12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Textařský víkend u Václava Koubka - Přednost mají Kdanice!!!

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Textařský víkend u Václava Koubka - Přednost mají Kdanice!!!

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj všem,
před pár měsíci jsme s Jardou Síbrtem dělali pro pořad "Na slovech záleží" rozhovor s Václavem Koubkem, který vyjádřil přání obohatit program jeho Vesnického hudebního klubu v Chotěmicích o textařský víkend. Tehdy se ještě nevědělo, jak to bude s termíny, a tak jsem souhlasil, že se o podobnou akci postarám. Bohužel to nebylo možné uskutečnit dle původního plánu v červnu, a tak se akce uskuteční v poměrně blbém čase z hlediska naší domácí a milované dílny v Kdanicích.

Nejdříve jsem to sem vůbec nechtěl dávat, ale říkám si, že kdyby už dnes někdo věděl, že má zájem o obě akce nebo to, že do Kdanic z různých důvodů nemůže, pojede třeba rád o dva týdny dříve. Já určitě dám i Kdanice, které jsou pro nás všechny, doufám, prioritou. Dílna u Vaška Koubka by měla být určena hlavně pro lidi mimo dílnu, ale pokud bude zájem, přijeďte i na jih.

Ještě mě napadlo udělat místo Zahrady příští rok (pokud do hromadného koncertu ještě půjdeme) jedno takové sympoziu právě na tomto pro mnohé uznávaném a sympatickém místě. Takže házím myšlenku do placu.

Takto vypadá pozvání:

O zářijovém víkednu - 17. až 19. 9. pořádáme ve spolupráci s Václavem Koubkem a jeho Vesnickým hudebním klubem v Chotěmicích "Textařský víkend". Ten otevře sám Václav svým pátečním recitálem, který nebude ten víkend jediný, protože v sobotu přijede zahrát ještě jedna ikona českého básnictví a písničkářství - Jiří Dědeček.

Ubytování je možné buď ve stanech nebo přímo ve stodole (zde placené), která je součástí klubu. Občerstvení ...zajištěno a obohaceno o speciální vložku (přijede mistr přes degustaci vín). Chcete-li si zkusit něco z textování, popít, pobýt, zazpívat,... jste velmi srdečně zváni.

Zájemci, ať se, prosím, hlásí tady nebo na emailech anglokuba@seznam.cz, dennysak@gmail.com či telefonu 728 357535

p.s. za šíření zprávy dalším eventuelním zájemcům o účast děkujeme-)

Kuba
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Textařský víkend u Václava Koubka - Přednost mají Kdanic

Příspěvek od Kuba Horák »

Příjemná akce s účastí několika členů naší dílny a dalších nadšenců. Pro zájemce přikládám výsledky posledního úkolu:
Přílohy
Úkol Textařského víkendu.doc
(29.44 KiB) Staženo 331 x
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: Textařský víkend u Václava Koubka - Přednost mají Kdanic

Příspěvek od Cácorka »

Šikulové :)
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“