12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Zajímavé události, které patří minulosti
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Mrca »

Nezapomeňte si zapsat do diářů:

BESÍDKA TEXTOVÉ DÍLNY v pátek 1.10.2010 V TURNOVĚ

13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 V KDANICÍCH


Na Besídce letos vystoupí v samostatných cca 15 minutových blocích: Půl dechu do měchu, Honza Žamboch, Monty, Jarda Síbrt (recitace), Šantré, Javor & Šany (hosté text.dílny), Arnošt Frauenberg, Slávek Janoušek. Slávkův blok tradičně přejde ve společné hraní a zpívání (cca 4-5 společných písní). Které to budou, zatím nevím. Vybereme podle toho, kdo přijede. Napište tedy, kdo se Besídky zúčastní (Voyda, Jirka Svítek, Lucka Minaříková, Láďa Zítka a další). Podle posledních zpráv, které mám, se Besídky bohužel nezúčastní Ivo C. a Lucka R. Besídka se bude letos konat poprvé v novém kulturním centru Střelnice, na malém sále. Začátek v 19 hod. Vstupné 120,-Kč, předprodej 100,-Kč. Bohužel v turnovském kulturním centru po cca 2 letech končí stávající ředitelka. Nový ředitel KCT bude osud zaběhnutých pořadů a koncertů posuzovat podle návštěvnosti. Snad se nás tedy sejde dostatek, aby to nebyla Besídka poslední...

Co se týká Textovky v Kdanicích, tak pro případné nováčky zopakuju: nocleh 100,-/osoba (vlastní spacáky nutné!!!), snídaně 30,-/osoba, na baru bude k zakoupení guláš, utopenci, nakl.hermelín, pivo, víno, nealko a kořka, vše snad za lidové ceny. Napište mně prosím, kdo se Textovky zúčastníte a na které dny (Pá., So. nebo oba). Kapacita lůžek je 20, ostatní musí spát na zemi, takže pro jistotu si vemte i karimatky. Případně můžu objednat 4lůžkový apartmán u bratrance (na návsi cca 100 m od chalupy), kde to bude ale trochu dražší. Dotazy pište na m.r.c.a@seznam.cz, nebo volejte na 602 385 427. Nováčci, kteří ještě v Kdanicích nebyli, můžou kouknout na http://www.kdanice.cz.

Mějte se všichni fajn a těším se na Vás.
Mrca
Přílohy
Plakát besídky 2010
Plakát besídky 2010
Mrca
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Denny »

Já su tu první? Tý jo! Tož já sa jakože teda hlásím a s Kefem byzme rádi zasejc spali na tem balkóně jako dycky, ja? Dovalím to už aj v pátek navečír a kdybych náhodó někeho cestou posbíral, tak to sem písnu. Nafókni žraloka nbeo azpoň mičudu na sobotní pinkili a nalož o pár hermošů navíác. Kdo chcete zhópnout, pište a mobilujte, včíl mám ještě 4 místa volný a auťák jak malou krávu. (Daniela tradičně například). Zdar jak sviňa!
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Denny »

Jo a kdo si bude dělat prdel z teho, že tam je vedle sebe "krávu" a hnedkaj potem "Daniela", dostane do dózny, to mělo bejt jakože Danielu vezmu rád jako vloni, nic vjac! Syčáci.
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od voyda »

Ahoj. Hlásím se tímto k účasti na letošní kdanické textové dílně.

Co se týče besídky, plánuji se podílet jako (platící) divák a posílit tím návštěvnost akce.

Rovněž plánuji přepravu autem, takže případní zájemci o odvoz na trase Praha - Turnov - Kdanice nechť se přihlásí zde či mailem.

Těším se, M.
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Daniela »

Zdravim! Chystam se tez posilit rady, novy sef KCT snad nebude rusit program na ktery dojizdeji divaci ze zahranici :-)))
Jen jste nevim kdy budu moct vyrazit z P., takze budu asi ridice shanet na posledni chvili. Nicmene ten, kdo vi, kam jede, vzdycky si uz poradi... takze Mrco, prosila bych rezervaci na dve noci. Karimatku nevim jestli poberu, ale kdyztak se muzu vystridat s nekym, kdo brzo vstava ;-)
Jinac kdyz jsem hledala, kde je KC Strelnice, tak jsem zjistila, ze detske centrum je v Turnove na ulici Kosmonautu, tomu rikam PR.
Pepa Streichl
Příspěvky: 92
Registrován: 21. 4. 2008, 09:44

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Pepa Streichl »

Zatím pořád chci do Kdanic a tak se ptám: jede někdo autem z té strany jako já a má místo? Pojedu z Ostravy vlakem ale od Pardubic je hodně přestupů takže by mě někdo mohl vzít po trase, třeba: Hranice na Moravě, Olomouc, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí a Pardubice?
Marťas já neutáhnu cestou, karimatku a spacák, přemýšlím že bych si nebral ani kytaru. Zatím je mi o moc líp, dostal jsem nějaké nové prášky a zatím se cítím fajn.
Pepa
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od LU »

Ahoj všem,
bohužel je to pravda, do Kdanic nemůžu - babička (maminka tatínka) slaví 80 let, chápete, že nemůžu chybět.
Tož na vás budu myslet a mám otázku: uděláme jarní TD zase v Beskydech nebo jak jste na tom??
Ahoooooj,
Lucie
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Mrca »

Pepo, Tobě samozřejmě připravím povlečenou postel. Nic netahej, všichni se o Tebe postaráme, budeš se mít jako v bavlnce :D
Mrca
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Ahoj lidi, natěšeně se hlásím do kdanického panoptika, a to v počtu čtyř kusů. Aleš
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Daniela »

Pepo, to je príma, že jedeš. Doufám, že otevřeš textařskou školku - první účastníci už vykročili přes práh, to víš, od nás je to trochu z ruky. Následujíce pokynů Tvých a Mrcových, berou ssebou celej svůj dům :-)
Pepa Streichl
Příspěvky: 92
Registrován: 21. 4. 2008, 09:44

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Pepa Streichl »

Tak tu školku teda otevřu ale s jiným systémem: prvním žáčkem budu já a vy všichni se o mě budete starat, chlapi o pitný režim, a ženy o krmení a přebalování. Už si vybírejte pohádky které mi budete číst při usínání. Ale musí to být pohádky pro mě, o chlastu, o babách, o penězích a o tom jak dostavám třetího Anděla, tu mi speciálně musí číst někdo z Žambochů.
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 89
Registrován: 5. 10. 2009, 21:39
antispam: Ne
Bydliště: Starý Plzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Janek »

Také se hlásím v počtu dvou kusů - jeden nováček, který prokázal zdatnost při hlasování pro Zhasni v Hrádku by rád jel taky:). A doprava z Plzně a do Plzně by byla vynikající, kdyby byla nějaká nabídka...
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Ahoj, já samozřejmě s účastí počítám po celou dobu. J.
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Já se taky hlásím už od pátku.
Láďa
Pavel Jonák
Příspěvky: 26
Registrován: 19. 4. 2010, 21:17
antispam: Ne

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Pavel Jonák »

Ahoj všici, dlouho jsem váhal, ale musím přijet a určitě na celou dobu. Pokud to vyjde, vezmu s sebou nejméně jednu textařku.
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“