13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Zajímavé události, které patří minulosti
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Daniela »

Děkuji všem, kteří mě potěšili, a odpouštím všem, kteří mě nestihli urazit :-)
Mitakuye oyasin...
Peter Šrank
Příspěvky: 61
Registrován: 7. 7. 2004, 13:14
antispam: Ne
Bydliště: Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Peter Šrank »

Denny, keď som začal čítať tvoj dlhý zoznam komu a za čo ďakuješ, bál som sa, kedy príde moje meno. Lebo jediné, čo ma napadlo bolo, že si kvôli môjmu chrápaniu musel opustiť mäkké teplo postele na terase a ľahnúť si na zem, za roh, do akustického tieňa. Ale oceňujem tvoju diskrétnosť, že si to taktne zamlčal. Tak sa dohodnime, že to zostane takým naším malým tajomstvom. Vďaka.
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Cácorka »

Peťo, to máš dobrý... Já dopadla hůř...
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Pařba byla opravdu vydařená, textování tentokrát slabší. Potěšili mě mnozí, nenasral nikdo ;) Pro příště je však skutečně třeba se včas dopředu domluvit, kdo připraví úkoly, aby se to neopakovalo. Aby nezůstalo u planého tlachání tak slibuju, že pokud budu moct příště přijet, připravím nějakou slušnou zásobu aktivit, abychom je nemuseli tahat odněkud z paty. (Koneckonců, asi není problém tu zařídit fórum, kde by se ty nápady daly shromažďovat i komentovat. Zapojit se tak může kdokoliv.)

Ještě bych uvedl na pravou míru Dennyho tvrzení. Nevím kde vzal, že jsem říkal, že by jarní dílna měla být opět v Kdanicích, to jsem určitě neřekl. Je mi fuk, kde bude, zda na Bábince, v Kdanicích, na Moravě Pod pralesem či jinde. Jen jsem skutečně navrhoval třeba na rok vynechat Textové besídky či jakékoliv koncerty s textovacím víkendem spojené, aby ten, kdo jede na živou Textovku jel skutečně na ni.
Naposledy upravil(a) Jarda Síbrt dne 5. 10. 2010, 10:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Denny »

Jardo, omlouvám se, teď mě došlo, že tohle říkal Monty a já to popletl, sorry.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Kuba Horák »

Je pravda, že když byly dílny samostatně, mělo to větší pospolitost, ale zase je příjemné, když Slávek, Honza Žamboch a někteří další dostanou třeba na cestu, my slyšíme jejich písně apod...Tentokrát to bylo jiné v tom, že většina v sobotu odjela, což byla, doufám, výjimka. Jarní dílna znovu v Kdanicích by mi vůbec nevadila. Jarní Český Ráj může vypadat hezky. K
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Jsem se tak nějak těšil, že na jaře to bude v Beskdech a já konečně dojedu:) Už mám dvě áčka:(
Ivo Cicvárek
Pepa Streichl
Příspěvky: 92
Registrován: 21. 4. 2008, 09:44

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Pepa Streichl »

Nezačínejte zase s uzurpací Moravy. Hele čecháčci Janoušek je Moravák, neměla by teda být jednou ročně TD na Moravě? To mám pořád jezdit do ciziny? :D A navíc Horák, ten který se na ni letos vysral a přesto to měl jenom kousek.
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Mrca »

Neberte si to nikdo osobně, ale v Kdanicích nechci aspoň rok vidět žádnýho folkáče :D
Do Beskyd jsem se taky těšil, letos mně do toho vlezl sraz po 20 letech od maturity, tak v r.2011 to snad dopadne a přijedu si to užít před bar, což je sice náročnější finančně, nikoliv však fyzicky. Přeci jen už nejsem nejmladší a 4 hodiny spánku za víkend mé postavě a mladistvé vizáži moc nepřidaj. Takže: AŤ ŽIJE 14.TEXTOVKA YDYKSEB 2011 !!!
Jinak podzimní Besídku bych zachoval, je jedno, jestli se v Kdanicích budeme sjíždět od 19 - 22 hod, nebo jestli tam přijedeme hromadně ve 23 hod po úžasném koncertě. Alespoň podle dosavadních ohlasů od diváků to můžu stoprocentně tvrdit. To že hodně lidí v sobotu (někteří už v pátek) odjelo, mně taky mrzí. Besídka by stále měla být doplňkovou akcí Textovky, nikoliv naopak. Ale to ať si každý, kdo musel nutně odjet z jakýchkoliv důvodů, přebere sám...
Tak tož na jaře v Beskydech naviděnou.
Mrca
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Kuba Horák »

Dobrá. Určitá spravedlnost v tom opravdu je. Jen nevím, jestli to zase pojmout jako dílnu s dětmi. Ne že bych je neměl rád, to naopak, ale přišlo mi, že to tím bylo takové roztříštěné. Uplně ideální by bylo, kdyby byl v ten čas pension jen pro nás. Tím, jak se to prolínalo s dalšími turisty, to trochu ztratilo na atmosféře, zdálo se mi. Nebo nevím, čím to bylo, ale atmosfericky se mi to tam zas až tak nezdálo. Nic proti majiteli a hostiteli. S tím jsou vztahy na nejvyšší úrovni-) Jinak jsem ještě nevynechal žádnou dílnu, jen její části, tak klid-) K
Radek
Příspěvky: 162
Registrován: 28. 3. 2004, 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Radek »

Pokud by byl zájem, tak DDM Olomouc (jehož jsem zaměstnancem) má turistickou základnu na Pohořanech u Olomouce. Není pravda s bazénem, ani s WC na pokojích, ale určitě tam bude klid a nebudou tam náhodní turisté. Bar a studená i teplá kuchyně k dispozici.

Radek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Kuba Horák »

Díky, Ráďo. Pokud je většina pro Pension pod pralesem, tak bych neměnil. Lubor je i můj kamarád a ani já bych mu nerad vrážel kudlu-), ale osobně mi to tam posledně přišlo atmosféricky slabší. Těžko říct čím přesně to bylo. Rád se tam vrátím a zkusím znovu, ale rád vyzkouším i Pohořany. K
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Denny »

Velké Karlovice - pro mě to byla nejslabší dílna, protože smíchaná s běžnými hosty a dětmi, příjezdy a odjezdy a neúčastí spousty místních moraváků (pro Pepu "moraváčků"). Návrh, aby byl penzion jen pro nás se mě zdá dobrý, stejně jako ozkoušet zase něco nového. Kdanice jsou jen jedny a Mrca podává heroický výkon, který počítám jednou za rok stačí.
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 13.ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA 1.-3.10.2010 v Kdanicích

Příspěvek od Daniela »

Já mám ke Karlovicím nostalgický vztah už od dětství, prostředí mi přišlo krásné, atmosféra může být příště zase jiná.... Příjezdům a odjezdům se asi nevyhneme nikdy, eliminace turistů by jistě prospěla (i když, i z turisty se může vyklubat nečekaná posila).
Sama jsem v Karlovicích k náladě moc nepřispěla, přemýšlela jsem jestli v tom rozpoložení vůbec jet, ale nedalo mi to a čistě sobecky to pro mě bylo to nejlepší řešení. Tak se dodatečně omlouvám.
Ad děti - mám je ráda ale dost si jich (teda těch vlastních, samozřejmě) užiju přes rok. Na druhou stranu taky mě láká jim 'dopřát'. Napadlo mě, jestli by někdo měl zájem udělat někdy víkendovku vyloženě rodinnou, bez vyšších ambicí?

Zkrátka ať už v Karlovicích, na Bábince, v turistické základně - jaký si to uděláme, takový to budeme mít.

Mrcu hluboce obdivuji.
Připomněl mi jak jsme kdysi s kolegy jezdívali jednou do roka k jednomu na chalupu do Červené Lhoty, tehdy jsem na to téma přetextovala

No to se ví, zase se sejdem,
u ... na chatě, snad se tam vejdem
fotbálek hrát, opíkat prase
sejdem se zase, až přijde čas

a končilo to

Všechno pěkný jednou skončí,
..... to tak nenechá
spucuje nás do kupy
vyžene nás z chalupy
Dvanáct měsíců pak může ten svůj statek uklízet
jipy jou, jipy jou, a pak přijde další slet.
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“