13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Zajímavé události, které patří minulosti
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Kuba Horák »

Tak se Mrca, koukám, už nemusí bát o účast. Je výborné, že "to" stále funguje-)
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Cácorka »

Ahojky. Hlásím na oba dny Cácorka + 1. Na Besídce na viděnou.
Těším se! *
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Cácorka »

Tak oprava, přijedem jen na pátek. V sobotu, až se vyspíme, musíme frčet zpět, odpoledne mám sraz ze základky. I tak se na vás těšíme.
*Các*
Peter Šrank
Příspěvky: 61
Registrován: 7. 7. 2004, 13:14
antispam: Ne
Bydliště: Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Peter Šrank »

Prídem ja +1 (Daniela_SK). Dve noci. Objednávam si dve miesta na terase vo vlastných spacákoch. Denny, už si bol na tom liečení kvôli chrápaniu? Mrca, objednaj primerané počasie, minule už na autá stojace vonku padala inoväť.

A hneď ma tréningovo napadla slovná hračka (nehľadajte súvislosti):

Ťažké je sa miloväť,
keď na nás padá inoväť.
noruska
Příspěvky: 1
Registrován: 24. 9. 2010, 15:30
antispam: Ne

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od noruska »

ahoj! máme jedno místo v autě v pátek z Brna a v neděli do Brna - kdo chce jet, ozvěte se na saffmila@email.cz. Nora
Radek
Příspěvky: 162
Registrován: 28. 3. 2004, 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Radek »

Nabízím v autě volná místa z Olomouce, takže pokud někdo máte zájem napište na radek.j@centrum.cz

Radek
Pepa Streichl
Příspěvky: 92
Registrován: 21. 4. 2008, 09:44

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Pepa Streichl »

Radku, bral bych to, v kolik hodin bych měl být asi v Olomouci? Pepa Streichl streichl@seznam.cz
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Mrca »

Ahoj všichni
jen připomínám, že akce se NEkoná v divadle, ale v novém KC Střelnice v ul.Markova, viz.odkaz:

http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s ... 20685@z=16

Začátek je v 19 hod, pro účinkující bude vstup do budovy od 17 hod, pro diváky od 18,30. Přepokládaný konec je nejpozději ve 22 hod. Před KC Střelnice je velké parkoviště, od 18 hod myslím není placené. Navrhuji po skončení společný odjezd do Kdanic z parkoviště, aby někdo nezabloudil, přeci jen přijede zase několik nováčků. Pokud chce jet někdo místo na Besídku rovnou do Kdanic, tak tam bude muset počkat než přijedeme z Turnova.

V případě potřeby volejte na 602 385 427

Mějte se všichni fajn.

PS: v předprodeji se prodalo neuvěřitelných 25 lístků!!! ... z nichž 24 jsem ale kupoval já ... :D
Mrca
Peter Šrank
Příspěvky: 61
Registrován: 7. 7. 2004, 13:14
antispam: Ne
Bydliště: Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Peter Šrank »

Len tak, čiste náhodou. Ak má niekto na trase SK - (Brno/Zlín/Olomouc) - Turnov dve volné miesta v aute, radi si zjednodušíme cestovanie.
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Ahojka!
Pokud by na mne vyšla nějaká postel či madrace tvrdšího typu, byla bych ráda - mám nějaký blbý záda a karimatkování jim moc neprospívá...
Jinaxe moc těším!
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Kdyby potřeboval někdo nabrat v Praze cca okolo 17:00 hodiny, tak dejte vědět na 773 667 027. Aleš
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Ahojky, nejedete náhodou někdo zítra ráno (dopoledne), případně dneska někdy pozdějš večer z Prahy, případně přes Prahu do Kdanic ? Jestli jo, ráda bych se přidala. Jestli ne, tak si zkusím nějak zjistit autobusy nebo vlaky a stejně dorazit. Akorat musim zitra večer zas domu :-( Budu se prubezne divat na stranky, jestli nekdo neodpovi, nebo mi piste na mail: luckamin(zavinac)seznam.cz. Dik.
Lucka
Pepa Streichl
Příspěvky: 92
Registrován: 21. 4. 2008, 09:44

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Pepa Streichl »

Dnes, 3.10. ve 14:30 jsem už doma. Bylo fajn, díky Radkovi za svezení tam i zpět. Jen toho Kubu asi v ČB zranili že nedorazil. Ahojte
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj. Omlouvám se všem za svou neúčast, nebo alespoň za neúčast po většinu dílny. V pátek jsem měl radost, kolik lidu se na dílně zase sešlo, kolik nových tváří, kolik legend, prostě přesně tak, jak jsme vždycky chtěli. V sobotu jsem odjel, protože hraju dvacet let s jednou partou stejně starých novoboráků nohejbal a v ten čas jsem měl v Českých Budějovicích odehrát kvalifikaci do ligy. Zdánlivě hovadina, ale bylo s tím spojených hodně let a jednalo se o událost, která se uskuteční jednou za čas. Nakonec jsme z byrokratických příčin vůbec nehráli, a o to víc mě mrzí, že jsem nebyl s vámi. Domů jsem se dostal až pozdě večer a ke všemu mi bylo nic moc, tak jsem to prostě nezvládl. Mrzí mě to. Slyšel jsem, že sobota byla z hlediska počtu lidí hodně "vybrakovaná". Doufám, že na příští dílně se zase uvidíme a strávíme ji tam společně celou, protože by bylo velkou škodou to nějak upouštět nebo dokonce rozpouštět, ale to se, doufám, nechystá.

Taky jsem chtěl napsat, že by bylo příště dobré brát co největší ohledy na to, že Mrca stráví na přípravách koncertu a textovky samotné spoustu času a nemá z toho po odečtení nákladů de facto nic, a tak se buď dohodneme, že si nějaké jídlo, tvrdší pití a nealko budeme brát sami uplně nebo vůbec a budeme ho potom podobně jako tomu bylo na Bábince v Lísce, kupovat tak trochu jak v hospodě. Mrca nás bude mít rád tak jako tak stejně, ale i proto, že je to kamarád, je potřeba brát v úvahu, že nemůže na dílně de facto prodělávat. Díky.

Jinak doufám, že teď budu mít víc času kritizovat a rozebírat texty, kvůli čemuž je dílna vlastně na světě.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Denny »

Unikl jsem pokutě za rychlou jízdu na dálnici jen díky tomu, že jsem policistovi tvrdil, že jsem slavný muzikant a spěchám na koncert, o 70 km dál mě upadlo kolo. Jako strážný anděl zafungovala Tichule, cestou nám pouštěla kubánskou country, byla s námi v IKEA a narvala nás do svého angličáku i s taškami a ještě s pár dekami z IKEA. Páteční až sobotní večírek byl nejlepší, jaký jsem na dílně zažil. Záhadou pro mě zůstává, čím je poháněn takový Monty, protože jsme ho neviděl ani chvilku spát. V sobotu řady, pravda trochu, spíš výrazně prořídly, a na pořad se dostává návrh Jardy Síbrta, zda jarní dílnu neudělat opět v Kdanicích, ale bez besídky a opravdu se věnovat jen dílně a netříštit síly. Noční koupel letos zbaběle vzdali tito lidé: Slávek a Mrca, ale i tak padl - po loňské pauze - opět rekord, celých 223 pinkily. Aleš Ostrýt získává cenu za nejblbější skok do bazénu, kterým nám zkazil první atak na toto číslo odpinknutí a cenu za nejlepší zalehnutí Dennyho na lavici. Montymu přiděluju cenu za největší počet vystrašených čerstvě zletilých dívek. Anežce za saxofon a sexappeal. Láďovi za zhubnutí, oholení a výdrž při hře na cokoliv. Idě za změnu nálady k lepšímu. Lubošovi Nohavicovi za hrdinný pokus sbalit Andreu. Andree za to, že mě zaplatila útratu. Lubošovi Skryjovi za asimilaci. Pepovi za tvrdý levicový postoj. Slávkovi za písně a odvoz do Sobotky. Vojdovi za outdoorové bagetky. Kefovi za Folkový beh a myšlenku extrémního folku. Jarmile za elektrotechniku. A největší cenu vyhrává Mrca a jeho kolektiv krásných barmanek, za heroický výkon při obsluhování zfetovanýc a opilých řvoucích rádobyumělců a jejich nohsledů do časných ranních hodin. Bylo to báječné, zavřete oči, odcházím...
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“