsat zadani ukolu zive dilny (ne kazdy napoprve pochopi, co je petistopy jamb), pak do zakulisi dramaturgie koncertu atd.

Mame si ssebou brat ty PRACOVNI RUKAVICE?

Muj postreh pro ty, co na Zahrade jeste nebyli, obzvlast jestli se chystaji na dyl a budou mit ssebou deti - nabidka na stancich je ponekud monotematicka, tak je dobre mit ssebou pitnou vodu, suchary a nejake ovoce ntp.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Ahojte, všichni, to se nám to koukám nějak všechno komplikuje. Ale to jinak nemůže být.
Jak uvádím i u druhé aktuality o druhé Náměšti n. O. (přečtěte prosím a vyjádřete se k příjezdu a noclehům):
I já mám problém: Sice fyzicky budu, ale moc toho neuhraju, protože řeším zdravotní problém. Na 6 neděl mám dlahu na prsteníčku levé ruky, takže ty písně, co jsem měl dát bohužel půjdou zahrát jedině, když se chopí kytary někdo jiný. To je i důvod, proč jsem se delší dobu neozýval, protože se věci pořád měnily. Nyní jsem dvouprstý kytarista.

Co se týče informací, které uvádí Kosmonaut: sraz na Zahradě bych viděl nikoli v 18, ale v 19 hodin a to na dvorku hospody u Kapličky. Zkoušet půjdeme k pódiu u Kapličky, je domluveno, že nás tam pustí a dostanem i proud na klávesy. Jisté, byť ne úplné soukromí bychom tam měli mít, služba nám bude muset pomoct vyhnat ty, co tam nepatří. V zámku to bohužel nejde, protože po páté to tam vždy vyklízejí a blokují alarm systémem, tam to prostě nejde a nikde není lepší prostor, než za tou kapličkou.
Nahlášený seznam na štáb:
ÚČINKUJÍCÍ, kteří 5.7. vystoupí v rámci Textové dílny

Slávek Janoušek
Žamboši (Honza Žamboch, Stáňa Žambochová, Juří Nedavaška)
Ivo Civárek
Arnošt Frauenberg
Zhasni (Jakub Horák, Michal Vaněk, Irena Vaňková)
Pepa Streichl
Lada Šimíčková
Petr Sedláček
Jirka Svítek (Svitky)
Monty Motyčák

10 ostatních dostane vstupenku na štábu
Michal Kosmonaut Šimíček
Jarda Síbrt
Láďa Zítka
Aleš Ostrýt
Marek Vojtěch (Voyda)
Milada Kuchařová
Daniela Weber
Peter Šrank
Martin Holan
Jan Eret

S tím, že Kosmonaut je nakonec přeřazen mezi účinkující, takže pro vstupenku si na štáb osobně půjde 9 lidí. Jupp mi má zítra volat, odkdy ty vstupenky dá. Můj požadavek byl, aby ji každý z těch 9 dostal, kdy přijede. Výsledek oznámím.

Byla by škoda, kdyby nemohla Lada a Pepa, ani já to nemám, jak jsem naznačil, snadné. Dramaturgické věci proto teď musíme vyřešit co nejdříve. Dotaz za mě: kdo dá ty písně, co obvykle hrávám na kytaru? Vypadávám ze hry asi i při zhudebňování.
Slávek
Slávek Janoušek
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Cácorka »

Ok, potvrzuju za sebe a za Janka Ereta. Když bude lístek na celou Zahradu, přijedeme už v pátek a pomůžeme Daniele kolíkovat.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od kosmonaut »

Ahoj, moc díky za info. To s tou rukou je svízelné. Přeji brzké uzdravení. Je pravda, že nikdy nemůže jít vše podle plánu:). Opravuji termín zkoušky a místo. Jsem moc rád, že vyšla ta kaplička (vše budu aktualizovat v již zveřejněných příspěvcích a upozorním na jejich aktualizaci).

Jinak uvádím seznam navržených písní, kde bude Slávek chybět:
- Haleluja
- Když svlékneš nahotu
- Pionýrský vedoucí
- Mrtvej žít (?)
- Konzum (nová z Beskyd) (?)
- 1+1

Takže, Honzo Žambochu, zahraješ to?:)))) Texty dodám, náhrávku máš:). Rovnou si osvěž Manželské blues a Nechoďte opilí do ZOO:).

Jinak snažíme se s Ladou vymyslet variantu, aby byla i na koncertě Textovky.

To Jarda: Neboj, jasně, že jsem s tím počítal, že pepova píseň bude i bez jeho přítomnosti:). Teď to jen musíte nacvičit:).

Omlouvám se, ale návrh dramaturgie zveřejním až zítra. Jdu napsat Honzovi zda do toho jde:). Vše se jednoduše vyřeší. Máme ještě skoro 13 dní. Mějte se. Kosmi*
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od kosmonaut »

Zdravím, tak Honza souhlasí. Najde se někdo kdo mu tyto písně pošle v MP3 na jeho email (uveden na http://www.zambosi.cz), protože CD Vytrženo z konTEXTU momentálně nemá a chtěl by si to osvěžit. Děkuji a dejte sem vědět. Jinak se Honza taky zúčastní zkoušky 4.7. u "Kapličky". Honzo, velký dík!

PÍSNĚ Z NAŠEHO CD - PROSÍM ZAŠLETE NA HONZŮV EMAIL V MP3
- Haleluja
- Když svlékneš nahotu
- Pionýrský vedoucí
- Mrtvej žít
- 1+1
- Manželské blues
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od kosmonaut »

V pohodě,pošleme to my, Lada to umí dostat do MP3:). K
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od voyda »

Mohu poprosit rovněž o zaslání mp-trojek? CD též nevlastním a když už na koncertě budu, rád bych se alespoň k něčemu přidal. Díky, M.

(marek-konmo@seznam.cz)
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“